Skocz do zawartości

Tapatalk


adrian1990_02
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma tam tego. :/

 

0ad5b341022473563022fee3e13c37a6.jpg

 

 

A w tym na przykład jest. :/

 

0673ab9f1a06a8a5030f020da3da68e7.jpg

Edytowane przez Barti
Poprawiono pozycję obrazków w poście. Obrazki najlepiej jest zamieszczać pod treścią swojego postu, a nie obok niej. Poprawia to znacznie czytelność i estetykę postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisał admin, to miał kontakt z supportem z Tapatalka, nawet wysyłał jakieś logi im. U mnie forum zaczęło działać, mimo iż Tapatalka mam starego. Więc poprawili coś po stronie forum, być może Tapatalk wysłał update modułu do obsługi aplikacji, stąd poprawa.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PWojciechowska

Wejdź w ostatnią ikonkę w TT (ta z ludzikiem) i dalej w Ustawienia ➡ Sygnatura i daj Wył. :)

Ta sygnatura aż razi w oczy. :/

 

@Mr. Orbita

a mógłbyś spróbować rozwiązać mój problem? Bo chciałbym porównać jak się łatwiej edytuje wykazy, czy normalnie, czy poprzez TT. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to dzielna i wytrwała pomoc naszego hostingu, za co jestem im bardzo wdzięczny.

@SatExpert - wygląda na to, że Tapatalk ignoruje indywidualne ustawienia moderacji. Na forum masz dostęp, więc ustawienia są tutaj dobre. Jedyne co mogę to zgłosić do nich, czego naprawa zajmie im pewnie bardzo długo, o ile w ogóle się nad tym pochylą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.10.2018 o 12:32, SatExpert napisał:

Ale dziwne, że przez TT mogę otwierać/zamykać wykazy, a edytować ich już nie... :wacko: Widać TT to coś dla zwykłych userów, a dla modów i adminów już nie... :doh:

 

Ja właśnie z tego powodu nie korzystam w ogóle z aplikacji Tapatalk. Kiedyś na próbę ją zainstalowałem, wszedłem za jej pomocą na nasze forum i jak zobaczyłem, że moderowanie forum za pomocą Tapatalka jest istną udręką to sobie tę aplikację całkowicie "podarowałem". Wyrzuciłem ją z mojego smartfona i nie zamierzam więcej z niej korzystać. Na forum wchodzę zawsze tylko z komputera.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tego posta, to sytuacja się już wyjaśniła i okazało się, że całkowicie nie miałem uprawnień w tym dziale, ale już wszystko wróciło do normy. :)

 

Odnośnie wygody, to potwierdzam - TT nie jest wygodnym narzędziem, co jest kolejnym paradoksem, bo aplikacje są po to, żeby ułatwić życie "mobilnym", a w tym przypadku tak nie jest... :crazy:

 

Jedynym plusem TT, jest widoczność kodu w edytowanym poście, dzięki czemu mam łatwą możliwość edycji wykazów, co po zmianie skryptu poprzez przeglądarkę stało się męczarnią i plus za to dla TT. :)

 

Edytowane przez SatExpert
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert Nie zgadzam się z tobą, dlaczego wypowiadasz się za userów TT?

Odkąd nie działa ośka na forum SK w TT nie zaglądam tu prawie w ogóle. Głównie siedzę na urządzeniach mobilnych a webową wersję kiepsko się przegląda w mobilu.

Oś czasu bardzo ułatwia przeglądanie najnowszych postów, pozwala być na bieżąco z wątkami, umożliwia szybkie i proste odpowiedzi.

Wszystko funkcjonowało fajnie do 1 września i mam nadzieję, że kiedyś Ośka wróci w pełni sprawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...