Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od 18 maja z POLONII 1 znikają wszystkie telenovele oprócz Celeste.Ich emisja zostaje przerwana mniej więcej w połowie do końca co jest totalnym [beep]stwem.Jeszcze 2 tygodnie temu w wywiadzie dla TOK FM p.Burdek mówił,że telenovele w POLONII 1 są bardzo popularne a więc co zmieniło się przez te 2 tygodnie? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czym stwierdziłeś, że chcę nabijać posty? To, że w 3 tematach, napisałem chcąc zabrać głos w temacie i zażartować w tym?

Naprawdę niektórzy ludzie są zawistni i tylko czekają aby komuś dokopać, wypomniec błąd. Ja nigdy nie napisałem tak na forum. Staram się być miły, aby na.forum była miła atmosfera. Przepraszam, że napisałem nie na temat, ale czasami nie wytrzymuje.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i miałoby być to zabawne, ale było już to setki razy i już jest męczące. Stwierdziłem, że bijesz posty, po tymże właśnie poście. Nie żebym chciał kogoś zgnoić, ale po co na siłę powtarzać znów to samo. ;) Ale żeby nie było już dużego offtopu, to podam jakąś informację.

 

9 sezon „Z Archiwum X" w Tele 5

 

Klasyka gatunku science fiction, łączący w sobie wiele gatunków: sensację, thriller, horror, fantastykę naukową. Zawiera w sobie wszelkie niezbędne elementy doskonałego dzieła: wartką akcję, tajemnicę, wątek miłosny, świetnie dobranych aktorów i zapadającą w pamięć muzykę - skomponowaną przez Marka Snow.

 

W dziewiątym sezonie serialu, parę głównych bohaterów, znanych i kochanych przez widzów, Foxa Muldera (David Duchowny) i Danę Scully (Gillian Anderson) zastępują John Doggett (Robert Patrick) i Monica Reyes (Annabeth Gish). David Duchowny, który ograniczył swój udział w serialu już w ósmym sezonie, teraz pojawia się w dwuodcinkowym finale, który wyjaśnia wszystkie kwestie poruszane od początku istnienia tytułu. Dana Scully również wycofuje się z pracy w Archiwum i poświęca się wychowaniu dziecka i karierze naukowej.

 

Fabuła ostatnich dwudziestu odcinków koncentruje się na Williamie, synku Scully i nowej organizacji, która planuje kolonizację Ziemi przez Obcych. Dwuodcinkowy finał pod tytułem „Prawda” wyjaśnia większość wątpliwości, które nagromadziły się podczas emisji serialu, tym samym zamykając główne wątki fabuły.

 

Premiera w poniedziałek, 6 maja o godz. 20:00

 

Dostępność kanału Tele 5 oraz Tele 5 HD w ofercie operatorów telewizji cyfrowej. Odbiór niekodowanego sygnału stacji Tele 5 możliwy jest również poprzez satelitę HotBird.

 

Źródło: magazyn.wybieram.tv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż można powiedzieć, to może być kolejny sposób nadawców na ominięcie prawa jeśli chodzi o limit emisji reklam. Co prawda nie stwierdzam, że Tele 5 chce przekraczać dozwolone 12 minut na godzinę, może to po prostu zwykła innowacja, jednak taki Polsat i TVN wykorzystałyby to w inny sposób :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...