Skocz do zawartości

Tapatalk


adrian1990_02
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Kolejna aktualizacja (do wersji 3.3.0), tym razem spora ilość zmian, więc proszę obserwować, czy nie dzieje się nic niepokojącego przy korzystaniu z Tapatalk'a na urządzeniach mobilnych.

 

EDIT: Aktualizacja do 3.3.1, jakieś drobne poprawki, więc bez nowego postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość krzysiek.karolak

Witam. Czy jest możliwość dodania do pisanego posta z Tapatalka podpisu z informacją, że został wysłany za pomocą tej aplikacji? Nie jestem pewny czy jest to po stronie forum, ale w innych serwisach mam taki podpis. Myślę, że ułatwi to na pewno oglądanie postów, od razu będzie widać, że został wysłany z urządzenia mobilnego. Przy pisaniu na wirtualnej klawiaturze można też popełniać błędy w pisowni / gdzieś zabraknie polskich znaków. Moderatorzy widząc taki podpis mogliby inaczej je potraktować. Na wszystkich forum, z których korzystam przez Tapatalk'a jest taki podpis. Właśnie piszę z Tapatalka i mój post niczym nie wyróżna się od innych. Uważam, że byłoby to dobre rozwiązanie, którego tutaj brakuje. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja podobnie podpinam się pod ten post, ja nie piszę z tapatalka, lecz moderator lub admin powinien delikatnie przymnknąć oko na takie sytuacje i jest w panelu moderatora funkcja IP.

 

Opera mini 7 nie posiada funkcji Zgłoś post, Edytuj i Cytuj, tak podaję dla zainteresowanych. Najlepsza z Opery mini jest wersja 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Czy jest możliwość dodania do pisanego posta z Tapatalka podpisu z informacją, że został wysłany za pomocą tej aplikacji?

W ustawienia Tapatalka musisz wejść i tam poszukać.

Tapatalk, Ustawienia i Podpis z Tapatalk'a i tam wybierasz. Ja teraz też piszę z Tapatalk'a, ale wyłączyłem podpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość krzysiek.karolak

Nie pisałbym w tej sprawie, gdybym nie miał tego włączonego ;) . Podpis mam cały czas włączony, na wszystkich innych forach jest dołączany do postu, a na tym forum nie. Teraz również mam włączoną opcję podpisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja techniczna: przeniosłem posty z tematu m.satkurier.pl, bo dotyczyły Tapatalka, dodatkowo wprowadziłem poprawki w postach, żeby to wszystko po połączeniu "trzymało się kupy".

 

Co do samej sprawy: potwierdzam, że wyłączyłem podpis w ustawieniach Tapatalk'a - posty wysłane z poziomu klienta mobilnego jesteśmy nadal w stanie rozpoznać (i w zasadzie każdy jest - dodaje się "Odp:" w temacie, co nie wiem jak wyłączyć :P ), a podpis = dodatkowy narzut na bazę (dodaje się jako tekst w poście). IMHO zbędne, ale jeśli jest to dla Was ważne, to mogę rozważyć odpalenie tego, ale w jakiejś zminiaturyzowanej formie (chyba dało się edytować).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% moich postów na tym forum są wyspę za pomocą tapatalka i na początku też brakowało mi trochę tego podpisu, ale już nie czuje straty :-)

Potwierdzam też że czasem są literowki czy braki polskich liter - winna temu klawiatura ekranowa, ewentualnie uzupełniane wyrazów, tudzież brak uwagi piszącego te słowa, bynajmniej nie miałem z tego powodu problemów więc można by uznać że podpis jest zbędny, w mojej opinii oczywiście ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyśmy się dobrze zrozumieli - taki zwykły podpis na forum to każdy sobie może ustawić jaki chce i się wyświetla także przy odpowiedziach z Tapatalka. Wyłączyłem dopisek dodawany do postów, pakujący się do treści posta - jak dla mnie zaśmieca wypowiedź, ale jak pisałem - jeśli będzie ciśnienie, to odpalę ten dopisek, jakby co - proszę zgłaszać wnioski na PW, jak zobaczę, że jest zapotrzebowanie, to uruchomię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dobrze rozumiem. Chodzi o np. ''Post dodany z Samsung Galaxy za pomocą Tapatalk''. Ale ja nie będę w tej sprawie naciskał, bo tak jak pisałem jest mi to zbędne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niestety musiałem dalej kombinować, już mogę powiedzieć z góry, że na razie nie będą działać notyfikacje w trybie push (wnosi je nowe wersja, ale żeby to śmigało wymaga instalacji AutoMOD'a, który mi się posypał i na razie jest to nie do odkręcenia). Natomiast mam nadzieję, że podstawowa funkcjonalność nadal działa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...