Skocz do zawartości

Radio ESKA Rock


d107
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy czym trzeba dodać, że ESKA ROCK będzie nadawać w Warszawie na 93.3 FM i zmieni nazwę na VOX FM ( brzmi to dziwne, ale stacja ma nadawać na koncesji VOX FM) a VOX FM zmieni nazwę na ESKA ROCK i będzie nadawać na 104.4 FM

 

http://www.press.pl/newsy/radio/pokaz/4 ... z-Internet

 

W ubiegłym tygodniu Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zgodziła się, aby Radio Eska Rock zmieniło nazwę na Vox FM, a warszawskie Vox FM stało się Eską Rock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo !!! To jest bardzo bardzo dobry pomysł te całe ChilliZet jest jednym wielkim nie wypałem a tak patrzę na listę muzyczną jest Mega alternatywą do eski(lubię hity na czasie ale taka odskocznia też jest potrzebna - pluralizm w mediach również w radiu muzyczny) itp

 

To źle czujesz, biznesowo to świetny ruch...

Chyba nie tylko całkowicie w biznesie chodzi o kasę - przykładem jest wasz projekt. Taki nagła zmiana targetu może zostać odrzucona przez rynek co widać po RBL czy dłuuuuugo było widać po platformie nc+ któa w końcu zniżyła ceny :P VOX FM totalna porażka kopia kopi złotych przeboii i "Majoooooooorka x52 w ciągu dnia" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle czujesz, biznesowo to świetny ruch...

Biznes,a gdzie interes słuchaczy?? Naprawdę w eterze ogólnopolskim nie może być jednego radia grającego muzykę rockową? Sam osobiście miałem stosunek do tego radia ambiwalentny gdyż wiemy jakie akcje odstawia Wojewódzki. Jednak zawsze jestem za pluralizmem i do mnie nie trafia hasło internet: Dlaczego fani muzyki Rock nie mogą tak jak fani disco,muzyki Oldies słuchać jej za pomocą odbiorników radiiowych, przecież nie zawsze można skorzystać z internetu,a radia się często słucha będąc w podróży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Antyradio nadaje w kilku (3?) miastach. Trójmiasto całkowity brak w eterze Rocka. A najlepsze jest tłumaczenie "że w internecie" to założę sobie internet satelitarny i zamontuje wifi w aucie do odbioru stacji ... :lol2: Tak że czekamy na rockową stację ogólnopolską tymczasem na przemian czwórka z Eską/RMFMaxxx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antyradio jest dostępne w Warszawie oraz w Krakowie, Bielsku Białej i w Zagłębiu (Śląsk), czyli ich pokrycie ludnościowe wynosi ok. 8mln ludzi, za to pokrycie terenowe mają bardzo słabe, bo tylko w tych aglomeracjach są dostępni.

 

Ich częstotliwości: 89,8 Będzin - 94,0 Warszawa - 101,3 Kraków - 105,0 Bielsko Biała - 106,4 Zabrze

 

Dużo lepiej jest z Radiem Roxy, które posiada częstotliwości w paru kolejnych dużych miastach. 94,5 Katowice - 103,5 Bydgoszcz - 103,7 Warszawa - 103,8 Kraków - 105,4 Poznań - 106,1 Wrocław - 106,6 Opole

 

W niektórych miastach ze stacji Rockowych ostały się jeszcze rozgłośnie akademickie i te mogą liczyć na spory wzrost słuchalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wislok, ale jaki interes słuchaczy?? To jest prywatne radio, właściciel tego radia nie robi go po to aby kogokolwiek zadowolić, robi to tylko dla zysku. To biznes właśnie. Filantropia? Misja? W prywatnym sektorze? Możesz jedynie pomarzyć! Rachunek jest prosty, dla przykładu Eska Rock zarobiła milion złotych. A Plus z disco polo zarobił 3 miliony. Każdy Prezes wtedy powie, zamieńcie mi te radia, musimy więcej zarobić. I tyle, nie ma tu żadnej wiedzy tajemnej ani ukrytych sekretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wislok, ale jaki interes słuchaczy?? To jest prywatne radio, właściciel tego radia nie robi go po to aby kogokolwiek zadowolić, robi to tylko dla zysku. To biznes właśnie. Filantropia? Misja? W prywatnym sektorze? Możesz jedynie pomarzyć! Rachunek jest prosty, dla przykładu Eska Rock zarobiła milion złotych. A Plus z disco polo zarobił 3 miliony. Każdy Prezes wtedy powie, zamieńcie mi te radia, musimy więcej zarobić. I tyle, nie ma tu żadnej wiedzy tajemnej ani ukrytych sekretów.

Nie mam pretensji do właścicieli radia,a do KRRIT ,że zgodziła się na zamianę częstotliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest prywatne radio i właściciel decyduje o tym co jest w nim grane. Podejmie złą decyzję, to będzie tylko i wyłącznie jego wina. Do KRRiT można mieć pretensje, ale dlatego, że blokuje rynek radiowy, w przeciwnym wypadku konkurencja mogła by gwałtownie zareagować na zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...