Skocz do zawartości

NEXT Music + HD


bernard
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy. Przypominamy, że nasza obecność na sat jest brana pod uwagę ale dopiero w przyszłym roku. W tym atakujemy kablówki. Albo kablówki atakują nas? :) Zobaczymy. Na razie gramy online i cieszymy się, że nie wieszacie na nas psów w 1 dniu nadawania :) Są pewne braki, wiemy o tym ale postaramy się usunąć je jak najszybciej :)

No ja myślę, że stacja zagości na satelicie na początku przyszłego roku.

 

Podoba mnie się również, że w belce z tytułem klipu pojawia się rok teledysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi która kablówka jako pierwsza w Polsce kanał Next Music HD doda do swojej oferty. Znając nasze kablówki to chyba w tym roku tego kanału w "kablu" się nie doczekamy, obym się mylił, bo super by było oglądać Next Music HD na "telewizorku" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie jakiś dobry koncept na kanał bez reality szołów. Mam nadzieję, że Cyfra po dodaniu Kino Polska Muzyka zachęci się do dalszego rozwijania oferty muzycznej :) Wiadomo, że po debiucie w kablówkach czy na platformach pojawią się reklamy, ale miejmy nadzieję, że nie będzie takiego przegięcia jak na esce i 4funie.

 

Trzymam kciuki za ten kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska TV też była fajna na początku kiedy była nadawana tylko na platformie N.

Jednak kiedy wyłączność się skończyła musiała sama zacząć płacić za miejsce na tr., a to niestety kosztuje szczególnie na HB, stąd zaczęły pojawiać się coraz częściej reklamy. Jeśli NEXT Music HD (w SD jak na razie jest nadawany w internecie) pojawi się na satelicie to pewne że i reklamy też się pojawią. Stacja musi się utrzymywać i przynosić zyski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEXT Music HD stawia na taneczne klimaty, romantyczne ballady, ale i mocniejsze brzmienia. Wszystko zależy od pory dnia oraz nastroju. Mimo sentymentu do hitów z lat 70, 80 i 90, stacja nie pozostaje głucha na nowości ze światowych list przebojów.

 

Kiedy będą te mocniejsze brzmienia? Jakich zespołów można się spodziewać?

Kiedy pojawi się ramówka? Bo na razie widzę chaos - jak włączyłam to leciał rockowy kawałek Michaela Jacksona Beat It, a zaraz potem było coś w stylu disco-pop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i najlepszy ale....

 

Na razie nigdzie go nie ma poza internetem - jeżeli nie będzie na satelicie FTA to niby z czego taka stacja będzie żyła ??? Ma być mało reklam a czy Polacy zechcą specjalnie kupować albo wyższy abonament albo jeszcze gorzej dodatkowo stację przy erze internetu you tube itd ???

 

Wróżę tylko sukces jeśli będzie FTA a naprawdę przydała by się stacja z muzyką 70/80/90 .... lada dzień darmowy Disco TV więc jakoś nie rozumiem polityki oognet jako by stacja była HD skoro większość teledysków jest w 4/3 więc po co tu "Hade" ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dodadzą do TP bo TP nie rozwija swojej platformy tylko korzysta z usług ITI (platformy n) (zgodnie z umową kontent telewizyjny zapewnia ITI, internet i telefon TP) więc to ona by musiała ten kanał dodać, a jak na razie włodarze tego kanału nie wyrażają zainteresowania przekazem satelitarnym nawet w SDTV...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominamy, że Next Music jest robiony z przeznaczeniem dla kablówek a nie internetu. To, że obecnie jesteśmy w internecie nie znaczy, że taki jest pomysł. Jeszcze w tym roku niewątpliwie pojawimy się w kilku sieciach kablowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...