Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faaajnie że dołączyli Eurosport 2 HD, szkoda tylko że "Pakiet HD za 15 zł" to fikcja, mogę jedynie potwierdzić to co wcześniej mówił filolog - na infolinii nic nie wiedzą o tym pakiecie, każą brać każdy kanał po 6 zł, w ogóle nie wiedzą o czym do nich mówię, jaki pakiet HD, czegoś takiego NIE MA W OFERCIE!!! A bynajmniej nie ma dla obecnych klientów, to tylko promocja dla nowych. :evil:

 

Czas najwyższy żeby podzielili stronę internetową tak jak cyfra+, na dział dla abonentów i oddzielny dział dla nowych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym pakietem HD to naprawdę jest totalne zamieszanie... wczoraj dzwoniłem i dowiedziałem się że tego pakietu jako "stary" abonent nie mogę wykupić, :/ ale dzisiaj gdy zadzwoniłem z pytaniem o uruchomienie eurosportu2 hd, konsultant powiedział że nie ma żadnych ograniczeń i wysyła mi porozumienie na pakiet za 15 zeta... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super tylko zanim to porozumienie dostaniesz minie około 2-3 miesiące ;)

Brawo Polsat !!

 

Kolega optymista. :lol2:

 

Ja czekam na porozumienie na kanał Discovery HD od dokładnie 3 lipca 2009r. Wykonałem ze trzydzieści telefonów, zgłosiłem kilka reklamacji, w tym reklamacji na piśmie w APS-ie, kanał mi włączano i wyłączano już po dwa razy. Włączano jako gratyfikację za okres oczekiwania na aneks i brak szybkiej reakcji Polsatu, ale jak aneks nie przyszedł, to gratyfikacja się kończyła i wyłączali. Znowu reklamacja i tak od nowa. Tracę cierpliwość.

 

Ale najciekawsze, że Discovery na razie znów mam i to za free, bo przysyłają mi SMS-y na starą kwotę. Itylko to mnie w tym całym żenującym [beep]u w Polsacie pociesza. Chyba po prostu nad tym wszystkim nie panują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jest najtansza TV wiec taka jakosc swiadczonych usług jaka cena. Polityka odnosnie zawierania aneksow w formie pisemnej jest beznadziejna. Cyfra+ moze nagrac aneks przez telefon a polsat nie ? Sami na tym tracą. Kolejna niezrozumiała dla mnie nigdy rzeczą była koniecznosc uiszczenie naleznosci za dana opcje zeby wogóle ja uruchomic no ale dopoki nie beda wysyłać do klientów rachunków w jakis sensowny regularny sposob to nic sie w tej kwestii nie zmieni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Polityka odnosnie zawierania aneksow w formie pisemnej jest beznadziejna. Cyfra+ moze nagrac aneks przez telefon a polsat nie ? ...

W C+ masz informację że "rozmowy są nagrywane" a w CP że "niektóre rozmowy mogą być nagrywane". Nie mogę zrozumieć tego słowa "niektóre", tzn. te, które są wygodne dla CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge ci odpowiedziec na to pytanie gdyz znam te firme mozna powiedziec od podszewki. Otóz infolinia cp dzieli sie teraz na 3 placówki rozmieszczone w roznych miejscach. 2 oddzialy sa w warszawie jeden w poznaniu(i tak naprawde nie masz wplywu na to gdzie sie dodzwonisz), w jednej z tych placowek rozmowy nie sa rejestrowane na nosnikach cyfrowych do dnia dzisiejszego. Aczkolwiek dział ktory nagrywałby takie aneksy mógłby sie mieścic na łubinowej gdzie wszystkie rozmowy sa obecnie rejestrowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o MVNO czyli telefonie komorkowa infolnia miesci sie na ulicy łubinowej. W tym wypadku wszystkie połączenia dotyczące telefonii sa rejestrowane i nie ma mozliwosci zeby bylo innaczej poniewaz Urzad Komunikacji Elektronicznej tego wymaga. Pomimo tego ze polsat jest bogata i potezna firma wysokosc kar jakie UKE naklada na operatorów mogłaby narazic firme na duze straty.

Nigdy na IVR pod 2222 nie dzwonilem. Jezeli rozmawiasz z konsultantem odnosnie telefonii komurkowej rozmowy sa nagrywane jezeli to jest ten sam ivr co pod 0801 odnosnie tv sat i chcesz polaczyc sie z infolinia odnosnie tv to nie masz zadnej pewnosci czy jest nagrywana czy nie bo tylko od skryptu zalezy gdzie cie polaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa wam Eurosport 2 HD, bo musicie go najpierw wykupić, albo wykupić cały pakiet HD. CP nie odkodował tego kanału dla wszystkich z dekoderami HD.

 

Dam przysłowiowego "konia z rzędem" temu abonentowi, któremu uda się wykupić w CP pakiet HD!!! Z tymi ludźmi dogadać się nie można. Po wtorkowej rozmowie postanowiłem znów zadzwonić z tym samym pytaniem i co eureka - olśnienie w 3 próbie kontaktu trafiłem na konsultanta który słyszał coś o pakiecie HD, powiedział że porozumienie będzie do mnie chyba wysłane, zapytałem czy aktywują mi zanim doślą umowę - powiedział że "chyba" tak - NIE aktywowali jak dotąd, zapytałem czy wie na jak długo jest umowa - nie wiedział, zapytałem czy aby nie na 13 miesięcy - powiedział że "chyba" tak JEEEEZU dobrze że Ci ludzie chociaż wiedzą jak do pracy trafić i którym tramwajem - ale to może nie ich wina. Może zupełnie inne osoby przygotowują ofertę, inne osoby ją prezentują a jeszcze inne siedzą na ifolinii - tylko szkoda że jedno o drugim nic nie wie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Digi, pewnie i tak tego porozumienia na Pakiet HD nie dostaniesz i na razie nie będziesz go miał. Jak przyznał @Xenomorph kilka postów wstecz, opcja Pakietu HD jest możliwia przy nowy kontrakcie. Brak na razie przy obecnych. A konsultant na którego trafiłeś zapewne nie był doinformowany, zresztą widać to po tym, jak przedstawiłeś treść Waszej wspólnej rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego pakiet Rozrywka który się pojawił od razu był dostępny dla nowych i dla starych abonentów a z Pakietem HD jest jakiś problem? Na stronie nie jest nic napisane, ani słowa że to pakiet tylko "dla nowych". Co więcej przy informacji o włączeniu Eurosport 2 HD jest wyraźnie napisane że kanał można dokupić osobno lub w pakiecie wraz z 4 innymi kanałami za 15 zł. Dlaczego konsultanci nie mogą go sprzedawać? Chcę im płacić więcej a oni nie chcą.

DZIWNA FIRMA i DZIWNE ZWYCZAJE :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...