Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981
Witam.

Humax HDCI2000 wyszukał bez problemu te cztery testy.

Nie wiem dlaczego ale na Topfieldzie 7700 nie udało mi się znaleźć tych czterech kanałów pomimo wpisania prawidłowych parametrów - jeszcze jutro nad tym posiedzę.

Moduł CP nie rozkodowuje tych testów.

Być może nie ma praw na karcie lub wogóle moduł nie potrafi poradzić sobie z transmisją w MPEG4.

pozdrawiam

 

U mnie Ferguson też ładnie wyszukał te kanały. Poza tym na 7700 HSCI udało mi się je wyszukać, ale później pojawia się serwis niedostępny lub brak sygnału :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP HD zapowiada się na razie wielkie rozczarowanie. Skoro od 12 października ma być tylko POLSAT SPORT HD i nic po za tym :cry: POLSAT HD pod koniec roku. A inne kanały to przede wszystkim nie wiadomo co nie wiadomo kiedy? Znowu ktoś daje ciała w CP. Przespali wiosne, przespali lato, zbliża się zima i zapadną w sen zimowy. TRAGEDIA

POZDRO DLA WSZYSTKICH ROZCZAROWNYCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, zapowiada się takie coś jak było od grudia do lipca w C+ (canal+ sport HD), pozatym widze, że jedyne co mogą realizować w HD to żużel i może F1 (tylko nie wiem czy wogóle jest przez kogoś realizowane w HD) a tak to okazjonalne transmisje typu ME 2008 czy Liga Światowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można sprawdzić na kartach DVB bitrate, a obecność bitrate oznacza, że coś tam lecieć musi ;)

 

Co do F1 - wydaje mi się, że HD jest - dosyły lecą FTA przy każdym wyścigu z 1W (oczywiście w HD - dla kin podobnież)

 

A Premiere nadaje F1 w HD? Bo jeśli oni nie nadają to raczej nie jest realizowana w wysokiej rozdzielczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiere raczej nie nadaje w HD (nie mają żadnego kanału do tego). Wytłumacz dlaczego niby jak oni nie nadają to nikt inny tez nie, hmm?

 

A kto jak nie Premiere miałoby transmitować F1 w HD, przecież to chyba właśnie w Niemczech jest największe zainteresowanie tym sportem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że w Niemczech jest duże zainteresowanie F1 wcale nie oznacza, że to Premiere zapoczątkuje przekaz w HD.

Jestem pewien, że w przyszłym sezonie Polsat będzie prowadził transmisję w HD (w obecnym się nie wyrobią ;) ), zapowiadana jest przecież wersja Polsatu Sport w "fajnej" rozdzielczości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na pewno nie zrobi tego Polsat.Oni pierwsi sa tylko w zapowiedziach,a w dzialaniu na samym koncu.Jesli chodzi o jakiekolwiek relacje sportowe z zagranicy,nigdy sami nie realizuja ich,tylko zawsze maja gotowy produkt,wiec pionierami F1 w HD na pewno nie beda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...