Jump to content

NEXT Music + HD

Recommended Posts

Guest Anonymous

+ już w logo mamy więc może teraz będzie łatwiej? :) A poważnie mówiąc: aby być w cyfrze + musimy być na sat a to się nie wydarzy wcześniej jak w przyszłym roku.

@NEXT Music HD, niektóre klipy eurodance są z MixMash-a. Jak ktoś ogląda ten kanał dłużej to na pewno je dostrzeże :)

Potwierdzam. Nie jest tych klipów dużo z MixMash-a, ale nie raz można spotkać, jak ktoś ogląda godzinami.

Guest Anonymous

Oczywiście, że słuchamy naszych fanów :) Bo jesteśmy inni. Bo chcemy wprowadzić nową jakość w relacjach tv - widz. Bo to my jesteśmy dla Was a nie Wy dla nas. Bo wszystkie "duże" stacje muzyczne mają swoich widzów gdzieś... itp. itd. Krótko mówiąc, to co możemy zrobić to słuchać sugestii i na nie reagować ( oczywiście na tyle na ile technika nam pozwoli ).

W przyszłym tygodniu nadamy przeźroczystości, to pewne :)

Witam.Skoro tak słuchacie swoich widzów...to może doczekamy się (w końcu w Polsce)na jakimś z waszych kanałów,jakiegoś japońskiego anime z lektorem+do wyboru napisy jak kto woli???

Wiem że nie ten dział ale tu może ktoś odpowie mi na moje pytanie..

Guest Anonymous

Cały czas namawiamy koleżanki i kolegów i innych kanałów NEXT aby się zaangażowali w kontakt z przyszłymi widzami tak jak my. No ale widać my jesteśmy jedyni tacy :) Odnośnie innych kanałów wypowiadać się nie chcemy, robimy swoje i tylko swoje :)

Cały czas namawiamy koleżanki i kolegów i innych kanałów NEXT aby się zaangażowali w kontakt z przyszłymi widzami tak jak my. No ale widać my jesteśmy jedyni tacy :) Odnośnie innych kanałów wypowiadać się nie chcemy, robimy swoje i tylko swoje :)

Jedyny Taki to ostatnio w Cyfrze siedzi... Jakiś związek? :P

A na serio, to szkoda, że np. nowsze klipy The Black Eyed Peas, które na YouTube są w 1080p, u Was są w letterbox+pillarbox(!)

Guest Anonymous

Też się nad tym zastanawiamy jak to możliwe! Wytwórnia na YT wstawia klip w HD a w dystrybucji telewizyjnej dostarcza wersję SD. Widać to po nas ale także po MTV Live HD które także wiele klipów dostępnych na YT w HD gra w upscalu. Inną sprawą jest to, że niektóre klipy na YT dostępne niby w 1080i z jakością obrazu HD mają mało wspólnego. Krótko mówiąc, zresztą wiele razy już o tym wspominaliśmy: to nie jest nasza zła wola, niedopatrzenie czy cokolwiek innego. Po prostu trzeba to jasno stwierdzić, wytwórnie muzyczne mają HD absolutnie w nosie, zwisa im to i powiewa. Jak się przypadkiem coś w HD trafi to jest ale oni w ogóle o to nie zabiegają. Kiedyś od jednej wytwórni usłyszeliśmy - HD... jakie HD? Przecież na to nie ma rynku...

Ale to nie wszystko, jeśli chodzi o polskie klipy - wytwórnia zamawia klip w jakimś studiu, zamawia wersję SD bo taniej. Studio kręci klip w HD bo i tak innych kamer już nie mają. Po czym robią konwersję do SD i wysyłają do wytwórni. A wytwórnia wysyła nam i twierdzi, że wersja HD nie istnieje.... ( Na serio wiele czasu nam zajęło powyciąganie oryginałów bezpośrednio od producentów. Wykazali się dobrą wolą i mamy trochę polskiego HD :)

Możemy. I zrobimy, niebawem :)

Właśnie też miałem poruszyć temat logo. Co prawda do wersji HD Waszej stacji nie mam dostępu, ale obejrzałem streaming internetowy i to co rzuciło mi się najbardziej w oczy to właśnie logo. Zdecydowanie, jako stacja HD, powinniście mieć jak najbardziej transparentne logo. Chciałoby się rzecz - idźcie śladem TVP HD, Canal+ HD czy HBO HD a nie AXN HD :D.