Skocz do zawartości

Oferta kanałów muzycznych


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem tutaj ale tak naprawdę powinno się to znaleźć w każdym dziale polskich platform. Chodzi o poruszenie tematu kanałów muzycznych. Ostatnio napisałem do Redakcji Sat Kuriera maila.

 

Witam serdecznie,

 

Chciałbym zgłosić Państwu propozycję poruszenia tematu kanałow muzycznych w polskich platformach satelitarnych. Chciałbym aby Redakcja Sat Kuriera na łamach magazynu drukowanego czy też internetowego zrobiła artykuł na ten temat. Temat ten myślę jest tematem bardzo omijanym przez wszystkie polskie platformy. Stan programów muzycznych w ich ofertach to krytyczny stan, który dodatkowo posiłkowany jest kanałami FTA takimi jak Viva czy Eska. We wszystkich niemal zagranicznych platformach jest większy wybór tego typu kanałów i nie mam tu na myśli takich gigantów jak brytyjskie Sky ale wszystkie inne większe lub mniejsze europejskie platformy. Bardzo chciałbym dowiedzieć się jaka przyczyna leży w przypadku braku takich podstawowych kanałów jak MTV Dance, MTV Hits czy VH1 Classic, które są wszędzie w Europie i chyba w każdej cyfrowej kablówce w Polsce a nasze platformy nie chcą o tych kanałach słyszeć. Dodawane są kolejne programy z serialami a o kanałach muzycznych się zapomina a dla wielu ludzi jest to bardzo ważne. Interesowałoby mnie zdanie polskich platform na ten temat. Dlaczego na przykład kanał MTV Rocks jest dostępny, który prezentuje często mało znanych angielskich artystów a na przykład z programem MTV Dance są takie problemy? MTV Dance byłby bardziej cenionym kanałem ponieważ taka właśnie muzyka jaka jest tam prezentowana jest bardziej lubiana w naszym kraju. Proszę nie porównywać tego kanału do Vivy Polska czy Eski bo to zupełnie inny świat.

 

Mam nadzieję że Wasza Redakcja kiedyś zdecyduje się na napisanie artykułu na ten temat bo bardzo chciałbym poznać zdanie polskich platform na ten temat.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważamy poruszenie tematu, bo mamy ciekawy pomysł na zaprezentowanie problemu braku muzyki na kanałach muzycznych, do tego można by dodać poruszoną kwestię nie dołączania innych stacji muzycznych, ale przygotowanie takiego artykułu będzie wymagało nieco czasu, zobaczymy. O zdanie w tej sprawie zapytalibyśmy nie tylko platformy satelitarne, ogólnie z tego może być całkiem ciekawy tekst.

 

Co do MTV Dance - jest w ofercie satelitarnej TP, muzyka tam prezentowana jest także mocno nakierowana na rynek brytyjski i emitowane są tam tak jak na MTV Rocks często mało znane u nas utwory, dodatkowo ilość reklam przyprawia o zawroty głowy ;)

 

PS: Czemu zakładasz kolejne wątki zamiast się chwilę rozejrzeć? To jest Twój pierwszy post na ten temat, nie został wcale usunięty, tylko przeniesiony do odpowiedniego działu. Na kolejne natknęli się moderatorzy i dostałeś w efekcie ostrzeżenie, a wystarczyło tylko zerknąć dosłownie cztery działy wyżej na stronie głównej forum, bo post się wyświetlał na głównej... Zresztą można go było namierzyć też innymi sposobami, a ostatecznie zapytać kogoś na PW o co chodzi, to by wskazał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno przestałem liczyć na Cyfrę z MCM-ami czy M6 music lub NRJ to takie kanały gdzie jest jakość prawie HD i dźwięk super a o CP to nawet nie wspominam . Mam Sky tylko dla muzyki i internetu a Canalsat to mój faworyt i ciągle oglądam muzykę tam . Ale ogólnie to Cyfra mogłaby ruszyć tyłek i coś z tego dodać . Wiem wiem nie każdy lubi francuskie klimaty ale tam muza leci nie tylko francuska i jest to jakość kanałów prezentowana naprawdę na poziomie ! W Sky nieco za dużo reklam :) Ja wiem o co chodzi w PL ich obchodzi sprzedaż i nie stać ich płacić licencji bo nas jest małe grono niestety i co tu dużo mówić większość jest w kropce i każdy ma podstawowe kanały z CP i nikt nie ma zamiaru dopłacać do muzyki , której wszedzie pełno za darmo . Przykład jak się pozbyli music choice z Cyfry niedawno chociaż szkoda bo paczka MCM lub M6 to już coś ech tam pomarzyć można :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...