Skocz do zawartości

NEXT Music + HD


bernard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy poczytać wcześniejsze posty.

No pewnie akurat są najdroższe... Klipy pozyskiwane bezpośrednio z wytwórni są przeważnie darmowe.

 

Klipy MM mają dwie podstawowe zalety

1. w jednym katalogu jest 23 tysiące teledysków ( nie trzeba kontaktować się z 50 wytwórniami )

2. mają poprawiany dźwięk, grają dużo lepiej niż klipy trzymane w wytwórniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniano już że kanał w tym roku skupi się na sieciach kablowych, a w przyszłym pomyśli o przekazie satelitarnym.

Zarabiając poprzez emisje w sieciach kablowych będzie kasa na to aby emisja pojawiła się także w przyszłym roku (tak jak to nadawca zapowiada w wersji SDTV) w przekazie satelitarnym.

pl677 wystarczy poczytać cały wątek a o tym już wiele razy było pisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie drobne pytanko do was: mam w dzień dość wolny internet i bardzo często przekaz waszej stacji mi się zacina, buforuje etc. Dałoby radę wprowadzić opcję zmiany jakości odtwarzania? Dzięki temu wziąłbym sobie na najmniejszą i oglądałbym przez przeszkód cały czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach drobnego offtopu jestem pod wrażeniem amerykańskiej polonii która jest zdolna płacić 50$ miesięcznie za pakiet polskich programów odpowiadający najniższym pakietom w polskich platformach (15-20zł). Mówię tu o platformie pol.tv w której znajduje się Next Music i inne programy z paczki Next. Nie dość tego, twierdzą że są najtańsi... Szczerze współczuję rodakom za granicą (okradają ich jak nas za roaming, dopóki unia nie wkroczyła z regulacjami). I chociaż można im zazdrościć takiego kanału jak Next Music +HD (inne jakieś tam wynalazki HDw3D jakoś mnie nie interesują) to jednak na pewno nie za taką cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nmrk: dzięki, gdy będziemy zmieniać to pomyślimy ciepło o Tobie :)

@sonik79: To zależy jak na to patrzeć. Jest to pewien luksus, że w USA masz 19 polskich kanałów. Gdybyś chciał do nas sprowadzić 19 kanałów typowo amerykańskich to też zapłaciłbyś więcej niż 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie tyle luksus, co wprowadzanie sztucznych ograniczeń w celu zarabiania pieniędzy. Tam nie ma jakiejś szczególnej wartości dodanej (poza kanałami Next reszta to w większości kanały FTA typu tele5 czy puls). Tych programów nie trzeba przewozić statkami przez ocean, mamy 21 wiek, internet... Nie ma różnicy czy korzystam z google mail w Warszawie czy Los Angeles - to kwestie milisekund opóźnienia na łączach. Taki tele5 można sobie obejrzeć w internecie, tak samo jak Next Music +HD. Można w polsce a za granicą nie można tylko dlatego że nadawca sprawdza z jakiego kraju jest połączenie. Gdyby nie sprawdzał, można by było oglądać na całym świecie.

 

No a wracając do tematu Next Music +HD, cieszę się że mieszkam w polsce i w związku z tym mogę liczyć na ten kanał z satelity FTA, tak jak np. tele5 i nie trzeba go będzie "sprowadzać" i dodatkowo płacić. Mam rację ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel85: No to już się spotkałeś, zawsze musi być ten pierwszy raz :) Stacje o których mówisz mają pewnie inne proporcje, 80% HD a 20% SD. U nas jest dokładnie odwrotnie więc uznaliśmy, że tak będzie uczciwiej. I nikt nie napisze, dlaczego ten teledysk z 86 roku jest w 4:3 - przecież miało być HD... itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...