Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawą rzecz wyczytałem wyżej na temat sknerstwa klientów w materii udostępnienie-dzierżawa.Otóż ja chciałem kupić tego echostara,bo różnica żadna prawie w cenie,ale w APS-ie,szanowny pan sprzedawca poradził mi dzierżawę,bo podobno wtedy nie obchodzą mnie koszty ewentualnych napraw,po skończeniu umowy.Może i innym sprzedawcy też tak mącą w głowie :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam problem z własną listą kanałów, dekoder kupiłem w sierpniu ub. r. i wtedy nie miałem problemów z ustawieniem kanałów tak jak bym chciał. Od jakiegoś czasu mam wyższy pakiet i chciałem dodać kilka kanałów z listy "cyfrowy polsat" do "wszystkie kanały" i za żadne skarby nie mogę ;/ Przewertowałem kilkanaście stron w tym temacie i niestety nic nie znalazłem.

 

Tak wiec jeśli znajdzie się osoba obeznana w tym temacie, będę dozgonnie wdzięczny za wskazówki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyjscia są 2:

1) w miedzyczasie zepsuł ci się dekoder, zareklamowałeś go w apsie, aps wyslal go do serwisu, a serwis wymienil ci na model "nowszy" ale pozbawiony mozliwosci listy ukladania (stary model 717, nowy 717a - wizualnie brak różnic)

2) w miedzyczasie na satelicie pojawilo sie nowe oprogramowanie, ktore po zaktualizowaniu sie w twoim dekoderze uniemozliwilo zmiane listy. W praktyce nie spotkalem sie z czyms takim. zawsze stary dekoder e717 ciagle mial mozliwosc ustawienia takiej listy

 

amnezji i spowodowanej tym neimoznosci ustawienia listy nie biorę pod uwagę ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam problem z własną listą kanałów, dekoder kupiłem w sierpniu ub. r. i wtedy nie miałem problemów z ustawieniem kanałów tak jak bym chciał. Od jakiegoś czasu mam wyższy pakiet i chciałem dodać kilka kanałów z listy "cyfrowy polsat" do "wszystkie kanały" i za żadne skarby nie mogę ;/ Przewertowałem kilkanaście stron w tym temacie i niestety nic nie znalazłem.

 

Tak wiec jeśli znajdzie się osoba obeznana w tym temacie, będę dozgonnie wdzięczny za wskazówki :)

 

 

Kanały z listy <<< cyfrowy polsat >>> są zapisywane automatycznie na liście <<< wszystkie kanały >>> więc co chcesz dodać ?.

Z listy ,, wszystkie kanały ,, możesz wybierać poszczególne kanały i dodawać je do ulubionych , a nie odwrotnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze dzięki za odzew w temacie, to miłe!

 

Po drugie, niestety ale mam jeszcze jedne problem, którego nie mogę przeskoczyć ;/ Chodzi mi o dwa programy (Polsat Play, Polsat Cafe) których nie mogę dodac do swojej listy. Niby jak wyszukuje programy to pojawiają sie w okienku, ale później za żadne skarby nie mogę ich znaleźć szukałem wszędzie i nic. Macie jakieś pomysły jak je dodac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewertowałem kilkanaście stron w tym temacie i niestety nic nie znalazłem.

 

Poczytaj instrukcję obsługi dekodera. Tam jest wszystko dokładnie opisane. Na podstawie instrukcji sam kiedyś rozgryzłem Echostara 717, a internetu wtedy akurat chwilowo nie miałem.

 

Po pierwsze dzięki za odzew w temacie, to miłe! Po drugie, niestety ale mam jeszcze jedne problem, którego nie mogę przeskoczyć ;/ Chodzi mi o dwa programy (Polsat Play, Polsat Cafe) których nie mogę dodac do swojej listy. Niby jak wyszukuje programy to pojawiają sie w okienku, ale później za żadne skarby nie mogę ich znaleźć szukałem wszędzie i nic. Macie jakieś pomysły jak je dodac ?

 

Te dwa programy znajdują się na liście WSZYSTKIE KANAŁY z której dodajesz wybrane programy do LISTY ULUBIONYCH KANAŁÓW, tylko ukryte są pod inną nazwą. Musisz je znaleźć i samemu zmienić nazwę. Myślę, że Polsat Play ukryty jest pod nazwą Test P, a Polsat Cafe być może pod nazwą Polsat Zdrowie i Uroda.

Innym wyjściem jest przywrócenie USTAWIEŃ FABRYCZNYCH, ponowne przeszukanie satelity, ale wiąże się to z ponownym tworzeniem LIST ULUBIONYCH KANAŁÓW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemów z dekoderem Echostar DSB 717 ciąg dalszy

Kanałów: TVP Sport, TVP Info, Tele5, Polonia1, Discovery World, Discovery Science, Travel Channel, Dla Abonentów nie mogę oglądać ponieważ dekoder na w/w kanałach RESETUJE SIĘ. Gdy zrobię np. na TVP Sport to po 2-3 sekundach robi "zawieszkę" i zaczyna się resetować - pojawia się "LOAD". Taka sama sytuacja występuje na innych w/w kanałach.

Przywróciłem ustawienia fabryczne ale to nic nie dało !

Dlaczego właśnie na częstotliwościach które są poniżej tak się dzieje ?

- 12.284 H gdzie są właśnie m.in.: TVP Sport, TVP Info, Travel channel i Dla Abonentów,

- 10.796 V gdzie są właśnie m.in.: Tele5, Polonia1, Discovery World, Discovery Science.

Proszę o pomoc. Co mam zrobić, żeby tak się nie działo? Czy być może coś nie tak jest z konwerterem ? Czy być może dekoder zaczyna się psuć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

Mam Cyfrowy Polsat, pakiet mini. W ofercie oprócz kilku polskich kanałów znajduje się wiele kanałów niekodowanych zagranicznych stacji. I faktycznie tak jest... ale nie setki tylko mniej nawet niż 100. Kiedyś na stronie CP ściągałem PDF-a, z wykazem tychże niekodowanych kanałów. Mój problem polega na tym, że chciałbym mieć więcej kanałów niekodowanych (głównie zależy mi na tych, które transmitują Premier League :twisted: ) Tak jak już mówiłem zaprogramowane są tylko (tzn. na liście kanałów) jest prawie 100, a w tym PDF-ie dużo, duuużo więcej. Czy jest możliwość odbierać również te, których nie ma na mojej liście? :brawo:

 

* Post napisałem w innym dziale i skierowali mnie tutaj :smile:

Edycja RafiX: Teraz jest dobrze;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ustaw TRYB WYSZUKIWANIA na WSZYSTKIE lub FTA i przeszukaj satelitę. Będziesz miał wtedy setki kanałów zagranicznych.

Poczytaj trochę instrukcję obsługi dekodera. Tam jest wszystko dokładnie opisane. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Mam dekoder Echostara DSB 717. Chciałbym od czasu do czasu coś nagrać z polsatu cyfrowego gdy mnie nie ma w domu. Jaką polecacie nagrywarkę do podłączenia z tym dekoderem. Nie chciałbym wydawać dużo pieniędzy, za niecały rok kończy mi się umowa, więc pewnie tym razem wezmę dekoder z twardym dyskiem, dlatego poszukuję coś zastępczego do tego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nagrywarkach się niestety nie znam, ale osobiście odradzam zakup Echostara DVR. Sprzęt zdecydowanie za drogi.

 

Zamiast tego lepiej zainwestować w Samsunga HD (w/g aktualnej promocji w dzierżawie - jeszcze nigdy nie było tak korzystnej oferty) i ewentualnie do tego nagrywarkę Blue-Ray. Za rok może będzie taki sprzęt tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupilem amplituner, podlaczylem z nim Echostara 717 poprzez kabel coaxial i oczywiscie nie mam glosu na TVN-ach.

czy ktos wie, czy to jest bug tego dekodera, czy tvn juz tak ma?

irytuje mnie to jak ..nie powiem co :)

da sie cos z tym fantem w ogole zrobic?

zeby DD byl takze na TVN-ach?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...