Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przesadzajmy. Nie wszystkie produkcje są z włoskim dubbingiem. Jeśli chodzi o anime to co najmniej cztery kreskówki były nadawane w oryginalnych wersjach lub bez włoskiego dubbingu: "Królewna śnieżka" (część po angielsku, a część po japońsku - oryg.) oraz "Generał Daimos" (całość po japońsku), "Księga Dżungli" (francuski dubbing - wyjątek od włoskiego) oraz "Zorro" (także po japońsku). Jeśli chodzi o filmy, to wybrane produkcje nadawane były w oryginale po angielsku, jedynie z polskim lektorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre programy w Tele 5 są akurat dobrej jakości, jeśli są przygotowywane przez zewnętrze firmy. Pamiętam, że "Czarny sport" przygotowywany przez Intermedia Group wyglądał całkiem przyzwoicie. "The Club" jako licencjonowany program też nie był najgorszy. Niektóre filmy i seriale z archiwum Tele 5 wyglądają natomiast słabo.

 

Oglądałem np. całą pierwszą i drugą serię "Andromedy" (gdy nie posiadałem jeszcze AXN) i byłem zadowolony. Jakość była nawet nawet. Także pojedyncze seriale i filmy okazywały się bardzo dobre jeśli chodzi o jakość. To samo dotyczy transmisji na żywo (rzadkich, bo rzadkich).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że Tele 5 straciła producenta relacji III i IV ligi. Zdaje się, że do tej pory nagrywaniem meczów zajmowała się spółka Intermedia Group. A teraz przeglądając sieć dochodzę do wniosku, ze firma zmieniła profil skupiając się na usługach internetowych (albo to po prostu zbieżność nazw). W każdym razie nie ma już nigdzie śladu bo firmie zajmującej się produkcją telewizyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na ZoneEuropa lecą Ptaki. Przypomniało mi sie że kiedyś nie podobał mi się obraz na P1 na tym filmie. Zrobiłem małe porównanie :D

ptaki01ec5.th.jpg ptaki02az0.th.jpg ptaki03dm7.th.jpg

Jak widać na P1 lekko jest ucięty obraz z lewej strony, natomiast na ZE jakby ciut z prawej. Nie ma ktoś tego filmu na DVD? O jakości na P1 się nie wypowiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...