Skocz do zawartości

Tapatalk


adrian1990_02
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sprawa. Powiadomienia z obserwowanych wątków Tapatalk mi wystawia, ale jak chcę przejść do konkretnego forum to "Wczytywanie..." i tyle. Widzę całą strukturę forum, ale nie mogę dostać się głębiej.

Telefon restartowany...

Wersja Tapatalk 4.5.2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kilka dni temu odkryłem tapatalk, spróbowałam sie zalogować za pomocą swojego loginu i hasła, które mam na satkurierze i okażało sie, ze nie mam tu konta... Czy robię coś nie tak? Czy też może muszę utworzyć konto na tapatalk ? Wyjaśni mi ktoś o co może chodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Tapatalk - co to wogóle jest za program? Kilka dni temu wszedłem z smartfona na forum i od razu dostałem sugestię żeby to zainstalować ;) jako że jestem zwolennikiem wchodzenia na fora bezpośrednio z przeglądarki, to dałem sobię z tym spokój. A może jednak warto? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto. Do tapatalka ściągasz głównie tylko tekst z forum, bez grafiki itp. W ten sposób szybciej ściągasz dane nawet kiedy masz kiepski zasięg i nie tracisz cennego transferu na [beep]oły, reklamy, banery itp. Poza tym nawigacja po forum dzięki Tapatalkowi jest bardzo wygodna. Wygodnie odpowiada się na posty, edytuje je itp. Ja polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zacytuję sam siebie sprzed dwóch lat:

Ja jadę na Tapatalku i przeglądanie forum za

jego pomocą to czysta przyjemność.

Obecnie nie posiadam tej apki, ale może do niej wrócę. I z tego co widzę teraz jest już bezpłatna, kiedyś było inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Jakie są plusy i minusy korzystania z tej aplikacji ?

Dla mnie ta apka ma właściwie same zalety. Przede wszystkim bardzo wygodne i szybkie przeglądanie forum. Za wadę można uznać brak dostępu do wszystkich opcji forum w pełnej wersji, jak np. do części opcji w Panelu użytkownika, ale wszystkie najważniejsze funkcje są zachowane i to w zminimalizowanej formie. Ja od siebie zdecydowanie polecam, jednak najlepiej zainstalować i samemu przetestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To potwierdza fakt, że najlepiej jest wchodzić na forum bezpośrednio przez stronę. Podobnie jest z WordPress'em - aplikacja na andka niby jest niezła, ale ja jednak odczuwam dyskomfort w trakcie korzystania z niej i wolę wrzucać swoje podsumowania i newsy przez stronę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wam działa ten Tapatalk ? Komentarze przy tej aplikacji w Sklepie Windows Phone 8.1 nie są zbyt przychylne dla Tapatalku ;)

Na przykład piszą, że "wywala" z programu w momencie próby jego uruchomienia , wiesza się na smartphone'ach z 512 MB pamięci RAM itp. U was też są takie problemy z tą aplikacją na WP 8.1 ?

 

PS. Mam zamiar zainstalować ten program na Nokii Lumii 520 , ale widząc te komentarze ze Sklepu Windows Phone 8.1 powstrzymuję się od tego kroku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...