Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

pytanko:

1) wszystkie mecze w polsacie zwyklym (wszystkie, tj. 27 z 31, bo 4 pozostałe grane będą w tym samym czasie, więc i puszczone nie mogą być na żywo)

2) wszystkie mecze w polsacie sport extra (wszystkie, tj. 27 z 31, bo 4 pozostałe grane będą w tym samym czasie, więc i puszczone nie mogą być na żywo)

3) żadnego meczu w polsacie sport

4) co w polsacie sport hd? zakładam, że nie wyrobią się z 1 wozem transmisyjnym, żeby obrobić 2 mecze w hd tego samego dnia. czy jest gdzieś podana informacja ile i jakie mecze na pewno będą w hd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanko:

4) co w polsacie sport hd? zakładam, że nie wyrobią się z 1 wozem transmisyjnym, żeby obrobić 2 mecze w hd tego samego dnia. czy jest gdzieś podana informacja ile i jakie mecze na pewno będą w hd?

 

No to po kolei...

Jak poprzednik wspomniał Polsat ma 3 wozy HD

Co do tego jakie mecze będą w HD to luknij temat o Polsat Sport kilka stron nie wiem ile dokładnie wstecz...

Teraz może powiem kwas ale chyba Euro ogólnie będą w HD tzn. Polsat otrzyma mecze HD od nie wiem jak to określić właścicieli stadionów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat ma 3 wozy do transmisji HD, ale tak jak i inne telewizje dostanie do retransmisji gotowy sygnał HD. W zwykłym Polsacie obraz prawdopodobnie będzie w formacie 16:9 (ostatnio bardzo często używany). Polsat chyba nie wyśle wszystkich wozów HD na mistrzostwa, bo przy ich pomocy realizuje tez inne pozycje programowe m.in. seriale: "Tylko miłość", "Ekipa", "I kto tu rządzi?". Najważniejsze muzyczne wydarzenie- Sopot TOPtrendy Festiwal - w 2008 r. również zostanie zarejestrowane w technologii HD. W jakości HD Polsat przeprowadzi prawdopodobnie transmisje z konferencji prasowych polskiej ekipy, rozmów w studiach przed meczami w Austrii i Szwajcarii oraz zostaną wykorzystane do rejestracji wszelkich ciekawostek związanych z mistrzostwami tam na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem pismo od CP iz moge wymienic dekoder SD a mam Echostara DSB 606(własność) na Samsunga HD koszt wymiany 299zł.Wymiane zamówiłem dzisiaj u konsultanta telefonicznie (długie oczekiwanie informują ,ze jestem np 46 w kolejce),dekoder dostarczy firma kurierska z nową karta kodową a stara ma działać tylko jako FTA.Obiecali ,ze w piatek powinien byc .Zobaczymy czy warto było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kanałów HD czy warto? Na mistrzostwa się opłaca bo będziesz mógł obejrzeć prawie za darmo mecze Euro 2008 w HD, to do Polsat Sport HD. HBO HD? Jak są filmy w HD to fajnie podobno, ale jak w SD to często są dropy. A i jeszcze jest Eurosport HD, jak HD to ok, jak SD w 16:9 to znośnie (o ile jest dobry materiał), a jak SD w 4:3 to nawet oglądać się nie opłaca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co polsat zaoferuje po 30 czerwca. Wg podawanej przez nich informacji polsat sport HD jak i eurosport HD sa dostepne bez dodatkowych oplat do konca miesiaca. Mogli by zrobic jakis pakiet HD za rozsadna cene (np Polsat HD, Polsat Sport HD, Eurosport HD, HBO HD i np DISCOVERY HD) Bardzo bym chcial by pojawil sie jakis kanal przyrodniczy/edukacyjny HD w ofercie. Moze ktos ma jakies przecieki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dzwoniłem do BOK żeby się dowiedzieć jak moge wymienić (nabyć) dekoder HD. Na co dzień używam Cyfry HD a Polsat to tylko do Polsatu sport mam :)

Dowiedziałem się ze moge go nabyć za 299 ( co nie jest ceną wygórowaną) ale jeśli podpisze umowe na 24 miesiące ( moja umowa 12 miesięczna się skończyła i trwa bezterminowa). To jest jakiś absurd dlaczego mam się wiązać z nimi na 2 lata !!!. Jeszcze 12 miesiący to może bym sie skusił jak bym dostał dekoder na ME. Jednak 24 ?

Nie ma możliwości kupienia dekodera bez wiązania się umową... tragedia, chyba wypowiem umowe po ME.

 

Poza tym po 12 miesiącach podnieśli mi abonament o 8 zł bez powiadomienia i dowiedziałem się o tym przez przypadek dzwoniąc do bok w innej sprawie ( zostały by mi wyłączone niektóre kanały)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajmy, że PS HD potrzebował odpowiedniej koncesji, by móc nadawać regularnie, co według zapowiedzi ma nastąpić po zakończeniu Euro. Liczba kanałów HD może jeszcze wzrosnąć do końca czerwca i może być tak, jak w przypadku Eurosportu HD, kiedy to CP podał informację o jego pojawieniu się w ofercie na kilka dni przed startem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zaniki dźwięku na kanale HBO HD to objaw testów czy raczej problem z dekoderem? Od czasu do czasu kanał milknie - problem rozwiązuje przełączenie na inny kanał i powrót. Mam do wyboru 2 ścieżki dźwiękowe ale na "zwykłej" jest jakieś brzęczenie a na AC3 ma te opisane wyżej zaniki. Na pozostałych kanałach HD dźwięk jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...