Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Likwidacja AtomicTV (sprzedaż MTV) był najgorszą z możliwych decyzji. :x To największa pomyłka w dziejach osób decyzyjnych. Istna głupota. :crazy: Przecież ten kanał był naprawdę rozwojowy i stawał się z roku na rok coraz lepszy.

 

Ale to tak tylko OT. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież szybciej ktoś wykupi czas na kanale dedykowanym tylko dla kraju głównego, potencjalnego klienta, niż dla bliżej nieokreślonego z Europy. A poza tym czas antenowy będzie tańszy w kanale "narodowym" niż pan-europejskim.

 

Polskie reklamy na VH1 European oglądają tylko Polacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Ja to wiem i ty to wiesz. Założę się jednak, że w świadomości wielu managerów (czy innych osób odpowiedzialnych za budżet reklamowy wielu przedsiębiorstw) wciąż pokutuje świadomość, że jest to kanał pan-europejski, a nie stricte polski i dlatego kampania reklanowa nie będzie efektywna w takim stopniu, jakby sami tego chcieli. Stereotyp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Ja to wiem i ty to wiesz. Założę się jednak, że w świadomości wielu managerów (czy innych osób odpowiedzialnych za budżet reklamowy wielu przedsiębiorstw) wciąż pokutuje świadomość, że jest to kanał pan-europejski, a nie stricte polski i dlatego kampania reklanowa nie będzie efektywna w takim stopniu, jakby sami tego chcieli. Stereotyp.

Za reklamy w VH1 odpowiada At Media, więc Viacom w kwestii reklamodawców ma nie wiele do powiedzenia. Stworzenie lokalnej wersji może natomiast umożliwić nadawanie programów sponsorowanych przez konkretne marki na etapie ich produkcji, bo co innego emitować spot promocyjny przed programem, a co innego eksponować konkretną markę przez większość audycji (tzw. lokowanie produktu :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę po ramówce VH1 Polska, to nie będzie w niej programów: "Wild 80's", "90's Revolution", "Guess The Year", "VH1 Loves", "VH1 Rocks", "Top 10". Faktycznie ramówka podobna do VH1 European. Już widać po ramówce, że na samym starcie Viacom spratoli ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no z taką ramówką to oni sobie chyba żartują, jestem ciekawy ile tym razem kanał VH1 polska będzie nadawać, rok a potem co, kolejny "gniot" Viacom-u powstanie, a VH1 PL zlikwidują bo dojdą do wniosku, że jest nie rentowny, na "jakiego" w ramówce Rock Your Baby, pytam się po co, kto te "cudo" ogląda...no nic niszczą nam na siłę wszystko co dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak z 16:9 i oprawą graficzną.

A w weekendy jaka ramówka, podobna ?

Edit: W piątki będzie o:

19:00 Top 10

20:00 Final Countdown

 

W soboty o:

10:00 Weekend (?)

12:00 Wczoraj i dziś

13:00 Twoja muzyka, twoja lista

15:00 Vh1 Hits

16:00 Polonez

...

22:00 Saturday Night Fever (do 2:00)

 

A w niedziele:

 

19:00 Cover Power

20:00 Monografia

 

Tak to tylko w koło: Vh1 Hits, Vh1 Music, Music for The Massess, Pop Chart bądź Greatest Hits i Smell's Like 90s (wieczorami te 2 ostatnie) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widać po ramówce to samo co kiedyś. Będzie w kółko lecieć to samo. Ciekawe czy Aerobic będzie, bo tam mnóstwo 90's Eurodance leciało.

Po co te polskie VH1, nie chcę znowu kolejnego kanału muzycznego z tymi samymi polskimi klipami i nie tylko co na vivie, mtv, esce, 4 fun, bez sensu.

Na dodatek i tak nie będzie leciała nawet połowa z tego co na VH1 European:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to gdzie to to coś wyląduje? Na "starym" transponderze MTV (11,075V)? Jeszcze nie szukałem, ale po powrocie z pracy zrobię pierwsze podejście. Chyba już czas zacząć przeszukiwać. :smile:

 

Choć i tak nie zmieniam zdania i mój apel brzmi - NO VH1 POLSKA!!!!!!! :x:x:x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...