Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam małe pytanie . Dziś od rana dekoder pokazuje mi "tego kanału nie ma w twoim abonamęcie" . Mam pakiet super film opłacony do 10 I 2009 , nic nie daje ponawianie sygnału ,przywracanie ustawień fabwycznych , aktualizacja listy programów . Mam dekoder ustawiony na kanale 21 od 10.00 rano i nic się nie zmienia Wie ktoś co się stało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wciśniesz menu to wyświetla ci wszystkie dane z karty?..................ja tak miałem około 2 miesięcy temu nie czytało mi numeru karty i jeszcze kilku rzeczy......musiałem odesłać im karte i dostałem zupełnie nową z nowym numerem...........ale trwało to ponad miesiąc a trwało by to chyba jeszcze dłużej gdy bym się nie upominał o swoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

profan z ul. morskiej z gdynii, to punkt sprzedaży cp i serwis w jednym. nie mogą wpływać na zmianę softu, gdyż każda zmiana softu wychodzi od kogoś innego. Jeśli masz E717A, to będziesz mieć to samo co wszyscy, czyli dekoder bez listy kanałów ulubionych. Jeśli masz dekoder E717, to listę kanałów możesz mieć (ostatnio od dystrybutora dostaliśmy kilka takich dekoderów z możliwością tworzenia list i byliśmy zdziwieni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echostar DSB-717A.nigdy na tym modelu nie stworzymy listy kanałów ulubionych,ponieważ specyfikacja techniczna tego dekodera to uniemożliwia- jak napisał mi w mailu kier serwisu Echostara p. Maciej Kuklik. Będzie nowy soft, lecz o ustawianiu kolejności kanałów lub tworzeniu listy możemy zapomnieć.

Powiem tak: Cyfrowy Polsat upycha te dekodery, a w ofercie sprzętu tego modelu nie ma, na ich stronie ofeują zwykłą 717stke tak samo zresztą w broszurach reklamowych, a 717 i 71A to sa dwa różne modele, bo zwykłej 717stki już raczej nie można nigdzie kupić, ale oni celowo w ofercie podawają że można kupić 717 a w praktyce otrzymujemy 717A, żeby się tego złomu pozbyć.

[Część wycięto]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...