Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale się uśmiałem, jak tylko przeczytałem ten "manifest" :lol2:

 

Powiem tak, jestem posiadaczem 717a i brak listy ulubionych WCALE mi nie przeszkadza...

Maila nie wysłałem, bo nie spodobała mi się jego treść.

 

Jeżeli ktoś napisze formułę, która będzie odpowiednia do problemu (nie [beep]ny jakiegoś "pieniacza" - nic osobistego, tak w pracy nazywamy tego typu pisma - który nie wie do czego służy CapsLock), to chętnie się podpiszę. Jednak problem jest nieco inny. Jeżeli to ma być skuteczne to lepiej napisać jeden list/mail i podpisać się pod nim Imieniem Nazwiskiem i numerem Karty. Widzicie, że logistycznie trudne do wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO DZIEŁA DRODZY ABONENCI! RAZEM COŚ ZDZIAŁAMY!!!

Ja dzisiaj dostałem odp.:

Szanowny Panie

 

Bardzo dziękujemy za wszystkie uwagi dotyczące funkcjonowania Cyfrowego Polsatu. Wszystkie Pana spostrzeżenia są dla nas bardzo cenne i zostaną przekazane osobom mającym bezpośredni wpływ na funkcjonowanie Cyfrowego Polsatu, jak również na obsługę techniczną TV.

 

Jednocześnie informuję, że na dekoderze ECHOSTAR DSB-717 A nie jest możliwe edytowanie listy kanałów Cyfrowego Polsatu.

Dodatkowo informuję, że nie jest znana data zmiany oprogramowania na wersję umożliwiającą edytowanie listy Cyfrowego Polsatu.

 

________________________________________

Kinga Maliszewska

Dział Obsługi Klienta, Sekcja Reklamacji

Cyfrowy Polsat S.A

ul. Łubinowa 4a; 03-878 Warszawa

tel.: 0 801 08 08 08; fax: (22) 356 66 77

icok@cyfrowypolsat.pl

http://www.cyfrowypolsat.pl

 

Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibĄĄ w Warszawie, ul. Łubinowa 4a, 03-878 Warszawa, Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000010078 NIP 796-18-10-732 REGON 670925160 kapitał zakładowy 10.733.000 zł w pełni wpłacony

 

Ciekawszą część odpowiedzi od CP - w sumie odpowiadającą na ten manifest i potwierdzającą tą informację, która pojawiła się na tvpolsat.info - pogrubiłem i powiększyłem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysleliscie co sie stanie jesli polsat się ugnie na wasze żądania?

Zacznie reklamować echostara717 jako superdekoder z wyświetlaczem oraz nowoczesną funkcją umożliwiającą układanie list ulubionych.

 

Dziwi mnie to, że podczas podpisywania umowy nie zastanawialiście się nad faktem umożliwienia/braku możliwości tworzenia list ulubionych przez wybrany przez was dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego (jeśli jakiś soft wyjdzie a na to nie licze) to i tak pewnie nic nie zmienią......będzie jak było.

 

A tak na marginesie z innej beczki wie ktoś ile może trwać sprawdzanie karty przez CP czy dział bo ja im wysłałem 21 października i do tej pory nie wiem co się dzieje, jedyne co wiem to to że nie mogę się zalogować do iCOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta wysyłana była poleconym......mam potwierdzenie wysłania jak by co.

 

...2 gr 2008r udało się prawie po 2 miesiącach mam karte nową z nowym numerem i co ważne działa z moim dekoderem....ale co się naprosiłem i co na telefonie się nawisiałem to moje......nie życzę nikomu takich przygód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama starterów telefonii komórkowej Cyfrowego Polsatu. Chcesz to zamów sobie starter :smile:

Mam mały problem z tym komunikatem, a mianowicie moja rodzicielka mieszka kilkaset kilometrów ode mnie. Od jakiegoś czasu wyświetla jej się ten komunikat, a że jest to starsza osoba nie wie jak ma postąpić żeby ten komunikat więcej nie pojawiał się na ekranie. Z tego, co mi tłumaczyła to jest tam tylko opcja OK. I teraz moja prośba może ktoś mógłby mi opisać czynności, jakie należy wykonać tak, aby nie zamawiać żadnego startera a komunikat zniknął na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dokładnie jak to wygląda, bo to, co wcześniej napisałem jest z relacji telefonicznej. Wiem tylko, że częstotliwość wyświetlania jest dość duża, zwłaszcza w czasie trwania jakiegoś filmu. Z tego, co napisaliście mam rozumieć, że samo przestanie się wyświetlać po jakimś czasie. TAK?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (zaznaczam jestem nowy). Jak w tym czymś ustawia się własną listę programów w sensie np. TVP 1 - 1, TVP 2 - 2 itd.? Nie mam co prawda go przed sobą, ale prosiłbym o instrukcję. Sam posiadam Samsunga DSB-S305G i jestem zadowolony, ale ostatnio gdy byłem u rodziny kupili CP z Echosiem i chcieli żebym im ustawił właśnie tak. A tam jakieś komunikaty że można tylko od 301-500 przestawiać do listy 200-300 czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...