Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyliśćie, że Viacom nie mówi "Vh1 Polska" tylko samo "Vh1" ? Tak samo na satelicie nie ma napisane "Vh1 Polska" jak kiedyś, tylko "Vh1"...

I bardzo dobrze. Każdy wie, że skoro kanał jest polskojęzyczny, to nie trzeba mówić do mieszkańców, którego kraju jest kierowany. A polskich piosenek w niektórych pasmach nie muszą nadawać, w końcu nic ich do tego nie obliguje. Dziesiątki kanałów identyfikujących się jako "...Polska" nie nadaje polskich materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Nic ich do tego nie zobowiązuje. Zastanawiam się tylko, skąd ta nagła zmiana polityki. Dawniej prawie w każdym FC dawali kilka polskich utworów, natomiast od czasu reaktywacji kanału, polskie piosenki pojawiły się tylko w pierwszym notowaniu (czarno-białe klipy). Jest to obecnie jedyne pasmo, w którym zrezygnowano z naszej rodzimej twórczości. Ale cóż, może mają w tym jakiś cel. Trochę mi szkoda, to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie dla mnie najbardziej przykre. Przez to nie oglądam weekendów tematycznych. Raz na próbę sprawdziłam, ile dali piosenek konkretnego artysty. Depeche Mode: 8 kawałków na 2 godziny, i to te najbardziej oklepane.

 

Tłumaczą się tym, że Vh1PL nastawione jest na różnych odbiorców i nie mogą poświęcić (aż!) 2 godzin jednemu artyście/zespołowi/tematowi. Ale są przecież programy Monografia, Top 10 czy Ewolucja, gdzie przez godzinę lecą właśnie tematyczne utwory. I jakoś wszyscy żyją? Żyją. No to nie można dodać drugiej godziny do weekendu i wyrzucić z niego Katy Perry czy Nickelback (i tak lecą z częstotliwością co najmniej raz na godzinę)? Ja tego nie ogarniam i już pewnie nigdy nie zrozumiem. Po prostu nie oglądam i podejrzewam, że nie tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro Cię denerwuje, to nie wiem po co jeszcze wnikasz. Jest weekend z kolorowymi pasami.
,ja widziałem dziś ''weekend na plaży'' a pozatym nie musisz odrazu atakować nowych użytkowników .

PS: Zauważyliście że VH1 pokazuje w kółko te same piosenki Katy Perry , Jula pewnie aktualizować klipów im się nie chce, jak zwykle wszystko na odwal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie włączam VH1 żeby posłuchać nowości. ;)

Z resztą już kiedyś pisałem, że oni się ograniczają tylko do tych "dobrych" współczesnych wykonawców (właśnie: Katy Perry, Lady Gaga, Shakira...)

I co w tym weekendzie na plaży? Lepszy od Vivovego weekendu z "hitami lata" ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko chwilkę to widziałem wiesz , teledysk Kylie Minoque jakiś stary ,czasami na VH1 można zobaczyć stare dobre kawałki ale z Katy Perry czy Lady Gagą mogliby sobie darować ,jakiś czas temu w VH1 Hits widziałem właśnie kawałek ''Just Dance" to raczej klimaty Vivy a nie VH1 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, skoro tak, no to chyba rzeczywiście nie jest to FC ;) Nie wiedziałem, że się piosenki powtarzają. Zajrzałem tylko na chwilę, kiedy o tym napisałaś.

W takim wypadku może myśleli sobie, że skoro już na VH1E zdjęli z ramówki FC, to czemu nie również na VH1 PL? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę....- iż wiem, że VH1 Polska nie ma miejsca w polskiej telewizji sat.... mamy inne niszowe programy, które mogłyby przejąć tą całą żałosną nowoczesną muzykę polską... a mogli pozostawić nam VH1 Europe + dodać VH1 Classic i inne kanały z pakietu mtv unlimited i było by OK

 

Osobiście wolę i preferuję Polo.TV i TV.Disco niż vh1 polska żałosne... co do nowej muzyki pozostaję przy mtv unlimited i wolę ich konto doładować - chociaż mnie wkurzają reklamy ostatniego czasu ale i tak wiele więcej ma to wspólnego z muzyka niz mtv pl i vh1 pl w której muzyki polskiej wogóle nie słucham i nie ma jej tam za dużo (co do mtv pl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wolę i preferuję Polo.TV i TV.Disco niż vh1 polska żałosne... co do nowej muzyki pozostaję przy mtv unlimited i wolę ich konto doładować - chociaż mnie wkurzają reklamy ostatniego czasu ale i tak wiele więcej ma to wspólnego z muzyka niz mtv pl i vh1 pl w której muzyki polskiej wogóle nie słucham i nie ma jej tam za dużo (co do mtv pl)

 

Nie wytrzymałem. Ciężko ogarnąć powyższą wypowiedź. Możliwe, że mam problemy ze zrozumieniem czytanego tekstu, nie przeczę. Wydaje mi się jednak, że skoro osobiście wolisz i preferujesz Polo.TV i TV.Disco to kanał VH1 Polska, co z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, iż kanał ten nie był, nie jest i nie będzie przeznaczony dla ciebie. Skoro bliższe są ci gatunki muzyczne prezentowane na tych dwóch kanałach to muzyka prezentowana przez VH1 PL nigdy nie będzie ci się podobać. Z założenia ten kanał nigdy nie będzie nadawał takiej muzyki jak Polo.TV i TV.Disco... i chwała im za to! Więc po co narzekać na VH1 PL?

"Nowe" polskie Vh1, które od niedawna zastąpiło nam VH1 EU naprawdę nie wypada tak tragicznie. Owszem polskie nowe teledyski, moim skromnym zdaniem nadawane są za często nie mówiąc już o ich doborze... Jula i inne wynalazki nie są dla mnie co nie zmienia faktu, że pewnie sporej części widowni VH1 się podobają. Wydaje mi się, że nowe VH1 PL jest i tak lepsze od tego, które było przed zastąpieniem go przez Comedy Central. Nie ma głupkowatych plansz z smsami, jest dużo więcej muzyki i teledysków z lat 80, co osobiście bardziej mi odpowiada. Przed zniknięciem VH1 PL ramówka i rotacja klipów była tragiczna. Non stop te same klipy. Wydaje mi się, że teraz jest dużo lepiej a i rotacja klipów też jest większa niż wcześniej.

Co do VH1 EU. Obecnie chyba więcej muzyki z lat 80 i 90 jest na naszej, polskiej, wersji tego kanału i jak dla mnie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...