Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, jeśli będzie podobnie jak na VH1 Europe, czyli Odliczanki, weekendy specjalne, Top 10 no i oczywiście pasma '90 i '80 to nie będzie źle. Gorzej jeśli będzie tak jak na VH1 Polska w ostatnich latach jego istnienia...

 

Nie wiem czemu niektórzy tak się czepiają CC Family... Dla mnie taki kanał ze starszymi serialami komediowymi jest świetny, bardzo często oglądam tam Alfa czy Allo Allo... Choć przyznam, że ostatnio trochę się skiepścili bo zaczęli puszczać seriale emitowane równocześnie w głównym Comedy Central... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbliżej będzie nam do Radia Roxy - tłumaczy Dzięgielewski.

Jeżeli będzie tak jak powiedział Dzięgielewski to będzie świetnie. Jeżeli będzie tak jak za końcowego VH1 polska to będzie lipa. Polski rynek mamy wystarczająco nasycony CHRem. VIVA Polska, 4fun.TV, Eska TV. Jestem stałym słuchaczem radia Roxy i bardzo mi odpowiada ich styl muzyczny.

Co jednak nie oznacza, że szkoda mi VH1 European.

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech przejdą na 16/9 .

Po co mają przechodzić na 16:9, skoro VH1 głównie będzie nadawał klipy z lat 80' i 90'? Najlepszy moim zdaniem byłby format zmienny 4:3/16:9. :D

A co do oferty programowej to fajnie by było jakby zrobili jakieś pasmo z Eurodance, bo to co obecnie głównie emituje TV.Disco to porażka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech przejdą na 16/9 .

Po co mają przechodzić na 16:9, skoro VH1 głównie będzie nadawał klipy z lat 80' i 90'? Najlepszy moim zdaniem byłby format zmienny 4:3/16:9. :D

Kiedyś ta stacja i tak musiałaby nadawać w 16:9 na sztywno (tak jak TV.Disco)... Choć pewnie teraz już tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że znów będzie w ramówce Poplista, ewentualnie Pop chart (czyli notowanie Poplisty nie sygnowane marką RMF FM). Poza tym VH1 Polska wciąż "żyła" w nocy na CC Family, ostatnio całkiem zanikło to pasmo ;)

 

Edit: "Family", a nie "Comedy", pomyłeczka :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wydaje mi sie zeby nas czyms zaskoczyl ten kanal ,prawda taka ze polacy robia kanal na europe vh1 i jak widac robia dziadostwo ,a jak pojawi sie polska wersja to dopiero bedzie dno.

Tak ciezko zrozumiec ze widzowie oczekuja teledyskow z dawnych lat ,a nie jakies glupie seriale (ktorych ponac ma nie byc ) a tym bardziej nie rozumiem dlaczeko maja sie pojawiac teledyski z lat 2010 i nowsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądze. Generalnie nasze kanały od Viacomu to jeden wielki SYF:

 

MTV PL - Cała ramówka to jedno wielkie tornado z masą seriali i reality-show stworzonych przez same MTV. W dzień muzyka jest tylko w sobotę w Mastermixie, który cudem się uchował wśród tej całej tandenty.

VH1 PL (przypuszczenia) - Początkowo będzie tylko muzyka (80s, 90s, 2000+ i nowości), znając życie tylko pop+rock. Potem wkroczą szoły z VH1 USA czyli "Wspaniałe życie gwiazd" czy "All Access" i inne.

VIVA PL - Telewizja, której szefowie myślę, że nie wiedzą co z nią zrobić? Muzyka or szoły? Jeśli chodzi o muzykę to mają bardzo duże opóźnienia z dodawaniem nowości względem nowości. Nie których klipów w ogóle tam nie ujrzymy bo Viva ich nie zna, albo puści wersje z UK. Promują tylko jedną prezenterkę, a innych prezenterów mają generalnie gdzieś (Daro - disco polo, natalia i olek - clubbing).

Comedy Central - Kanał z serialami komediowymi, które wszyscy potencjalnie "znają i lubią". Dużo powtórek np. Dwóch i pół - mają chyba tylko 3 sezony...

CC Family - Powtórki powtórek z Comedy Central i innych kanałów, które pokazywały te seriale. Są też emisje starych filmów francuskich i izraelskich.

Nickelodeon i Nick Jr. - Pierwszy to młodzieżowy, drugi dla przedszkolaków. Na tym pierwszym nie które seriale mają duże opóźnienia w emisji nowych odcinków względem innych krajów. O tym drugim wypowiedzieć się nie mogę.

Viacom Blink! - Kanał dla kobiet. Też nie mogę się wypowiedzieć, iż raz na oczy go widziałem.

 

Takie są/będą kanały Viacomu w Polsce moim zdaniem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

MTV PL, kiedys na poziomie kanal, teraz syf totalny, VIVA PL, jako taki jeszcze poziom trzyma, ale wszystko do czasu.

O reszcie sie nie wypowiadam, bo to [beep] totalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego trzeba dodać niezwykle niską jakość obrazu, format 4:3. W przypadku muzycznych stacji razi też słaba jakość DŹWIĘKU!

 

Przypadek VH-1 Polska jest przykładem bardzo sprytnego włączenia do obiegu kolejnej maszynki do nabijania Viacomowi pieniędzy w postaci Comedy Central Family. Przy bardzo licznych powtórkach na antenie głównego CC, obecność jego mutacji jest zupełnie zbędna. Tymczasem CCF weszło sobie w miejsce Vh1, a kablówki wzięły osobny VH1 European, pewnie pod presją abonentów. Nie rozumiem - skoro VH1 nie był popularny w Polsce to w co teraz powraca? Zobaczymy jak będzie się prezentował zmartwychwstały Video Hits One Polska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wszystkie kablówki włączyły VH1 European.

A co do powrotu VH1 Polska, to myślę, że będzie bardzo podobnie jak na VH1 European. Czyli napewno będzie dużo magazynów: VH1 Hits i Music for The Masses. ;)

Chciałbym chociaż aby VH1 wrócił do mojej kablówki, bo był. Ale po mutacji w CCF nie dodano VH1 Eu, więc fajnie by było jakby teraz wrócił. :)

Fajnie by też było jakby w ramówce znalazł się magazyn "Chill Out".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VH1 PL od kwietnia wejdzie w miejsce VH1 European. Nie zajmie wg mnie miejsca ponownie gdzie obecnie jest Comedy Central Family bo po co? Sama Pani prezes polskiego oddział MTV Net. powiedziała w wywiadzie dla wirtualnemedia_pl że VH1 Polska zajmie miejsce Vh1 European wszędzie tam gdzie został wprowadzony VH1 Euro po likwidacji Vh1 PL. Vh1 European zapewne zniknie z transpondera Viacomu na HotBirdzie bo to nie jest dosył dla kablówek w Europe tylko dla Polskich odbiorców kabla i sat. platform. Nie wiem czy wiecie ale w czasie gdy polskie reklamy lecą na VH1 European nadawanym z Hotbirda na przekazie z Astry 19,2 East. czy Thora ich nie ma tylko lecą zapowiedzi spotowe tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten cały powrót VH1 Polska jest bez sensu. Najpierw nie sprawdził się MTV Classic potem VH1 Polska, które ustąpiło miejsca w kablówkach i na platformach cyfrowych Comedy Central Family. Także nie rozumiem po co wracać z czymś, co w moim odczuciu i tak nie wypali i po góra roku znowu zostanie zlikwidowane. Nie lepiej zostawić tak jak jest, czyli VH1 European, które dobrze spełnia swoją rolę :?: . Mi tam nawet polskie bloki reklamowe na VH1 European nie przeszkadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...