Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczę czy jak CP wprowadzi nowego softa to czy to coś zmieni .Myślałem też że może to być wina anteny ale nie wydaje mi się ponieważ tylko z tym jednym kanałem mam problemy.Albo nie ma wcale sygnału albo jest lub długo się włącza :)

Napisałem przed chwilą do CP e-maila w tej sprawie .Zobaczę co mi odpiszą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kontekscie ostanich promocji C+ czy N nie rozumiem jak ktoś kto interesuje się odbiorem telewizji HD może rozważać CP. W obecnej chwili promocje CP są beznadziejne i wyglądają jakby ta platforma bazowała na swojej wyłączności na kanał Polsat. Ludzie po co wy się męczycie? Jak chcecie HD bierzcie promocje w C+ albo w N i macie tego full w jakości co najmniej takiej jak najlepsze w ofercie CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko jakość obrazu jest ważna , ale też ( moim zdaniem ) i treść tego co oglądamy , a z tą treścią na kanałach ,, N ,, bywa bardzo różnie . Tu nie jest istotna krzykliwa nazwa kanału , ale bardziej się liczy zawartość i nie chodzi tu o najnowsze pozycje filmowe , które czasami nie da się oglądać .

Wiem , że to jest kwestia gustu , a z tym się nie dyskutuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę rezygnował właśnie dlatego, że nie mają przyzwoitej oferty HD. Interesują mnie programy typu NG AP itp. a tutaj ich nie ma. Faceci od motorów na DHD mogliby już pojechać do swojej otyłej Ameryki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@laza1313, każdy ogląda to, co lubi. Ja uważam, że kanały BBC są dobre i to właśnie ich najbardziej brakuje mi w Cyfrze+. Co do Fox HD może i fajny kanał, ale co z tego jak na razie nie ma polskiej wersji tego kanału w wyskoiej rozdzielczości i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, nowe kanały HD w Cyfrowym Polsacie do świąt na pewno się pojawią. W końcu nie zapominajmy, że w CP szykuje się nie małe święto - 10 urodziny! Te ciągłe testy kanałów HD przecież muszą czemuś służyć. Na razie jest testowany Discovery HD, wkrótce może to być Animal Planet HD lub BBC HD. Trzeba tylko uważać, bo nie znamy dnia ani godziny... :mrgreen:

 

A ci co nie wierzą niech tutaj sobie poczytają, a w szczególności zwróćcie uwagę na wypowiedź pani Zomer - rzecznika prasowego Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką odpowiedź dostałem w sprawie braku sygnału na Eurosporcie HD:

 

"W związku z treścią poniższego maila proszę o ponowne przesłanie zgłoszenia po zalogowaniu do ICOK https://icok.cyfrowypolsat.pl/icok/

na dane dekodera, którego dotyczy problem. Jest to niezbędne do jednoznacznej weryfikacji"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste, ja też mogę sobie strzelić numer karty na chybił-trafił i sprawdzić w IVR w sekcji płatności czy taki numer istnieje. Potem wysłać maila i poprosić o przeksięgowanie środków na prywatny numer konta. :mrgreen:

 

CP nie podaje szczegółowych danych na maila, tylko po zalogowaniu do ICOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie jakosci i sily sygnalu jaki musze miec aby odebrac kanaly HD. Ostatnio mi pokazuje takie: 34% i 25% i nie odbieram kanalow HD z CP, normalne kanaly odbieram. Wiecie moze jakie jest minimum sygnalu potrzebne do odbioru HD? NO chyba ze CP aktualnie cos grzebie przy tych kanalach i nikt ich nie odbiera. PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...