Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wielu pisze żeby dodali ,, Animal HD ,, pytam się ? po co . Widzimy jaka jest jakość kanałów HD w CP i jeszcze ten dodatkowy kanał na nam psuć nerwy . Niech zrobią porządek z aktualnymi kanałami , a dopiero później dodają nowe .

zgadzam sie, jakość HD w CP jest najsłabsza z wszystkich platform, inne programy HD działają dość dobrze (z zew. transponderów) no ale Polsat HD i Polsat Sport HD to żenada i katastrofa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by się tak nasz moderator Xenomorph wypowiedział się na temat kanałów Anima Planet HD i National Geographic Wild HD :?: Z tego co kojarzę to chyba ma jakieś dojścia to może coś wie albo może się dowiedzieć :jupi:

Bez komentarza :P Wszystko ucichło - może po 22 września coś się dowiem - tzn. po finale finałów (wtajemniczeni wiedzą o co chodzi).

Póki co mogę Wam powiedzieć, że na magazynie CP brakuje dekoderów HD :P [czyt. nie ma wcale na chwilę obecną].

Pojawiły się jakieś nowe fakty, czy w dalszym ciągu to "tajemnica państwowa" ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu pisze żeby dodali ,, Animal HD ,, pytam się ? po co . Widzimy jaka jest jakość kanałów HD w CP i jeszcze ten dodatkowy kanał na nam psuć nerwy . Niech zrobią porządek z aktualnymi kanałami , a dopiero później dodają nowe .

zgadzam sie, jakość HD w CP jest najsłabsza z wszystkich platform, inne programy HD działają dość dobrze (z zew. transponderów) no ale Polsat HD i Polsat Sport HD to żenada i katastrofa

Jeśli jakość kanałów HD w CP wam nie pasuje to nie piszcie od razu żeby rezygnować z pomysłu dodania tego kanału. Po prostu niech CP "dogada" się z n-ką i od niej bierze przekaz Animal Planet HD. Nie trzeba od razu robić kopii. Faktem jest, że jakość na kanałach Polsat HD i Polsat Sport HD nie jest najlepsza, ale to nie znaczy od razu, że z kolejnymi kanałami musi być tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za Animal Planet HD niezależnie od jakości.

 

Po pierwsze posiadam telewizor 26" HD Ready - nie wszyscy odrazu muszą mieć Full HD.

Po drugie tematyka nowego kanału napewno będzie inna niż zwykłego kanału Animal planet i może nawet ciekawsza.

 

Uważam, że jak ktoś nie chce tego kanału, to niech nie ogląda, a najlepiej niech zmieni nadawcę.

 

Nie od dziś wiadomo, że Polsat daje kanały gorszeju jakości.

 

Ale również nie od dziś wiadomo, że jednak oni są dużo tańsi od konkurencji - więc tak to wygląda coś za coś.

 

Ja też napewno, chciałbym lepszej jakości odbioru kanałów, ale nie stać mnie na to aby iść do Cyfry + - a do N nie pójdę poniewaz u nich nie można dopisywać kanałów do listy, tych których na niej nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animal Planet HD-moze i jest w swietnej jakosci ale ja nie jestem milosnikiem ogladania stawonogow tylko dlatego ze sa pokazywane w HD.Dla mnie problemem jest to ze brakuje (w Polsce)kanalow HD ktore po pierwsze nadawalyby w super jakosci obrazu a po drugie programy ktore sa naprawde interesujace dla przecietnego widza.Jak dla mnie najlepszym programem,i chyba jedynym jest TVP HD,gdzie kazdy(prawie)znajdzie cos dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam czasami Travel Channel. Gdyby ktoś te materiały, które teraz mają tam nowe puścił w jakości HD to byłby strzał w dziesiątkę. Fajny kanał, fajne filmy. Travel HD to byłby najlepszy konkurent NG HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie to właśnie TVP HD to śmira... 1 góra 2 pozycje dziennie da się oglądać. Co najpiękniej wygląda w HD jak nie natura... A co do Travel Channel HD to masz racje... był by to chyba najlepszy kanał obok Animal Planet HD i NG HD. Ale myślę że ten kanał jest o wiele za biedny aby przejść w pełni na HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to po co tworzyc kanal HD ? tylko dla nazwy ze my tez mamy ? to wyglada katastrofalnie .......i smiesznie no taka platforma i jej kanaly.

 

Po to się tworzy "Polsat HD" żeby klient płacił dodatkowo w Polsce jak ktoś da znaczek "HD" to każdy Polak płaci z ochotą nawet jak nie dostanie w zamian HD... Taka specyfika kraju. W normalnym kraju nikt nie wyprodukowałby kanału "HD" w którym przez większość czasu leci obraz SD 4:3 lub upconvertowane SD 16:9 do HD. Ale u nas można i na tym się zarabia duże pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animal Planet HD - ok, a co z BBC HD? :>
W sumie do końca 2009 BBC Worldwide chce poszerzyć zasięg BBC HD o trzy kraje europejskie. Są plany otwarcia biura sprzedaży w Warszawie, czyli może coś się w końcu ruszy... Więcej informacji tutaj. Chciałem odnaleźć informację prasową z broadbandtvnews, ale bezskutecznie - wsiąkł :woot:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największe szanse ma BBC HD (pod warunkiem, że tym razem dotrzymają terminu startu), ponieważ CP od początku współpracy z BBC Worldwide był zainteresowany tym kanałem. Mogą to być również kanały, które są już dostępne u konkurencji, ale CP czeka na odpowiedni moment lub chce mieć pewność, że warto w nie inwestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wcześniej w innym temacie zasugerowałem Wam że CP do końca roku poszerzy ofertę HD. :) Mówicie o pojedynczych kanałach ale jak pisałem wcześniej możecie być miło zaskoczeni.

 

"Udostępniamy naszym abonentom kanały w wysokiej rozdzielczości: Polsat Sport HD, Eurosport HD, HBO HD, MTVN HD oraz Discovery HD. Rozważamy wprowadzenie kolejnych kanałów telewizyjnych nadawanych w technologii wysokiej rozdzielczości w czterech kategoriach: sport, rozrywka, film i edukacja."

źródło: http://www.cyfrowypolsat.pl

 

Tutaj już macie wzmiankę o rozszerzeniu oferty i pakietyzacji kanałów HD (ale ja nie traktowałbym jej dosłownie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem istnieje, ale nie jest związany z tym kanałem Travel Channel, który jest dostępny w ofercie Cyfrowego Polsatu. Travel Channel HD należy do Discovery Communications i jest dostępny wyłącznie w Stanach Zjednoczonych. Poza tym w Polsce kanał ten nazywał by się najprawdopodobniej Discovery Travel & Living HD. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Udostępniamy naszym abonentom kanały w wysokiej rozdzielczości: Polsat Sport HD, Eurosport HD, HBO HD, MTVN HD oraz Discovery HD. Rozważamy wprowadzenie kolejnych kanałów telewizyjnych nadawanych w technologii wysokiej rozdzielczości w czterech kategoriach: sport, rozrywka, film i edukacja."

źródło: http://www.cyfrowypolsat.pl

 

Tutaj już macie wzmiankę o rozszerzeniu oferty i pakietyzacji kanałów HD (ale ja nie traktowałbym jej dosłownie).

 

Edukacja - pewnie Animal Planet HD.

Film - Filmbox?

Sport - Eurosport 2 HD

Rozrywka - chodzi o BBC HD?

 

Tak więc można się według mnie spodziewać uzupełnienia oferty, o stacje HD dostępne już u konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Rozważamy ...

No i wszystko w tym temacie... jak bym ich słyszał 2 lata temu... :lol2:

 

A co do kanałów HD... przy umowie klient powinien móc wybrać sobie dwa kanały HD gratis... co zachęciło by znacząco rozwój tej technologii i zainteresowanie kanałami HD. Ale tam siedzą sami :censored: na tych stołkach...... :/

 

Szczerze i osobiście dla mnie mogły by istnieć tylko kanały tv naziemnej w formacie 16/9 plus kanały HD... Animal Planet HD, NGC HD, NGW HD, HBO HD, Filmbox HD (tylko bardziej rozwiniety), Discovery HD, Polsat Sport HD, History HD, BBC HD z Top Gear i ich dokumentami w HD i wystarczy. Wszystko za 45 zł plus fajny dekoder. Może jeszcze jakiś z koncertami w HD. Kto ma czas oglądać te wszystkie kanały? nawet jak będziecie mieli 400 kanałów będzie mało :/ Ja już mam dość tego badziewnego oszukiwanego PAL z badziewnym bitrate... AXN nie da sie oglądać... normalnie... to jest jakaś paranoja :!:

 

Dziś juz trzy posty moje poleciały............. ciekawe kto jest taki mądry?? chodź by napisał za co..... a nie kasuje na pałe :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...