Skocz do zawartości

Tapatalk


adrian1990_02
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W miejscu ustawienia powiadomień mam komunikat o za starej wersji wtyczki, potem wrzucę zrzut ekranu.

Mr. Orbita czy można włączyć dodawanie obrazów z galerii z poziomu tapatalk? W tej chwili wyskakuje powiadomienie ze funkcja jest wyłączona przez administrację forum. A tą funkcją można dodawać obrazy na serwer tapatalk więc raczej nie obciążają bazy forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marx miał na myśli, żeby wyłączyć powiadomienia z poziomu forum, nie Tapatalka. Z Tapatalka się nie da - dlatego właśnie się wyświetla, że jest stara wersja wtyczki (choć nie jest - jest aktualna). Rozwiązanie tego problemu jest skomplikowane i muszę mieć dużo czasu, a czasu w tej chwili nie mam w ogóle. Jak znajdę kilka zbędnych godzin, to to naprawię... Ładowanie obrazów uruchomiłem, ale jeśli okaże się, że będzie to pakować do postów jakieś reklamy, to zostanie to wyłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie powiadomienia to bym chciał mieć ale fajnie abym mógł o tym decydować :-)

Na tablecie mam tapatalk HD i tutaj powiadomienia by się przydaly, a ich nie ma, na komórce mam 2 i 4 i powiadomienia z 4 przychodzą mimo że ich nie chcę ;-)

Z tym czasem to znam problem, a ładowanie obrazów zaraz sprawdzę...

 

-- edit --

Z poziomu tapatalk HD dostałem komunikat jak poprzednio, z 4 poszło (chyba) bez problemu. Dzięki!

ugu8y5e7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrazy - uwaga dodatkowa - forum nie dopuszcza obrazów większych niż 800x600 - powyższy obraz nie wyświetla się, przekracza dopuszczalne rozmiary (759x1350). Jeśli Tapatalk pozwala coś takiego wstawiać, co później się nie wyświetla - to błąd aplikacji - powinna brać pod uwagę ograniczenia wielkości ustawione na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj była aktualizacja Tapatalk 2 dla iOS. Niestety wprowadzili automatyczny podpis, że wysłano z tej aplikacji. Można jakoś wyłączyć to w ustawieniach forum? Bo teraz nie widzę tej opcji w ustawieniach Tapatalk 2.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

 

 

Edit: mam rozwiązanie tego problemu. Musi być włączona przez administracje forum możliwość dodawania podpisu automatycznie i ja ją będę mógł wyłączyć. Teraz nie mogę bo przez ustawienia w forum aplikacja blokuje możliwość zarządzania podpisem i co za tym idzie możliwość jej wyłączenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@connor - Musimy się jakoś zgrać na PW albo coś, daj znać na PW kiedy miałbyś chwilkę, jeśli ja akurat też będę miał, to się ustawimy, odpalę, Ty sobie wyłączysz, ja wyłączę i zobaczymy, czy to zadziała. Aczkolwiek muszę przyznać, że programiści Tapatalka to zdecydowanie zwalili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Aktualizacja Tapatalk, teoretycznie powinna ona uruchomić powiadomienia w trybie push (z bólami przeskoczyłem problemy przy instalacji). Proszę sprawdzić, czy wszystko działa jak działało do tej pory...

 

EDIT: O, Tapatalk jest znowu darmowy :D Sprawdziłem sam - działa, a powiadomienia może też, na pewno trzeba je najpierw włączyć przez ustawienia aplikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...