Skocz do zawartości

Viacom Blink!


Polkit
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już Viacom Blink! :locked: zakodowany :locked: na całego, nie ma ani dźwięku ani też obrazu. Szczerze powiedziawszy gdybym miał zapłacić żeby ten kanał oglądać to wolałbym go nie mieć, bo jest naprawdę przeciętny, najgorsze w nim to reklamy co 15 minut, mam nadzieję że coś z tym KRRiT zrobi, bo obowiązują chyba jakieś normy!?

Dziwne jest to, że Sagemcom odbiera ten program. Co prawda trzeba zastosować chwyt do usunięcia komunikatu, ale poza tym wszystko jest OK. Karta dekodująca jest przystosowana do Nagravison 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] najgorsze w nim to reklamy co 15 minut, mam nadzieję że coś z tym KRRiT zrobi, bo obowiązują chyba jakieś normy!?

Obowiązują, ale nie polskie, bo ten kanał nie ma polskiej koncesji. Może ma brytyjską, więc w takim wypadku musiałbyś zgłosić się do Ofcomu. Nasza poczciwa KRRiT nic do tego nie ma. Tak naprawdę to niewiele kanałów dostępnych w polskich platformach ma polską koncesję. Wśród tych kanałów są kanały TVP, Polsatu, ITI, Canal+ oraz polskie kanały FTA typu Polo TV, ESKA TV, Edusat, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] najgorsze w nim to reklamy co 15 minut, mam nadzieję że coś z tym KRRiT zrobi, bo obowiązują chyba jakieś normy!?

Obowiązują, ale nie polskie, bo ten kanał nie ma polskiej koncesji. Może ma brytyjską, więc w takim wypadku musiałbyś zgłosić się do Ofcomu.

Tylko w jakiej sprawie? Emitują tyle reklam na ile pozwala im tamtejsza koncesja. Tak samo jest na kanałach Discovery, NGC czy Universal. Reklamy co 10 - 15 minut to nic niezwykłego w Europie Zachodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie normy obowiązują w Wielkiej Brytanii. Ja go tylko poinformowałem, że Viacom Blink! nie ma polskiej koncesji i KRRiT nie ma nic do gadania.

A nawet jeśli ilość reklam mieści się w brytyjskich normach (bo wnioskuję po Twojej wypowiedzi, że Viacom ma koncesję Ofcom'u) to może pisać listy z wnioskiem o zmianę prawa. Ale tu znów nie wiem czy ma taką możliwość nie będąc obywatelem (a może jest?) Zjednoczonego Królestwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matthías, ja tylko odpowiadałem na fragment Twojej wypowiedzi: "Obowiązują, ale nie polskie, bo ten kanał nie ma polskiej koncesji. Może ma brytyjską, więc w takim wypadku musiałbyś zgłosić się do Ofcomu." Oto właśnie chodzi że nie ma czego zgłaszać do Offcomu jeśli Viacom Blink! ma tamtejszą koncesję, gdyż w UK taka ilość reklam to norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co napisałeś i to zrozumiałem. Tak jak pisałem nie znam norm brytyjskim, a Ofcom był tylko przykładem. Zgadza się, że to co wcześniej napisałem było błędne. A w drugiej odpowiedzi zasugerowałem, że można pisać do odpowiedniego organu w celu zasugerowania wprowadzenia lepszych norm prawnych z punktu widzenia osoby oglądającej telewizję. Np. obecnie do KKRiT niektóre osoby piszą w sprawie oznaczeń wiekowych z propozycją, aby oznaczenia nie były wyświetlane przez całą emisję audycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Zmieniono wyświetlanie logotypu ekranowego, teraz jest ono szare i transparentne bez przerwy. Dotychczas podczas programów było ono nieprzezroczyste i kolorowe. Nie wiem jednak kiedy doszło do zmiany, ponieważ nie oglądam tego kanału zbyt często (jedynie Fear Factor jak sobie o nim przypomnę :D).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Kanał powinien zakończyć nadawanie, a w jego miejsce dać VH 1 classic, latin lub MTV base, jams, hits, dance, classic, albo nawet taki game one, paramount channel. Chociaż byłby jakiś ciekawy kanał na tp. 11075 z grami, z filmami albo z muzyką z konkretnego gatunku.

 

To samo zrobić z comedy central family.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...