Skocz do zawartości

Pomoc w doborze sprzętu


zenturion
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

chce zamówić telewizje w tp w promocji neostrada z telewizją i teraz moje pytania:

 

1. która opcja tv jest lepsza przez kabel czy satelitę (ewentualnie wady zalety)?

2. czy dostane od nich tego nowego livebox 2.0 i czy będzie od niego naliczana jakaś opłata co miesiąc?

3. czy dekoder Samsung SHD 85 może działać z tv przez kabel (w razie gdym chciał jednak przez satelitę)

3.1. jeśli dekoder Samsung SHD 85 działa z tv przez kabel to czy mogę od nich wymagać aby taki mi dali?

 

Proszę o odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Miałem tylko przez satelitę więc nie będę porównywał... Ja mam straszne problemy z zasięgiem bo mam małą antenę z CP więc jak będziesz kupował to bierz dużą antenę i dobrze ją ustaw.

2. Powinieneś dostać ale sami ci chyba nie dadzą :) livebox jest wliczony w cenę opłaty za internet z telewizją.

3. Z tego co mi wiadomo to ten dekoder jest tylko pod satelitę

4. Kabel możesz sobie kupić, wątpię czy ci dadzą :)

 

Ale odrazu mówię że ten dekoder shd 85 nie jest jakiś genialny - bardzo długo się uruchamia (ok.2 minut), epg jest niedopracowane, itp. Ja jednak jestem najbardziej zadowolny z tv na życzenie gdzie sobie mogę pobierać programy o jakiej porze chce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1, Jeśli zamierzasz korzystać na 1 telewizorze i na sprzęcie TP to chyba lepiej pójść do IPTV bo jest więcej kanałów do tego były jeszcze nie dawno canal plusy. Minus taki, że nic ponad to nie odbierzesz. Przy saelicie kupujesz Opticum czy Fergusona i masz inne atrakcje z satelity.

2.Chyba ak ale szczegóły u sprzedawcy

3. Nie, do IPTV jest inny dekoder (sagem chyba)

4.Dostajesz około 2m kabel. Powoduje to, że LB i dekoder musisz trzymać blisko albo kupić nowy kabel i ciągnąć przez cały dom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...