Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

AXN HD az takiej slabej jakosci na moje oko nie ma. ;)

 

Bez urazy, ale albo masz słabe oko, albo słaby TV ;)

Jak dla mnie to AXN HD to zdecydowanie najsłabszy z kanałów HD w pakiecie. Obraz słabej jakości jak na HD, w dodatku często puszczany w pomniejszonym oknie. Niektóre kanały SD mają taką a nawet lepszą jakość.

Pomijam Polsat HD który z HD to nie ma nic wspólnego, poza logiem stacji :) Pewno dlatego też nie ma go w pakiecie HD tylko jest za free w familijnym, żeby nie denerwować ludzi, że muszą za niego ekstra płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@patryk691 - nie zapominaj o Animal Planet HD, też ma bardzo dobry obraz. Zresztą większość jest bardzo dobra, poza AXN HD i Polsat HD, te dwa "nieco" odstają od reszty :P

To że AXN HD jest lepszy od Polsat HD to zgadzam się w 100%, bo Polsat w HD to ma jedynie logo stacji w górnym rogu, a obraz jest SD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam Polsat HD który z HD to nie ma nic wspólnego, poza logiem stacji :) Pewno dlatego też nie ma go w pakiecie HD tylko jest za free w familijnym, żeby nie denerwować ludzi, że muszą za niego ekstra płacić.

Polsat HD wchodzi w skład pakietu HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie o co ta sprzeczka? ;)

Co za różnica... skoro POLSAT HD i tak nie jest HD!!! To zwykły Polsat SD, jedynie ze znaczkiem POLSAT HD... w ten sposób to wszystkie programy można przerobić na HD w 10 min... no może 30 min, bo przerobienie tyle logo stacji pewno zajełoby z pół godzinki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia na czym się ogląda, oraz czy tuner jest ustawiony na rozdzielczość 1080i. W Samsungu np. H370G samo ustawienie wyjścia HDMI nie ustawia automatycznie 1080i, dopiero wymuszenie zmiany z pilota (Resolution) ustawia odpowiednią rozdzielczość.Sadzę, że wielu posiadaczy dekoderów HD nie zdaje sobie sprawy , że nie ogląda obrazu w natywnej rozdzielczości.Inna kwestia, ża na 32 calowym tv słabo widać różnice pomiędzy HD a HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę różnicę między polsatem sd a hd, oczywiście nie na "świat wg. Bandich"( czy jak się to tam pisze), a na relacjach z F1 czy meczów siatkówki i niektórych filmach.

Trzeba się z tego cieszyć że jest ten kanał darmo( w familijnym), choć z drugiej strony to dubel jak axn hd czy fox life hd,- ale tych nie żałuję z braku dostępu.

Acha dodam, żedo ogladania służy mi odbiornik tv plazma 42' hd ready. Kanały Sd na plażmie naprawdę ładnie wyglądają., dlatego tez min. nie zdecydowałem się na pakiet Hd, który miałem przez jakiś czas w promocji, choć kto wie może i kiedyś będę go miał.

A kiedyś wszystkie kanały będą w hd i będzie wszystko ładnie wyglądać na naszych odbiornikach tv, może nawet i na tych full hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chociaż że Polsat HD niczym się nie różni od wersji SD

Polsatowi HD daleko do HD, ale że niczym się nie różni od wersji SD to lekka przesada.

Kolega napisał że ogląda na telewizorze SD, a na takim faktycznie nie widać różnicy. Ogólnie jakość kanału podczas nadawania materiałów realizowanych w HD jest całkiem przyzwoita. Natomiast AXN - to woła o pomstę. Tu trzeba się przyjrzeć żeby zobaczyć to "HD". A logo to kolejna żenada -jaskrawy czerwony z białym pięknie się wypali na plaźmie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Natomiast AXN - to woła o pomstę. Tu trzeba się przyjrzeć żeby zobaczyć to "HD". A logo to kolejna żenada -jaskrawy czerwony z białym pięknie się wypali na plaźmie...

Niestety na AXN Hd już niedotrwałem z promocją i nie miałem porównania, ale fakt,że niektóre loga stacji mogli by trochę zmienić na połprzeźroczyste.

Póki co nic mi się na plaźmie nie wypaliło, ale może :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...