Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker

Pamiętam, pamiętam. Z tym że miałem na myśli sam "rebranding", czyli podmianę wersji europejskiej na polską. Ale za ten kanał naprawdę nie dałbym złamanego grosza teraz. A że w pakiecie go mam, to... mam. Polsat Cafe czy inne 13th Street też mam, ale tak niestety jest że płaci się za wybór a nie za to co się ogląda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter, po pierwsze dzięki :) Ale po drugie pamiętaj, że VH1 Polska nie ma kasy jedynie z reklam, ma kasę od każdego "gniazdka" bo jest kanałem płatnym :)

 

I to właśnie najbardziej mnie denerwuje. Vh1PL nie zasługuje na to. Nie z takim poziomem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, za post pod postem. Ale mam dosyć śmieszną sprawę.

Przed chwilą w 90s Revolution leciała bardzo fajna piosenka. Oglądał ktoś może i mógłby podać tytuł ? Niestety zostałem [beep]ko potraktowany i pewna osoba przełączyła pod koniec utworu. Piosenka była dosyć spokojna i śpiewana przez wokalistkę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zadałam im banalne pytanie na fb, a odpowiedź ŁASKAWIE otrzymałam po (żeby nie skłamać) 5-6 tygodniach. To się nazywa szacunek do widza :]

 

Jackie, opisz ten teledysk albo wokalistkę. Może coś mi się skojarzy. Znam się trochę na tym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sepii też nie pamiętam, a ta wolna wersja to nie remix (w którym możliwe,że to było) i w czasie "królowania" tego klipu MTV i Viva tylko remix puszczali. Jak powstał Todd Terry Club Mix to "Missing" migiem było numerem 1 w Europie. Ja wtedy byłem w 8 klasie podstawówki, pamiętam na Vivie Top 100 już po tyg było na 3 czy 4 miejscu. To były czasy MTV i Vivy:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...