Skocz do zawartości

VH1 Europe


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

najpierw niech zwolnia ta pania odpowiedzialna w polsce za kanaly mtv. mtv pl totalne dziadostwo ,viva pl tez powoli schodzi na psy.CC tez niezbyt. Jak widac same porazki .Czas na zastapienie tej pani kims innym ,kims kto zna sie na ......MUZYCE, a nie na glupich serialach !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już wróci VH-1 Polska do naszych domów, to mam nadzieję, że z nowym charakterem. A jeśli powróci z taką samą twarzą (czyt. ramówką), jak z przed roku, to ja bynajmniej nie będę cieszył się z jego powrotu. Tuż przed samym rozwiązaniem był to kanał, na którym leciały głównie same nowości wykonawców, którzy ci sami co godzinę, dwie, byli na okrągło grani.

Brakowało mi na nim staroci z lat 80 i 90 i zapomnianych teledysków, które mogłem kiedyś znaleźć w pamiętnym MTV Classic Polska.

Oby VH-1 Polska przypominało obecne VH-1 UK (nie mylić z wersją europejską), na którym jest bardzo dużo klipów z lat 80, 90 i 2000.

 

Przedstawiam fikcyjną ramówkę VH-1 Polska, która spełniałaby moje zapotrzebowanie na dosyć dobry kanał muzyczny na naszym rynku.

Ramówka tam byłaby na antenie od poniedziałku do piątku:

06:00 VH1 Pobudka - energetyzujący mix poranny (klipy z lat 70, 80, 90, 2000, a także nowości)

08:00 So 80's - przeboje lat 80-tych

09:00 Polonez - tylko lokalne klipy (lata 80, 90, 2000, a także nowości)

10:00 Top 10 @ 10 - dziesięć klipów, jeden temat przewodni (np. klipy Pet Shop Boys, Eurythmics, One Hit Wonders, Black and White Videos...)

11:00 VH1's Greatest Hits - najlepsze hity ostatnich 30 lat + nowości

13:00 Smells Like The 90's - przeboje lat 90-tych takie, jak chociażby Nirvana ;-)

14:00 Solid Gold Hits - tylko lata 60 i 70 (Abba, Boney M., Bee Gees, Pink Floyd, Weather Girls, The Doors,...)

14:30 Millenium Classic Hits - przeboje lat 2000 (Sugababes, Coldplay, Moby, Atomic Kitten, Bajm, Reni Jusis...)

16:00 VH1's Greatest Hits - klipy ostatnich 30 lat (INXS, Madonna, De Mono, Budka Suflera, Genesis + nowości)

17:00 Polonez - tylko lokalne klipy (lata 80, 90, 2000, a także nowości)

18:00 VH1 Chart - Top 10 popularnych klipów w ostatnim czasie

19:00 VH1's Greatest Hits - klipy ostatnich 30 lat (Depeche Mode, Pat Benatar, Urszula, Rezerwat, 4 Non Blondes, Cranberries + nowości)

19:30 Solid Gold Hits - tylko lata 60 i 70

20:00 So 80's - przeboje lat 80-tych

21:00 Smells Like The 90's - przeboje lat 90-tych takie, jak chociażby Nirvana ;-)

22:00 Millenium Classic Hits - przeboje lat 2000 (Sugababes, Coldplay, Moby, Atomic Kitten, Bajm, Reni Jusis...)

23:00 Unplugged / MTV Live! / Behind The Music / Essential / dokumenty muzyczne etc. - każdego dnia inny program

00:00 VH1 Rocks (poniedziałek), VH1 Base (wtorek), VH1 Pop (środa), Wczoraj i Dziś (czwartek), VH1 Dance (piątek)

01:00 VH1's Greatest Hits - nocny blok muzyczny przepełniony klipami z ostatnich 30 lat + nowości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ramówka rzeczywiście tak wyglądała, to chyba nie odchodziłabym od telewizora. ;)

 

23:00 Unplugged / MTV Live! / Behind The Music / Essential / dokumenty muzyczne etc. - każdego dnia inny program

 

Jeśli miałyby być występy na żywo, to chyba to pasmo musiałoby być 2-godzinne, bo koncerty przeciętnie trwają ok. 2 godzin. Chyba, że po prostu w godzinie zmieścić te najlepsze momenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Właśnie o to chodzi aby nowe VH1 Polska bardziej przypominało VH1 Classic niż Vivę i inne tego typu kanały. Mnie ta fikcyjna ramówka bardzo się podoba, choć zamieniłbym ze sobą czasy trwania programów Solid Gold Hits i Millenium Classic Hits (pół godzinki na lata 60 i 70 to dla mnie troszkę na mało).

Ale ogólnie świetna ramówka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotr G., jakoś szczerze w to wątpie, aby VH1 Polska po powrocie nadawało w takiej formie jak to przedstawiłeś. To raczej marzenia. Poza tym powrót VH1 Polska to jeden z planów MTV Networks Polska, który nie wiadomo, czy się spełni. Ja z całego serca życzę im, aby się nie spełnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...

W kwietniu VH1 ponownie z polskimi teledyskami:)

W kwietniu br. na nasz rynek wróci kanał muzyczny VH1 Polska - poinformowała wirtualnemedia_pl Izabella Wiley, wiceprezes i dyrektor generalny Viacom International Media Networks w Polsce. To jedyny nowy kanał, który spółka uruchomi w tym roku.

 

W ramówce VH1 Polska znajdą się głównie teledyski, ale w przyszłości niewykluczone są też lokalne produkcje. Jak podkreśla Jerzy Dzięgielewski, dyrektor programowy MTV Polska i VH1 Polska, na antenie stacji prezentowana będzie muzyka popularna (pop, rock) najlepszej jakości. - Najbliżej będzie nam do Radia Roxy - tłumaczy Dzięgielewski. W stacji obejrzeć będzie można teledyski z lat 80. czy 90., ale także współczesne klipy. Jej oferta kierowana będzie do widzów w wieku 16 - 49 lat.

 

VH1 Polska zastąpi u operatorów kablowych i satelitarnych paneuropejski kanał muzyczny VH1 European. Stację oglądać będzie można m.in. w Cyfrowym Polsacie, Cyfrze+, na platformie N oraz w sieciach kablowych Vectra i Inea. VH1 Polska emitować będzie reklamy sprzedawane przez brokera Atmedia, który od jesieni ub.r. sprzedaje czas reklamowy w VH1 European.

 

Przypomnijmy, że stacja VH1 Polska nadawała do końca stycznia 2011 roku, gdy została zastąpiona przez kanał Comedy Central Family. Powodem likwidacji kanału była słaba oglądalność.

 

Jak powiedziała Izabela Willey, Viacom w tym roku nie planuje uruchamiania innych nowych stacji w Polsce.

źródło:Wirtualnemedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...