Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Aby przekaz reklamowy był jak najskuteczniejszy, widz powinien mieć jak najlepsze warunki do jego oglądania. Właśnie między innymi z tego powodu reklamy bardzo często emituje się z całkowicie czystym ekranem.

 

tele5reklamywramce.png

Natomiast to co od niedawna robi Tele 5 to czysta głupota. Nie dość, że wyświetlają podczas reklam zbędne logo i oznaczenie wiekowe, to jeszcze na dodatek cały obraz właściwy znajduję się w ramce i jest pomniejszony, a na dole ekranu wyświetlają wkurzająco mrugający i kujący w oczy czerwony przycisk "Play". Obejrzałem sobie w ten sposób na próbę blok reklamowy i czułem się bardzo niekomfortowo. Tele 5 bardzo utrudniło oglądanie reklam na swoim kanale. O ile czasami oglądając jakąś audycję na Tele 5, zdarzało mi się nie przełączać kanału podczas emisji reklam, to teraz będę zmuszony robić to obowiązkowo za każdym razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tele 5 bardzo utrudniło oglądanie reklam na swoim kanale. O ile czasami oglądając jakąś audycję na Tele 5, zdarzało mi się nie przełączać kanału podczas emisji reklam, to teraz będę zmuszony robić to obowiązkowo za każdym razem.

Ja wcale reklam nie oglądam i dziwię się że ktoś ogląda reklamy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to beznadziejnie,nie wiem skąd przyszła ta moda aby na reklamach było obecne logo.Przecież to tylko wprowadza widza w błąd bo nie wiadomo czy leci program czy reklama.W zdecydowanej większości krajów zachodnich lecą czyste reklamy bez żadnych śmiesznych liczników czy loga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to beznadziejnie,nie wiem skąd przyszła ta moda aby na reklamach było obecne logo.Przecież to tylko wprowadza widza w błąd bo nie wiadomo czy leci program czy reklama.

I o to chodzi. Widz musi się zatrzymać by sprawdzić i w ten sposób oglądnie reklamę. Podobnie jest z odliczaniem czasu. Jak widz zobaczy że jeszcze "tylko" 2 min. reklam to na nich zostanie a nie będzie latał po innych kanałach. A jeszcze jak zegar pokazuje dziesiąte części sekundy to ten czas jakby szybciej leciał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobre pytanie :?: również moim zdaniem jest zapotrzebowanie na stare dobre seriale.Obecny dr.programowy obu stacji co prawda zapowiada wprowadzenie do ramówki jesiennej popularnych starszych seriali ala raczej nie należy w to wierzyć.Po zatym nawet gdyby się pojawiły to nie wiadomo czy po kilku odcinkach nie zostały by przerwane tak jak ma to obecnie miejsce z telenovelami na Polonii1. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a można wiedzieć dlaczego??co stoi na przeszkodzie.myśle że dla wielu był to serial młodości,a Reno Raines był wzorem do naśladowania.tak więc nalegam;)

Bo nie da się wyemitować wszystkich seriali lat 90-tych, bo większość z nich nosi miano kultowych, wzorców, itp. A były to po prostu nowości na naszym rynku, bo chwilę wcześniej nikt nie wiedział do końca co to jest amerykański serial :) W każdym razie jest wiele produkcji, którymi nadawcy się nie interesują - ostatecznie wybierają tylko niektóre, w końcu ramówka nie jest z gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te reklamy w okienku to chyba jakiś żart, na dodatek marny! Przecież teraz tych reklam w ogóle się oglądać nie da, wygląda to masakrycznie jak psu z gardła wyciągnięte! :evil: Mi to przeszkadza w oglądaniu i moim zdaniem ten pomysł tylko odstrasza od oglądania reklam na tym badziewnym kanale a chyba nie oto chodziło. Ale czego trzeba się spodziewać bo takim odpadku telewizyjnym jak Tele5 lub Polonia1... ma-sa-kra! :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Programem śniadaniowym? Coś czuję że skończy jak "Puls o poranku" na Pulsie. Mają silną konkurencję w postaci najsilniejszego DDTVN oraz PNŚ i KCH. Ale plus za jakieś działania. O tej porze chyba nadają telezakupy, więc zmiana jeszcze bardziej na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Programem śniadaniowym? Coś czuję że skończy jak "Puls o poranku" na Pulsie. Mają silną konkurencję w postaci najsilniejszego DDTVN oraz PNŚ i KCH. Ale plus za jakieś działania. O tej porze chyba nadają telezakupy, więc zmiana jeszcze bardziej na plus.

 

Z tego co wyczytałem na WM to chcą skorzystać z wakacyjnej przerwy tych programów, mając nadzieję, że widzowie zaczną oglądać ich program, a na jesieni nie wrócą do DDTVN, PNŚ, czy KCH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...