Skocz do zawartości

Problem z Kanałami


zubow83
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Od niedawna posiadam TV przez liveboxa(pakiet neostrada + tp) prędkość neta 2 MB

Na próbę mam kilka kanałów i tu pojawia się problem niby wszystko ładnie wychwytuje, antena skierowana na hotbirda ale nie działają mi takie kanały jak AXN, Animal Planet oraz większość discovery. W drugim pokoju mam TNK i tam na przykłada sygnał idzie z tej samej anteny i AXN działa.

Jak sprawdzam parametry ustawienia anteny wyskakuje: poziom -41dBm nieraz -42dBm(wskaźnik na zielono) oraz jakość ma 100%.

Pozatym na wspomnianym drugim TV przez dekoder TNK działają mi kanały włoskie których tu nie wykrywa?

Dodam że takie kanały jak HBO, czy TVP Sport na przykład działają

 

PS. Czy zawsze zaczym włączy się TV czeka się około 1 min?

 

 

Będę wdzięczny za pomoc jak to poprawić gdzie przykręcić, pokręcić czy dokręcić

Łopatologicznie bym poprosił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spróbuj jeszcze raz wyszukać kanały - to powinno pomóc. Ja mam podobny przypadek - tylko że na drugim telewizorze jest CP i tam te kanały które mi nie chodzą na Tp to na CP chodzą. Jednak pomimo ponownego wyszukiwania kanałów jak narazie nie widać efektów. Facet na infolinii powiedział mi że trzeba większą antenę niż tą co oferuje CP. Tak, on zawsze się tyle uruchamia - a najfajniej było jak miałem mój pierwszy dekoder od tp - dość że się tyle ładował to jeszcze wyskakiwało że brak połączenia z livebox i znowu musiał się ładować pomimo tego że był cały czas (kabel bez żadnych usterek) podpięty do livebox. Wkońcu się zdenerwowalem i go wymieniłem bo już dłużej tak nie mogło być...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Witam , zacznę od tego ze mam Neostrada + tv od roku na początku miałem 10mb/s + podstawowy pakiet TV ,

potem doszły kanały canal+ które są do dnia dzisiejszego,

następnie zmieniłem łącze internetu do 2mb/s aby telewizja HD mogła ruszyć ( telewizje i internet mam przez kabel telefoniczny) aktualnie mam pakiet Świat HD i canal+ ,

od samego początku miałem problem z kilkoma kanałami na których do dnia dzisiejszego jest napisane "zamów ten program i numer kontaktowy" chodzi np o kanał Eurosportu SD chodź Eurosport HD mi działa. drugi problem jaki się pojawił to znikające kanały z oferty na których jest czarne tło i nic więcej, a jeżeli zostawi się na tym kanale (od kanału 180 do 194) dłużej niż 5min to cala mozaika znika i każdy kanał ma czarny ekran bez głosu i trzeba resetować dekoder(nr86)i wpisywać login i hasło ,

wtedy wracają kanały .

Oczywiście dzwoniłem setki razy na infolinie , mój problem był rozpatrywany przez wszystkich techników i działy zajmujące się programami ,lecz efektu jak nie było tak nie ma.

wymieniałem 2 razy dekoder 1x karte 1x liveboxa.

Po ostatniej wizycie technika który zmienił mi port i IP z SD na HD gdyż przez miesięcy nie doszła do nich zmiana umowy ze mam kanały HD

, pojawił się nowy kanał na którym cały czas był czarny ekran

(75romantica HD ) ale za to zanikł kanał 161 .

napisze również ze mozaika Cyfry + też jest cala czarna bez wyświetlania się programów.

 

Teraz pytanie może ktoś miał podobny problem? i wie jak go rozwiązali, żebym mógł podpowiedzieć najmądrzejszym z tpsa.. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...