Skocz do zawartości

Tapatalk


adrian1990_02
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 października sytuacja uległa pewnej poprawie i od tego czasu nadal jest "nieco" lepiej niż było wcześniej, oś czasu za którąś próbą się załaduje, to samo duże wątki. To jest powiązane z tym, że ogólnie udało się częściowo rozwiązać problemy dot. wydajności - zwieszki forum też są rzadsze i krótsze. Ale nadal są (wczoraj były irytujące) i stąd nadal Tapatalk też nie działa jeszcze prawidłowo. Oczywiście że nadal są nad tym prace, aktualnie oczekujemy na odpowiedź hostingu i ew. wprowadzenie zaproponowanych przez nas zmian w konfiguracji serwera lub zaproponowanie i wprowadzenie własnych. W zależności od ich działań i odpowiedzi będziemy się zastanawiać co dalej.

 

Jeśli nie znajdziemy satysfakcjonującego rozwiązania, by ustabilizować działanie forum na IPB4 - w listopadzie zostanie na jakiś czas (może dłuższy) całkiem wyłączone.

 

Żeby się nie powtarzać: pełne wyjaśnienie sytuacji tu:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A no taki, że tak jak już wyżej napisałem, z naszego forum można korzystać też w inny sposób. ;)

Ale rozumiem was. Wiem, że to jest bardzo duże utrudnienie obecnie z tym Tapatalkiem. :/

Cały czas trwają prace mające na celu eliminację problemów aktualnie występujących z naszym forum, w tym także z obsługą forum przez aplikację Tapatalk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barti

Ja z TT korzystam sporadycznie (min. tak jak wyżej napisałem do edycji wykazów), ale muszę przyznać że jest on przydatnym narzędziem w telefonie z systemem Android. ;)

 

Kiedyś korzystałem z podobnej apki do obsługi portali opartych na systemie WordPress, więc jestem w pewnym sensie zaznajomiony z takimi typami aplikacji internetowymi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działanie Tapatalka się nie zmieniło - działa tak jak wczoraj, przedwczoraj, tydzień temu. Raz zaskoczy, raz się przytnie. Jak napisał @Barti trwa dyskusja z hostingiem, żeby rozwiązać ten problem, bo jest on na poziomie serwera. Gdy będą jakieś dobre informacje w tej sprawie - natychmiast dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...