Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Abstra[beep]ąc od dziwnej sytuacji z pakietem HD którego nie można dokupić i całego zamieszania z ofertą urodzinową, której do tej pory nie ma, wiele osób na forum media2.pl twierdzi że wkrótce TVP HD pojawi się na platformie Cyfrowego Polsatu. Ponoć nośnikiem tych niepotwierdzonych informacji są konsultanci infolinii. Od razu powiedziałbym że to bezsens, a konsultanci starają się ukryć swoje braki informacji bujną wyobraźnią, gdyby nie to, że te niepotwierdzone informacje zbiegają się właśnie z przetasowaniami kanałów pomiędzy platformami. Cyfrowy Polsat wymienił się kanałami HD (HBO HD i Discovery HD) z n-ką, TVP 1 będzie prawdopodobnie dla CP już tylko z transpondera Cyfry+, czyżby pod tajemniczym testem HD w Cyfrowym Polsacie miała się kryć retransmisja kanału TVP HD z transpondera n-ki? Być może tak, ale myślę że musi być coś na wymianę. Może więc Animal Planet HD pojawi się na tp. CP z simulcryptem w Nagrze i Conax? To oznaczałoby dwie nowości HD dla CP i tylko jedno miejsce zajęte na transponderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele osób na forum media2.pl twierdzi że wkrótce TVP HD pojawi się na platformie Cyfrowego Polsatu. Ponoć nośnikiem tych niepotwierdzonych informacji są konsultanci infolinii.

a najlepsze jest to ze wlasnie na media2 ludzie na forum i w komentarzach opierają sie na "plotkach z forum satkuriera", a tutaj widze niektorzy sie opierają na plotkach z media2 :) fajny zbieg okoliczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym pakietem HD to coś nie tak w systemie musiało być, jeszcze wczoraj pakiet HD zawierał 5 kanałów.

 

edit: w sumie chyba zbyt dużo pracy, sprawdzam umowę i nie ma wyszczególnionego discovery i nawet ustalić się nic nie da. czeski film z pakietem HD.

 

edit 2: kanał Discovery HD nie znajduje się w pakiecie HD, będzie stanowił odrębną ofertę z kanałami o podobnej tematyce. bez komentarza :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 80% AP HD :)

 

mój ulubiony, mający wyższy poziom dokumentów i przekazu niz Discovery i Animal Planet to NGCh HD ale on jest na wyłączność w cyfrze+ razem SD i HD skąd też oba odbieram i się tym raduje, moduł CP sie z nimi nie gryzie bo CP nie ma zadnych praw do NGCh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dzwonilem do BOK Polsatu bo chcialem wlaczyc pakiet HD oczywiscie durna procedura przyslania 2 tygodnie porozumienia .... ale mniejsza o wiekszosc ... konsultant powiedzial mi ze w sklad pakietu wchodza programy MTV HD , EUROSPORT 1 i 2 , POLSAT SPORT HD , DISCOVERY HD i cena za pakiet 15 zl i tak mam miec na tym porozumieniu do zaznaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też zamówiłem "pakiet za 15 pln" i przyszł porozumienie na czs nieokreślony z ceną 6 pln za każdy kanał czyli razem 30 zetka niech se to wsadzą gdziś, tak kanały są wyszczególnione bez Eurosportu2 HD i każdy trzeba zamawić osobno i nie ma żadenego pakietu 5 kanałów plus HBO HD osobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za polsat sport hd nie dalbym 1zł :) co z tego ze teraz mam go za darmo 4 miesiace razem z innymi kanalami HD, skoro nie da sie normalnie go oglądać, bo na obydwu polsatach HD obraz przycina i przeskakuje aż oczy bolą, mimo ze jakosc sygnału jest 99% a inne kanaly HD działają idealnie

 

myslalem ze polsat po wy[beep]u TVP1 i disc HD poprawi jakosc chociaz na swoich polsatowskich HD, ale to były puste nadzieje...... :(:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to jest potwierdzona informacja, sporo drążyłem, na infolinii i przez maile żeby uzyskać te informacje i niestety okazuje się że pakiet HD za 15 zł jest TYLKO DLA NOWYCH ABONENTÓW To bardzo przykra wiadomość, dla lojalnych abonentów którzy praktycznie niczego od CP na święta ani na urodziny nie dostali w prezencie, i nie zmienią tego 3 nowe kanały HD które wkrótce zostaną dołączone do oferty. Za 9 płatnych kanałów HD to już niestety będzie 54 zł - bo obecni abonenci mogą jedynie kupić pojedyncze kanały w opcji na czas nieokreślony (6zł za kanał). Oferta kanałów HD w Cyfrowym Polsacie jest niestety najdroższa na rynku, Cyfra+ oferuje bowiem pakiety po kilka kanałów w atrakcyjnych cenach, a w n kanały HD znajdują się w pakietach razem z kanałami SD, i nie ma za nie dodatkowych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP tej jesieni stał się nie tylko najgorszą jakościowo platformą ale też najdroższą cenowo....

 

zawsze sie mówiło co z tego ze CP ma słabą jakość skoro ma tanio, ale obecnie patrząc na umowy 12-13 miesięczne to Cyfra+ oferuje duzo wiecej za duzo mniej i wszystkie opcje HD gratis przez całą umowe.

 

CP ciągle nie umie dbać o stałych klientów, bo to ze nadal nie ma mozliwosci kupna HD to juz jest skandal.

 

a zaplacic za taki [beep] jak przycinający obraz polsatu sport HD 6zl/mc to dopiero przegięcie, niech dopracują sygnał i dopiero zaczną kupczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że CP kompletnie sobie nie radzi ze strategią kanałów HD :

 

- ciągłe zmiany w pakiecie HD

- zmuszanie do wzięcia Pakietu HD inaczej nie dadzą Echostara 7400 PVR HD :crazy:

- pakiet HD dla nowych abonentów

- marna jakość kanałów "HD"

- dużo zapowiedzi - mało nowych kanałów w wysokiej jakości :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak naprawde to w Polsce nie dużo jest kanałów które z całą pewnością można nazwać HD. Wręcz jest ich garsta.

Bo czy można Polsat HD nazwać kanałem HD z prawdziwego zdarzenia? Raczej nie , mimo to liczy się do statystyki.

Można tak wymieniać poszczególne kanaly na każdej platformie. Generalnie to oprócz C+ Film HD i C+ Sport HD i TVP HD to słoneczna platforma posiada wszystkie kanały które spokojnie można nazwać HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wymieniasz kanaly typu premium tj C+ to nie zapominaj o nFilmach i n Sporcie, oraz HBO HD, dodatkowo jest jeszcze filmBox i MGM ktore nadaja w HD wiec programow HD jest sporo oczywisnie jeszcze sportowe HD eurosportu. i na wszystkim wymienionym jakosc jest HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...