Skocz do zawartości

Bojkot TNK


Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozwijanie oferty ma na celu, zachęcenie abonentów TNK do wybrania oferty N, prędzej abonenci wybiorą CP, bo w cenie do 40zł czy nawet nowy pakiet rodzinny za 21zł, jest lepszy od oferty TNK.

Ludzie mający TNK nie będą bulić aż 59zł, ale widocznie ktoś liczy na coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Topikowi „Bojkot TNK” przyglądam się od dłuższego czasu i zastanawiam się kiedy sprawa ucichnie. Wszystko jednak wskazuje, że wystąpił tutaj efekt perpetuum mobile i sprawa będzie trwała. Osoby mające postulaty do Cyfrowego Domu (ITI nie jest tutaj stroną, pomimo obecności w strukturze właścicielskiej) nakręcają się wzajemnie w nieustającym koncercie życzeń. Ludzie, zrozumcie jedną podstawową rzecz. Jeśli dostaniecie Polsaty, to nie dla tego, że urządziliście jakiś bojkot. Dostaniecie je bo od początku taki był plan i umowa pomiędzy Cyfrowym Domem i Cyfrowym Polsatem. A jeśli Polsatów nie dostaniecie, to możecie sobie bojkotować i rezygnować z TNK, a i tak to nic nie zmieni. Zamiast marnować energię na bezcelowe działania, skupcie się na czymś bardziej efektywnym. Polsat i tak otrzymacie. Albo pojawi się w TNK, albo w Waszym okolicznym DVB-T. Jeśli natomiast nie macie w sobie cierpliwości, zmieńcie platformę. Macie duży wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie to jest tak – nie podoba mi się oferta, zmieniam tj. kupuje inną i cześć!

Użytkownicy TnK chcą jednak tkwić w swojej ofercie cały czas, choć żadna umowa ich nie trzyma, ale mieć więcej.

Dlaczego nie zmieniają oferty tylko piszą petycje?

Otóż potwierdza się moja teza, zresztą bardzo atakowana, że TnK to oferta dla ubogich, dla SatPlebsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co w związku z tym że oferta kierowana jest do określonej grupy? To chyba bardzo dobrze. Ja np. mało ogłądam telewizje, a priorytetem zdecydowania się na platforme jest wyłącznie oferta prepaid bezmodułowa, abonament dla mnie nie istnieje i nigdy nie zamierzam podpisywać żadnej umowy. Pół roku temu zauważyłem dyskryminacje TNK SD względem TNK HD, więc od tamtej pory zaopatrzyłem sie w tani prepaid c+ i o to chyba chodziło, że nie dałem cwaniakom zarobić. Wiele osób robi podobnie. Ja jednak miałem nadzieje że TNK to taka bezabonamentowa, alternatywna platforma cyfrowa, która będzie z czasem rozwijana. Nie oszukujmy się użytkownik TNK nigdy nie przejdzie do N, nie ma żadnych powodów, nic go z N nie wiąże, wręcz przeciwnie, wybierze coś ciekawszego u konkurencji po tym jak sie sparzy macoszym traktowaniem grubiańskich panów z ITI pod innym a tym samym szyldem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andkas : Gdybym nie wydał 400zł na tuner parowany to bym nie pisał na forum . Łatwo powiedzieć zmiencie ofertę

A nie trzeba było dokonać bardziej przemyślanego zakupu?

Czy może schować w szafie albo pod kwiatka go podstawić ?? .

To Twój tuner. Możesz z nim zrobić co tylko zechcesz.

Zresztą kupując dedykowany tuner wiedziałeś, że jest on tylko do TnK HD, wiec nie wiem w czym jest problem...

Ale teraz poważnie. Nie ma co płakać. Na błędach człowiek się uczy. Masz już jakieś doświadczenie, sparzyłeś się...

Wyrzuć tuner, a najlepiej przy akcji bojkotu komisyjnie go zniszcz, i kup coś porządnego, co pozwoli w przyszłości w inwestowanie w moduł, który jest tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha już dawno się tak nie uśmiałem, mam nadzieję, że abonentów TNK HD przeniosą do tzw. N na kartę.

 

Ofertę SD olali kompletnie, co za dno, a oferta TNK tak zapowiadała się dobrze.

 

Możemy oficjalnie ogłosić śmierć TNK SD, oraz powolne usypianie TNK HD.

 

Czekamy na pakiet familijny, jeśli pakiet familijny będzie taki sam jak dla klientów TP, tylko, że z Polsatem to oferta będzie lepsza od CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukają jeleni na kolejny projekt, który potem nie będzie rozwijany. Żal tylko użytkowników Tnk HD, którzy zainwestowali kasę na dekodery. W sprawie dołączenia polsatu do Tnk SD/HD to tak sobie myślę, że może tutaj pomóc zasada 'must carry' przygotowywana przez KRRiT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowa elastyczna oferta telewizyjna - nowy pre-paid od telewizji n

 

Telewizja n podtrzymuje swoją pozycję lidera na rynku platform cyfrowych w Polsce, wprowadzając w ramach marki n nową ofertę pre-paid pod nazwą n na kartę.

 

Telewizja n na kartę, zapewnia Użytkownikom dostęp do kilkudziesięciu kanałów telewizyjnych, w tym aż 12 w jakości HD oraz pierwszego w Polsce regularnego serwisu nShow3D nadawanego w technologii 3D.

 

 

n na kartę – nowość na rynku pre-paid, to propozycja skierowana do wszystkich osób ceniących sobie niezależność i wolność podejmowania decyzji. Jej podstawowe wyróżniki i zarazem bezdyskusyjne zalety to m.in.: brak konieczności zawierania umowy i opłacania abonamentu oraz prosty dostęp do oferty na zasadzie doładowania miesięcznego.

 

 

Wprowadzenie telewizji n na kartę do portfolio marki n, ma na celu dostarczenie Klientom rozrywki na najwyższym poziomie i pozostawienie w Ich rękach decyzji odnośnie formy korzystania z oferowanego kontentu.

 

 

„Istotna część klientów, decydując się na korzystanie z usługi telewizyjnej, nie chce wiązać się stałą umową z jej dostawcą. Telewizja n na kartę została stworzona dla tego właśnie segmentu użytkowników płatnej telewizji dając im pełną wolność wyboru i jednocześnie najwyższą jakość jaką gwarantuje marka n ” – powiedział Christian Anting, Wiceprezes Zarządu ITI Neovision, właściciela telewizji n.

 

 

Telewizja n na kartę dostępna będzie na dwa sposoby: w zestawie ze specjalnie przygotowanym dekoderem HD, a także bez dekodera w zestawie z nowoczesnym modułem nCAM HD, który umożliwia korzystanie z kanałów telewizji n na kartę za pomocą innych tunerów satelitarnych z systemem CI/CI+ lub za pomocą telewizora satelitarnego - telewizora z fabrycznie wbudowanym tunerem satelitarnym.

 

Info z n.pl . Czyli tnk sd i hd zostało uśmiercone .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Chyba trzeba porzucić całe ITI i wybrać coś innego, może kablówkę.

No to zaraz będziemy mieli bojkot kablówki :)

Tylko czekać aż będą słane petycje kolejnych zawiedzionych, którzy nabyli ofertę uprzednio jej nie czytając...

A co z TNK SD i HD ??

a nic... oferty trwają dalej.

Ale wasz bojkot odniósł sukces.

Zbojkotowaliście TnK HD bo nie ma tam Polsatu, no to teraz macie nową ofertę z Polsatem.

Chyba o to chodziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...