Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Bloo411 ma rację, dostaniesz pewnie standardowe porozumienie gdzie będziesz mieć liczone po 5 zł od kanału.

Ja o porozumienie się prosiłem 3 miesiące, albo nie przychodził albo przyszedł nie taki jak trzeba.

Mi też mówiono na infolinii że pakiet HD można aktywować po podpisaniu nowego regulaminu, ale więcej nic mi nie powiedział bo sam pewnie nie wiedział.

W punkcie nie można, na infolinii też nie więc zastanawiam się przypadkiem czy teraz do stolicy nie trzeba jeździć by cokolwiek załatwić w Polsacie.

Aż brak mi słów na ten Polsatowski [beep]....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę im płacić więcej a oni nie chcą.

DZIWNA FIRMA i DZIWNE ZWYCZAJE :crazy:

 

Masz rację, mam podobne odczucia. Też chciałbym kupić cały pakiet HD, który wyszedłby drożej, niż płacę za HD do tej pory i CP robi mi problemy. To jest wkurzające i zupełnie niezrozumiałe. Byłoby super, gdyby w ICOK-u można było elastycznie powiększać sobie zakres umowy (no bo zmniejszać to zrozumiałe, że nie bardzo), ale to chyba tylko pobożne życzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że redakcja SatKuriera powinna zwrócić się z pytaniem do pani rzecznik, dlaczego oferta pakietu HD, prezentowana na oficjalnej stronie CP nie jest ciągle dostępna dla abonentów. My sami jako indywidualni klienci nic nie wskóramy, ale na pytanie Satkuriera, być może pani rzecznik odpowie i dowiemy się co się tam do jasnej ...... dzieje że nikt nic nie wie w całym BOK-u o ofercie, która jest przecież na ich stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

czytam Wasze posty i własnym oczom nie wierzę że może być tam taka niekompetencja :shock:

no ale postanowilem to sprawdzić i 2 raz w życiu zadzwoniłem na infolinię CP.

(pierwszy raz był jakieś parę miechów temu z prośbą o przesłanie porozumienia na Discovery HD - nie muszę dodawać, że do dziś nie dotarło :lol2: )

 

no więc zadzwoniłem i panienka mi mówi, że EUROSPORT2 HD obecnie jest dostępny testowo dla wszystkich użytkowników CP posiadających dekodery HD.

no więc ja jej na to, że u mnie nie ma i jest zakodowany.

no więc ona rozłożyła ręce klepiąc formułkę żeby przywrócić ustawienia fabryczne

no więc ja na to, że wtedy stracę własne listy kanałów

no więc ona rozłożyła ręce już bez klepania formułki.

dałem spokoj i pytam o PAKIET HD

odpowiedź: mozna podpisać na 4 wybrane kanały HD za 15 zł.

no więc ja jej mówię, że ja nie chcę 4 wybranych tylko wszystkie które są i będą np do konca roku w ofercie.

musiała się skonsultować i po 5 minutach powiedziała, że ktoś do mnie oddzwoni przedstawiając mi ofertę :)

więc ja pytam: dziś? jutro? za tydzień? za miesiąc?

a ona: nie wiem, w ciągu kilku dni

 

ręce i wszystkie inne członki opadają :lol2:

 

i na koniec takie popularne ostatnio słowo: ŻENUŁA :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak jeszcze sobie pomyślałem - może ktoś z Was wie

 

pakiet 4 kanałów hd za 15 zł.

super.

ale kanałów HD jest 5. (nie licze HBO oraz Polsat z wiadomych względów)

 

Eurosport

Eurosport2

MTVN

Discovery

Polsat Sport

 

czyli co?

mam sobie z tych 5 wylosować którego nie chcę, czy kupić pakiet 4 za 15 zł + jeden dodatkowy za 5 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2x polsatów HD nie można liczyć jako programy HD bo jak wiemy ciągle mają marną jakość a Polsat sam oficjalnie przyznał że oba kanały tak mają bo są w "fazie testów".... fajnie 2 lata testują sobie juz na klientach polsat sport HD :) takie rzeczy tylko w polsacie hehe :D

 

polsat HD powinien pomyslec o lepszym stabilnym sygnale a nie przycinaniu klatek, niech sie uczy od tvn HD albo tvp HD, bo to że skaluje prawie wszystko co nadaje to juz co innego, "ten typ tak ma"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zadzwon na infolinie bo na forum sa dwie wersje:

1.Pakiet HD moga miec narazie tylko nowi abo :shock:

2.Niektórzy abo sie udaje zamowic porozumienie ale nie wiadomo czy to jest niewiedza konsultanta :>

3.Jak napisał @filolog

Zamawianie pakietu HD w BOK polsatu grozi poważną chorobą psychiczną. Nie dla idiotów!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Zobaczcie na 1 rzecz. Wygenerowałem umowę w systemie i zobaczcie jak wygląda sprawa z Pakietem HD.

Coś się nie zgadza prawda ? My posiadamy inne informacje, a tutaj takie cuda. Umowa wygenerowana dziś.

 

abcar.th.jpg

Miejmy nadzieję, że mają taki syf, a jeśli nie to niech ten pakiet sobie w tyłek wsadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie CP rowniez pakiet HD sklada sie z 4 programow (brakuje w nim zarowno HBO HD ale to wiadomo bo premium ale brak jest Discovery HD).

Super oferta by ogladac pelen pakiet trza zaplacic ponad 112 pln. W konkurencjach pelna ofertta z wieksza iloscia HD za mniej niz 100 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa obecności Discovery HD jest tak samo niewyjaśniona jak wszystkie promocje w te święta. Niewiedza konsultantów miesza się z bałaganem informacyjnym, z jednej strony w oficjalnych info nt. Eurosportu 2 HD było napisane że można go dokupić wraz z 4 innymi kanałami, jednak przeglądając ofertę pakietową wyraźnie widać że oprócz Eurosportu 2 HD są tylko 3 kanały. Nie ma się więc czemu dziwić, że konsultanci niewiele wiedzą nt. pakietu HD i nie ma możliwości jego zakupu, skoro nawet skład samego pakietu nie został do końca ustalony.

Narzuca mi się jedno słowo na określenie tego co się dzieje z aktualną ofertą, jest to słowo brzydkie na B...... którego nie wypowiem. Szkoda tylko że platforma, której działania do tej pory popierałem, zaczyna się zachowywać jakby działała w dawnych czasach CCCP i zamiast zachęcać abonentów do zakupu nowych pakietów, robi ze wszystkiego Cyfrowy Problem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...