Skocz do zawartości

Tele 5 i Polonia 1


miejskaastma
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 lat Tele5 - wielka ofensywa

Telewizja Tele5 obchodzi pięciolecie działalności. We wtorek widzom kanału zostanie zaprezentowana nowa oprawa, wkrótce pojawią się także premierowe formaty. źr. i foto wirtualnemedia_pl więcej>>

tele5sl4.jpg

Zapowiada się ciekawie ale co z tego wyjdzie to zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istotne wydają się także techniczne zapowiedzi Piątki. Stacja podjęła decyzję o zakupie specjalistycznego oprogramowania wspomagającego zarządzanie telewizją oraz zamierza zainwestować w cyfrowy emisyjny sprzęt nadawczy.

No bylo na to juz czas.

Bedemy widziec ci bedzie nareszcie lepsza jakosc obrazu.

 

Już jutro widzom zaprezentowana zostanie nowa oprawa, w internecie pojawi się zmieniona strona Tele5.

Co chwila zmieniaja oprawa i strona internetowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To muszę powiedzieć że Fincast (albo Polcast) mnie zadziwił swoimi pomysłami, zresztą chyba jak zwykle. Tak więc w dalszym ciągu nic konkretnego na Polonii 1, niby lepsze zmiany szykują się w Tele5.

Cieszy mnie to że stacja mimo znikomej oglądalności nie poddaje się i walczy o widza. Tak trzeba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Punkt G” w Tele 5

Telewizja Tele 5 zaprasza na premierę nowego kanadyjskiego serialu komediowego „Punkt G”, którego akcja rozgrywa się we współczesnym Los Angeles. Pierwszy odcinek już w sobotę wieczorem.

Opis serialu:

 

Główną bohaterką jest atrakcyjna trzydziestolatka rodem z Kanady, Gigi. Gigi jest utalentowaną aktorką, na skutek niefortunnego splotu życiowych okoliczności znaną głównie z filmów klasy B. Przekroczywszy trzydziestą wiosnę życia Gigi ze wszystkich sił stara się przełamać złą passę, zagrać w ambitnym filmie i zrobić prawdziwą karierę w Hollywood. Wytrwale chodzi na castingi z nadzieją, że ktoś wreszcie da jej szansę zagrać ciekawą, ambitną rolę. Jednak reżyserzy i producenci, wpatrzeni w jej ponętny biust, najchętniej proponują jej rozbierane rólki w filmach dla dorosłych. Po serii niepowodzeń w życiu prywatnym i bolesnym rozstaniu z ukochanym, Gigi wytrwałe szuka też prawdziwej miłości, z nienajlepszym skutkiem. Na szczęście ma trzy oddane przyjaciółki, także singielki, które wspierają ją w ciężkich chwilach. Gigi, Francesca, Stella i Roxy od lat trzymają się razem. Ich zabawne perypetie ukazane są w kuszącej, sprzyjającej miłosnym flirtom scenerii Los Angeles. Tytuł serialu nie został nadany przypadkowo – seksualne przygody bohaterek stanowią jeden z głównych wątków. Sceny erotyczne, niekiedy dość śmiałe, przedstawione zostały z dużym przymrużeniem oka, jak na serial komediowy przystało. Odtwórczyni głównej roli, Brigitte Bako, jest zarazem pomysłodawczynią, scenarzystką i współproducentką serialu. Za rolę w „Punkcie G” otrzymała nominację do nagrody Gemini.

 

„Punkt G” będzie nadawany w każdą sobotę oraz niedzielę, począwszy od 12 maja o godz. 23.00 na antenie Tele 5.

 

Źródło: MEDIA2.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Być może to o czym napiszę wydaje się bardziej pod HydePark, ale co tam :wink: jakieś i powiązanie ze stanem obecnych nowości Tele5 też będzie :D

 

Tele5, jakiś czas temu zauroczył nas nową oprawą graficzną. Niby odświeżono wizerunek stacji ale tak naprawdę nic ciekawszego jak na razie się nie wydarzyło. Oprawa jest pozbawiona jakiegokolwiek gustu i pomysłu, ale to nic.

Przypadkiem w internecie natknąłem się na dość ciekawy zap, tutaj gratuluje pomysłu dla osoby która wykonała ten projekt (mam nadzieję).

 

tele5g5rcvf5.png

 

Nawet mi się podoba to logo, tym bardziej jak nie zostało ściągnięte z innej "piątki" a pomysł był własny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecne logo niemieckiego Tele5 bardzo mi się podoba (mam go w emblemacie), zresztą jest to jeden z najchętniej oglądanych przeze mnie kanałów. Lubię tą nazwę, dzięki temu lubię też polski Tele5 (ale tylko z nazwy :P ). Choć i nasz Tele5 zaserwuje czasami całkiem niezły flim, mogliby popracować jeszcze nad jakością obrazu, dźwiękiem i oprawą graficzną czyli zmienić całkowicie kształt polskiego Tele5 :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Stacja telewizyjna Tele5 może stracić koncesję na nadawanie programu. KRRiT uznała, że stacja łamie prawo. KRRiT wszczęła procedurę odebrania koncesji, czyli prawa do nadawania telewizji Tele5. Powodem jest domniemane naruszenie art. 38 Ustawy o radiofonii i telewizji, który mówi o przejęciu kontroli nad koncesjonariuszem (uprawnionym do nadawania) przez inny podmiot. KRRiT uznała, że właściciel koncesji, spółka Antel, nie jest "prawowitym wykonawcą koncesji", lecz jest nim inna spółka.

 

 

KRRiT zdecydowała także o złożeniu doniesienia do prokuratury w tej sprawie.

 

Telewizja Tele5 działa od 2002 roku. Nadaje filmy, rozrywkę, a także autorskie programy publicystyczne. Dociera do widzów droga kablową i satelitarną.

 

 

Źródło: tvn24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpadli chyba dlatego bo zrobili Frytkę za prezenterkę a bywa dość kontrowersyjna.

Mają u mnie plusa za "Denver, ostatni dinozaur" chociaż w sumie go nie oglądam to młode pokolenie ma szanse zobaczyć dobrą kreskówkę a nie jakieś tam pełny przemocy Jetix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie nie rozumiem powodów odebrania koncesji dla Tele5. Moim zdaniem KRRiTV powinna zostać rozwiązana. :x

Dobrze że mają jeszcze włoską koncesję to tak naprawdę nie znikną z wizji, problemem może być jedynie dalsza obecność na platformach cyfrowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w razie przegranej Tele5 będzie o kolejny kanał FTA mniej. Bezsensowne podejście naszej rady do sprawy. W Niemczech nie ma takiego czepiania się i tam co miesiąc pojawiają się nowe kanały. A u nas jak coś się pojawi raz na 2/3 miesiące to jest dopiero sensacja :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...