Skocz do zawartości

Echostar DSB 717


andrzej-sk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto odpowiedź pana konsultanta z CP:

 

"Witam

 

Zalecam przywrócenie ustawień fabrycznych dekodera."

 

 

Po tym mailu zastanawiam się po co w ogóle ci konsultanci tam siedzą. Tak więc jeśli macie problem z włączeniem dekodera to przywróćcie ustawienia fabryczne :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto odpowiedź pana konsultanta z CP:

 

"Witam

 

Zalecam przywrócenie ustawień fabrycznych dekodera."

 

 

Po tym mailu zastanawiam się po co w ogóle ci konsultanci tam siedzą. Tak więc jeśli macie problem z włączeniem dekodera to przywróćcie ustawienia fabryczne :lol2:

 

 

 

 

 

Tak przywrócić ustawienia fabryczne nie miał co napisać chyba w tym emailu to napisał co chciał :lol2: wydaje mi się że problem tkwi głębiej w dekoderze, a oni tak mówią bo pewnie mają masę takich zgłoszeń :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treść mojego drugiego maila:

 

"Proszę Pana, ta operacja nie przynosi oczekiwanego rezultatu więc

zmienię treść pytania. Czy Cyfrowy Polsat zamierza przesłać do tego

typu dekoderów jakieś nowe lub poprawione oprogramowanie?"

 

Odpowiedź pana z iCOK-u:

 

"Zalecam udać się z dekoderem do Dystrybutora Cyfrowego Polsatu. Jeżeli dekoder jest uszkodzony, zostanie odesłany do serwisu.

Informacje dotyczące ewentualnych aktualizacji są przekazywane na bieżąco."

 

No pan konsultant tym razem się rozpisał i to w jakim tempie odpowiedział :brawo:

 

A pro po aktualizacji to CP sam aktualizuje soft i bynajmniej ja żadnej informacji nie dostałem, że po zmianach na liście kanałów dostanę także jakąś poprawkę do dekodera dzięki której dekoder nie będzie chciał się włączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

ja tylko chcialbym potwierdzic, ze u mnie rowniez po zaladowaniu nowej listy kanalow ([beep]nie rozstrzelonej chcialbym dodac) dekoder nie daje sie wlaczyc po okresie czuwania. A dzis nowy objaw - wlaczyl sie ale byl TYLKO dzwiek..

pomoglo wylaczenie zasilania na chwile.

Niech CP kij strzeli za ten nowy soft..to ja juz poprosze stary..

Na starym ZADNYCH probemow (jakies 8 miesiecy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam objaw, że po dłuższym okresie czuwania nie da się dekodera włączyć choć dioda mruga. Wcześniej nie było takich problemów. Irytuje mnie to co jakiś czas wyłączanie wtyczki z kontaktu :evil:. Ciekawe czy ten problem dotyczy tylko tych abonentów mających ten model Echostara czy starszych modeli również :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i u mnie wystepuje ten problem :)

Mam 2 Echostary w domu (jeden moj, drugi rodzicow) i na kazdym to samo jakos tak od piatku czy czwartku.

Nie da sie wlaczyc pilotem. Trzeba wyciagnac wtyczke z kontaktu i wlozyc od nowa.

Zdecydowanie wina softu. Ale CP to tragedia. W BOK-u powiedzieli zebym udal sie na gwarancje.

Tlumacze im, ze mnostwo osob ma problemy od kilku dni.

A Pani mi na to: Prosze udac sie do PunktuSprzedazy - juz Panu mowilam.

 

Olewaja ludzi cieplym moczem.

 

W C+ nigdy mi sie cos takiego nie zdazylo. Mialem problem z dekoderem to kilka razy do mnie dzwonili i probowali rozwiazac problem az w koncu rozwiazali.

 

Zenada z tym CP straszna :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oficjalne info Polsatu:

 

Problemy z aktywacją Dekoderów Echostar

Szanowni Państwo,

 

Pojawiające się problemy z aktywacją Dekoderów Echostar po zmianie kanałów w tablicy NIT, która nastąpiła z czwartku 21.08.2008r. na piątek 22.08.2008r. nie jest usterką techniczną, dlatego też prosimy o nie zgłaszanie Dekoderów, w których wystąpiły powyższe problemy do Serwisu Profan.

 

Problemy dotyczą jedynie Echostarów 717 serii A. Nad usunięciem usterki , której przyczyną jest prawdopodobnie błąd w oprogramowaniu NIT trwają intensywne prace, dlatego prosimy o cierpliwość zarówno Państwa jak i Klientów. Do chwili odnalezienia prawdziwych przyczyn problemu tymczasowym środkiem zaradczym może być jedynie pełen reset dekodera i ponowne wgranie całej listy kanałów. Nie należy jednak przechodzić później do pozycji Standby, ponieważ wówczas usterka pojawia się ponownie.

 

Przepraszamy za zaistniałe problemy.

 

Dział Sprzedaży

Cyfrowy Polsat S.A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie same problemy z tym dekoderem jak wszyscy........jakiś miesiąć temu tak samo działo się z dekoderem SAMSUNG DSB 305G i jakoś samo wróciło do normy....Zauważyłem że po zmianie listy kanałów po przywróceniu ustawień fabrycznych na obu dekoderach (ECHOSTAR DSB 717 i SAMSUNG DSB 305G) są różne listy kanałów .Ostatnim kanałem w E-717 JEST 256 tele padre pio... Natomiast w S-305G ostatnim kanałem jest 333. Test-EPG....Kanały testowe polsatu w E-717 mam od numeru 201 a w S-305G OD 261..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neron200 Kiedy dostałeś to info ??? Bo ja przed chwilą dzwoniłem na infolinię Polsatu i

dowiedziałem się ,że

problem nie tkwi w oprogramowaniu tylko coś jest z moim dekoderem i żadne skargi ze strony posiadaczy Echostarów 717 A nie były zgłaszane, a jeszcze jedno poproszono mnie, abym sie udał z dekoderem do serwisu. Paranoja z tym CP :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was

 

Mam ten sam problem dokładne od czasu, gdy pozmieniali ustawienia kanałów. Problemy z właczaniem dekodera Echostar DSB 717, dekoder czasem sie sam resetuje i włacza od nowa, pilot przestaje reagować itd, ale czytając powyższe posty dowiedziałem sie w czym tkwi problem.

 

Chciałem zapytać o coś innego, mianowicie, przed tym miałem ostatni kanał na 1073(z dużymi przerwami), obecnie jest chyba 500coś. Wiadomo, ze nikt tamtego nie ogląda bo są albo jakies arabskie sex-telefony albo idiotyczne arabskie kanały, ale w sród nich było 6 dobrych kanałów muzycznych jak AirBox, RuTV i inne i niestety, ale one się straciły. Czy wiecie coś na temat przywrócenia tamtych kanałów przez CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...