Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

(ostatnio od dystrybutora dostaliśmy kilka takich dekoderów z możliwością tworzenia list i byliśmy zdziwieni).

Rozumie, że te dekodery nie są z serii A. Jeśli tak to czym byliście zdziwieni tworzeniem własnych list w E717 , czy

tym, że takowe tunery dostaliście.

 

 

oczywiście zdziwienie dotyczyło tego, że w tym czasie znalazły się u dystrybutora dekodery z możliwością ustawiania własnej listy. druga myśl to taka, że skoro są to 717 a nie 717a, to skąd się wzięły i ofkoz czy są nowe czy może "odzyskane" ;d

Od ponad połrocza informujemy klientów, że echostary nie pozwalają na ustawianie list ulubionych, więc tym bardziej zdziwiliśmy się, że ktoś od nas ostatnio zakupił echostara i może sobie je układać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie, czy na tym szajsie DSB717A, zwanym inaczej dekoderze, można znaleźć TVN Warszawa z nowej częstotliwości, bo u mnie w spisie częstotliwości niestety nie ma 11,508 V i nie mogę znaleźć tego kanału:/

To trzeba sobie dodać tą częstotliwość. Opcję TP ustaw na TP00, wpisz wyżej wymienione parametry i przeszukaj ponownie Hot Bird.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie TVN Warszawa wygląda to dziwnie. Dokąd był na starej częstotliwości odbierał u mnie bez problemów i nie było kłopotów z dodaniem go na obu dekoderach mini i Echostar 717A podłączonych do jednego talerza za pomocą konwertera.

 

Odkąd wszedł na częstotliwość 11508V w dekoderze 717A nie mam możliwości dodania go! Po wpisaniu ręcznie parametrów transponder jest zaznaczony na czerwono i dekoder nic nie znajduje na nim. Natomiast w dekoderze mini, znajduje od razu i odbiera cały czas (Oba są na jednej instlacji antenowej wiec nie ma mowy o jakimś złym ustawieniu anteny itp.)

 

Co o tym sądzicie? Czyżby CP robi to celowo??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra myśl. Poza tym, spróbujcie wpisywać częstotliwości np. od 11500 do 11520.

Wziąłem nawet Digital IF od 11300 do 11600 z różnymi SR i nie znalazło TVN Warszawa. Wygląda na to, że może to być wina anteny. Postaram się tym wkrótce zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

 

mam problem z zainstalowaniem kanału Polsat Play na mojej liście w dekoderze Echostar 717. szukałem rozwiązania na forum ale niestety nie zanalazłem także zwracam sie do Was z ogromną prośbą o pomoc! sprawa wygląda tak ze gdy instauję kanały to dekoder znajduje Polsat Play ale ze starą częstotliwością. nawet jak wyszukiwałem tego kanału podając w TP00 paramatry Polsat Play z listy Cyfrowy Polsat, to i tak znalazł ten ze starymi parametrami... juz dostaje od tego białej gorączki:)

czy macie moze jakiś pomysł??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...