Skocz do zawartości

NEXT Music + HD


bernard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bądźmy szczerzy. Prócz dyskusji z widzami nie zaoferowano nam nic więcej. Rzeczywiście, sypano pytaniami, nie brakowało także odpowiedzi. Tylko że były to obwieszczenia, które sami chcieliśmy przeczytać. Komunikat prasowy w Media2 jest skonstruowany tak, aby robił z Next Music telewizję idealną - wspomniano o braku reality-show czy też gier sms, bo o tym ciągle klepano na Facebooku i na forach dyskusyjnych. Prawda jest jednak smutna, że prócz teledysków z puszki i telewizji internetowej NM nie przedstawia nic, a większość klipów dostępna jest w dużo lepszej jakości (w HD i to za darmo) w serwisie YouTube i to na żądanie. Dystrybucja się sypie, jak widać redakcja także. Nie wróży to świetlanej przyszłości dla tego kanału. Podejrzewam, że albo Astro zrezygnuje z projektu albo będziemy nienawidzoną przez większość forumowiczów "sieczkę" i konkursy sms także w Next Music. Badania oglądalności są bezlitosne i pokazują co się sprzedaje - klepanie tych samych teledysków co godzinę, disco polo oraz audycje typu "Kocha, nie kocha", dlatego Kino Polska Muzyka czy VH1 zorują po dnie w rankingach. Jak widać wzorowe telewizje są karane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol, proszę Cię :)

Oprócz dyskusji zaoferowałem świetne granie na ekranie. Tv muzyczną dla ludzi którzy po to włączają taki kanał aby mieć w nim muzykę a nie cokolwiek innego. I całkowicie zgodzić się nie mogę, że większość klipów granych w NM jest w YouTube w dużo lepszej jakości. Oczywiście tak nie jest.

Ale w jednym zgoda. Słodkie [beep]zenie o tym, że co to nie będzie, jaki zasięg i bla bla bla to za mało. Tu trzeba było efektów. Rok nadawania kanału to wystarczający czas aby sensownie go osadzić na rynku, zwłaszcza jeśli odbiór jest bardziej pozytywny niż negatywny a taki był. Nie ma dystrybucji to i nie ma biznesu. Bez zasięgu nie da się na tym zarobić ani złotówki. Jedyne co mogło pomóc to obecność kanału na sat o co walczyłem jak lew. Nie wyszło, trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dystrybucja Nexta mimo wszystko nie jest tak źle jak np. z dystrybucją Novela TV czy Water Planet, pare kablówek się załapało.. co jednak nie zmienia tego, że dystrybucja to nie wszystko co pokazała PR Czwórka, była w każdej kablówce, FTA na satelicie, i co.. słupki 0.1% .. potrzebna jest reklama, rozgłos, marka itd..

 

ja nie lubie szukać sobie teledysków na youtube, ale wystarczy, że wejde np na http://hhtv.pl (lubię rap) i mam playlistę kawałków z youtuba lecącą jak w TV.. lata 80te? proszę bardzo - http://vukkake.com/#80smtv .. i można tak długo, po co mi jakieś nexty, plejery i kablówki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal pod logiem NEXT MUSIC HD widnieje napis:,,Pobudka".Na prawdę nie można nic z tym zrobić? Myślałem,że to tylko chwilowa usterka,ale tak jest cały czas.Jak była poprzednia redakcja,to wszystko było dopracowane idealnie.Dodatkowo nie zauważyłem belek z wykonawcą i tytułem.

 

Fajna jest strona http://hhtv.pl tylko nie mogę znaleźć regulacji głośności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja w Jambox wykupiłem pakiet NEXT HD/3D, jak coś leci w 3D to nie oglądam w HD, wiec płace za HD a 3D traktuje jako dodatek.

Jest to dodatkowy pakiet, więc jak nie chcę z niego korzystać, to rezygnuję (mam dostęp wtedy tylko do NEXT TV HD/3D i NEXT Music+ HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Pan Mariusz tutaj także powie: DZIĘKUJĘ :)

 

Słuchajcie, moja i redakcji rezygnacja nie musi oznaczać końca kanału. Po prostu my powiedzieliśmy pas! Czy ktoś widział jak wygląda emisja NEXT Music od tygodnia?? Niestety nie ma to już nic wspólnego z profesjonalnym produktem telewizyjnym a do takiego się zapisywaliśmy. Dlatego zakończyliśmy współpracę. Może przyjdą inni, lepsi... którym różne sprawy nie będą przeszkadzały. A teraz ruszamy w świat poszukać lepszego jutra... Czy znajdziemy? Pożyjemy, zobaczymy :)

 

Jeszcze raz wielkie dzięki za wszystkie cenne uwagi, dzięki tym dyskusjom byliśmy lepsi niż byśmy byli bez obecności tutaj. Bagaż doświadczeń zdobyty, postaramy się to jeszcze wykorzystać :)

To ostatni wpis NEXT Music +HD.

 

kłaniam się nisko

Mariusz Wójcicki

były dyrektor NEXT Music.

czemu ostatni wpis???To nowa redakcja już nie będzie się tu udzielać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...