Skocz do zawartości

NEXT Music + HD


bernard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiemy o tym. I dobrze, że każdy może posłuchać tego co lubi. Chodzi nam o to, że po sukcesie POLO TV wszystkim pozostałym "odbiło" i oni też maja DP. Ale to banalne, będzie dokładnie tak jak kiedyś. Dojdzie do przesilenia i zostanie tylko ( z muzyką DP ) POLO TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się właśnie to nie podoba, co robi VIVA PL. Wprowadza pasmo DP, które w ogóle do tej stacji nie pasuję. Niech się zdecydują, jaki gatunek muzyczny chcą promować DP, czy POP\Dance? Słyszałem, że w 4fun.TV też ma pojawić się DP :/ Lubię DP\nie lubię, kiedy się to miesza z innym gatunkiem. Nie wspomnę już o iTV.

 

Stąd cieszę się, że w NEXT Music HD nie ma DP, bo jej miejsce jest tylko i wyłącznie w Polo TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy o tym. I dobrze, że każdy może posłuchać tego co lubi. Chodzi nam o to, że po sukcesie POLO TV wszystkim pozostałym "odbiło" i oni też maja DP. Ale to banalne, będzie dokładnie tak jak kiedyś. Dojdzie do przesilenia i zostanie tylko ( z muzyką DP ) POLO TV :)

I to pewnie zniknie z DVB-T, bo nie będzie wyrabiać.

 

bo jej miejsce jest tylko i wyłącznie w Polo TV.

Też tak myślę tylko szkoda, że stacja ta nie gra wszystkich klipów DP i jak tu dogodzić...

 

Sorki za OFF, ale nie moglęm się powstrzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, spoko! Sami wpadliśmy :) Co do zmian na plus - są dzięki Wam i dzięki temu, że tu sobie dyskutujemy! Być może bez Waszych uwag byśmy sobie siedzieli i teraz oglądali WIELKIE logo i paskudne oznaczenie wiekowe, sądząc jednocześnie, że jest extra :) Zupełnie szczerze, cenimy sobie obecność na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał na waszej antenie zoboczyć jak to VH1Polska grała tyle,że bym chciał o wiele więcej tylko bez Ich Troje,a z Varius Manx,Wilki,Myslovitz,Blue Cafe,Kukulską,Anne Marie Jopek,Kasie Nosowską,Krawczyka,Elektryczne Gitary,Golców orkietra,aż po te mniej znane stylu Sary Mayi oczywiście te o miłości co tak nie dawno w Polsacie 2 w w programie Muzycznych rozmaitościach no i tych z czasów Franka Kimono a co do zagranicznych to najbardziej REM i jego hity do 2003 lub 2004 roku i zespół A-Ha też tych lat.Chciałbym jak zgromadzicie ogromną oglądalność,ataką wam życze to pomyślelibyście o kolejnym kanale muzycznym po znaku Dance-cowym chodzi o styl kanału dawnego Flaunt a obecnego Dance Nation TV z Wielkiej Brytani ale bez disco polo.Jeszczo jedno czyli blok tematyczny 50 hitami lub ze 100 tak aby się teledyski na dzień niepowtarzały kilku krotnie jak jest ESCE czy Vivie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do powtarzalności teledysków: założyliśmy, że ten sam teledysk nie może pojawiać się częściej niż co 6 godzin i tu chodzi o te najnowsze klipy z 2010 i 2011. Natomiast starsze klipy grane są w jeszcze większym odstępie, są takie które pojawiają się jedynie kilka razy w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał na waszej antenie zoboczyć jak to VH1Polska grała tyle,że bym chciał o wiele więcej tylko bez Ich Troje,a z Varius Manx,Wilki,Myslovitz,Blue Cafe,Kukulską,Anne Marie Jopek,Kasie Nosowską,Krawczyka,Elektryczne Gitary,Golców orkietra,aż po te mniej znane stylu Sary Mayi oczywiście te o miłości co tak nie dawno w Polsacie 2 w w programie Muzycznych rozmaitościach no i tych z czasów Franka Kimono a co do zagranicznych to najbardziej REM i jego hity do 2003 lub 2004 roku i zespół A-Ha też tych lat.Chciałbym jak zgromadzicie ogromną oglądalność,ataką wam życze to pomyślelibyście o kolejnym kanale muzycznym po znaku Dance-cowym chodzi o styl kanału dawnego Flaunt a obecnego Dance Nation TV z Wielkiej Brytani ale bez disco polo.Jeszczo jedno czyli blok tematyczny 50 hitami lub ze 100 tak aby się teledyski na dzień niepowtarzały kilku krotnie jak jest ESCE czy Vivie.

 

Myslovitz pojawia się dość często w Rock Blocku; REM też grają. Np. wczoraj poleciało Everybody Hurts. :wink:

 

Pytanie mam do Next Music HD. :) Macie jakiekolwiek klipy Zeppelinów, Beatlesów, Doorsów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam do Next Music HD. :) Macie jakiekolwiek klipy Zeppelinów, Beatlesów, Doorsów?

Nie pracuję w redakcji Next Music HD, ale wiem, że było wydanie MixMash, na którym znajduje się teledysk The Doors "Light My Fire".

Jest to tylko kwestia wykupienia przez NM HD tego klipu. Być może już redakcja posiada ten klip.

 

@nin - dołączam się do Twojego pytania. Chciałbym, abyście wyemitowali "Head Like A Hole" NIN - hardcorowy teledysk z początku lat 90-tych, a także kultowy "Closer". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki temu nie będziemy słuchać, że oszukujemy ludzi :)

Po prostu, jest NEXT Music w którym czasem pojawia się teledysk w HD! I wszystko jasne :)

 

No i mając + w nazwie, bliżej nam do Cyfry + hahahahaha :)

 

p.s.

Tomo21, czy możesz nam zmienić nicka?? Bo założyliśmy drugiego ale dostaliśmy bana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał ciekawy i wart ogladania. Mam jednak kilka uwag. Oznakowanie wiekowe powinno być takie jak na Kino Polska. Logo kanału powinno być przeźroczyste i szare ( tak jak ma to TVN ). Nie rozumiem dlaczego po obu stronach ekranu są te rozmazane pasy. Dlaczego nie może tam byc normalnego obrazu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...