Skocz do zawartości

Tapatalk


adrian1990_02
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Niestety musiałem dalej kombinować, już mogę powiedzieć z góry, że na razie nie będą działać notyfikacje w trybie push (wnosi je nowe wersja, ale żeby to śmigało wymaga instalacji AutoMOD'a, który mi się posypał i na razie jest to nie do odkręcenia).

Czy juz coś wiadomo z notyfikacjami w trybie push?

Zaczyna mi brakować powiadomień z forum ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie koniecznie ch[beep]e się, ja to traktuje jako informacje dla moda/admina że korzystam z urządzenia mobilnego i nie wszystko widzę, np. ramki moderatorskie, czasami też zdarzają się błędy w słowach/pisowni jak słownik automatycznie poprawi, a ja tego nie zauważę.....

 

Fakt, funkcja obrazków mogłaby być odblokowana dla tych umieszczanych na serwerach tapatalka.

 

No i przydałyby się powiadomienia w trybie push - tego mi najbardziej brakuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh.... z poziomu tapatalka nie mam takiego menu, a dawno nie byłem na 'zwykłej' wersji forum, co do podpisów - przyzwyczaiłem się do jego braku tutaj, ale za to bardzo się zdziwiłem ile niektórzy maja w podpisie jak zajrzałem przez www ;-) to dopiero ch[beep]e się i śmiecenie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał, to może się raz zalogować przez wersję webową (klasyczną) i wstawić w normalny podpis co tam chce - na telefonie w Tapatalku się to chyba nie wyświetla, ale reszta świata zobaczy. Podpisy w wersji klasycznej są mniej szkodliwe z dość prostego powodu - tekst nie jest powielany w postach, znajduje się w jednym miejscu w bazie danych, jego zmiana skutkuje automagiczną zmianą we wszystkich starych wypowiedziach. Dopisek "wysłano" itp. jest wstawiany na siłę do postów, nie jest prawdziwym podpisem i technicznie zaśmieca bazę danych - każdy post to powielenie tej treści. Dlatego (i tylko dlatego) ja spoglądam na to niechętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Z tapatalk 4 mam ten problem że nie mogę wyłączyć w ogóle powiadomień z tego forum. W miejscu gdzie są powiadomienia pisze że wtyczka forum jest za stara, efekt jest taki że na telefonie mam wyłączone wszystkie powiadomienia, a z tego forum i tak przychodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...