Skocz do zawartości

HD w Polsat Box


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwszą stacją nadawaną w wysokiej rozdzielczości, którą za pośrednictwem Cyfrowego Polsatu będzie można oglądać już od czerwca 2007 roku będzie Polsat Sport HD produkowany przez Telewizję Polsat. Do końca 2007 roku w ofercie platformy znajdzie się pięć kanałów HD w 4 kategoriach tematycznych – sport, film, rozrywka i edukacja.

źr. skysunsat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
widzialem jakis czas temu z bliska kamerki hd cyfry i woz tez zreszta, ale te polsatowe wydaja sie... hmyy... lepsze ;)

 

Te co ma Cyfra mają obsugiwać IO w Pekinie :P

 

te...? ;)

 

http://img490.imageshack.us/img490/6832/19052007xp9.jpg

http://img490.imageshack.us/img490/9769/19052007001sp6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oszukujmy się, będzie tak samo jak z n-ką, będzie kanał nie będzie ramówki. Polsat ma do zaoferowania siatkówkę, grand prix kobiet, memoriał H.W. i pewnie na tym będzie testować swoje HD. może formuła 1, euroliga. co do piłki nożnej to bardzo mało jest do wzięcia. C+ ma sporo pod sobą, hiszpanię, anglię, francję. Polsat stracił niemcy, PSExtra przejął większość z tego co pozostało, a dla PS zostały powtórki. Na NBA nie ma co liczyć a szkoda, przecież dziennie puszczanych jest wiele meczów i można by było podzielić się prawami, aby dogodzić nba-maniakom w większym stopniu. Niestety prawa rynku + zawiść polska nie pozwalają na "dzielenie się" prawami, bo ten drugi zawsze tym pierwszym podbierze publikę. Liczy się interes a nie dobro klienta i to jest prawda oczywista. Miejmy nadzieję, że z czasem polsat poszerzy ofertę o kilka kolejnych programów + zaserwuje coś wyjątkowego. Może postara się o HDNET :). Z tajnych źródeł wiem, że ciągle nic nie wiadomo i wszystko jest tajemnicą :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak, dla mnie HD jest niepotrzebne. Dla mnie wystarczy, bym dobrze widział i słyszał, a te wymagania nawet Polonia 1 spełnia. Z drugiej strony żadnego kanału HD jeszcze nie oglądałem, więc trudno mi je ocenić, ale i tak uważam, że HD jest w Polsce potrzebne, choćby dlatego, abyśmy niebyli zacofanym krajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia podejścia do tematu. ostatnio obejrzałem obcego, star warsy, indianę jonesa i kilka innych filmów, ale w hd na moim 17 monitku podłączonym do kompa przez Dsuba. HD nie robi na mnie takiego wrażenia, ale z drugiej strony ogląda się to wszystko inaczej niż programy w SD w kablówce.

Wiadomo, że zanim polacy przestawią się na HD kupując nowe TV i dekodery, to minie jeszcze sporo czasu. Z drugiej storny HD w Polsce będzie spowalniane przez programy SD. Co z tego, że będę miec np. 5 programów tematycznych w HD, podczas gdy pozostałe 30 będzie w SD i to jeszcze o marnej zawartości. Niestety to nie Ameryka. Dlatego ściagam sobie filmy w HD i delektuję się ich jakością, a gdy przyjdzie pora na 1 programy w HD w tv to będę uświadomiony, że to dopiero początek ery HD w polsce i nie będzie mnie to tak bolało, że będziemy mieć PSHD i Polsat HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że będę miec np. 5 programów tematycznych w HD, podczas gdy pozostałe 30 będzie w SD i to jeszcze o marnej zawartości. Niestety to nie Ameryka.

 

Widzisz, mi wystarczy 5-6 kanalow HD z dobra zawartoscia tzn SPORT/FILM/DOKUMNT/INFORMACJA/MUZYKA/OGOLNY i tych 30 SD nawet nie bede wlaczal. Zreszta juz teraz ogladam tylko DISC HD, NSPORT HD, NRJ HITS, TVN i TVN24...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Humax HDCI2000 wyszukał bez problemu te cztery testy.

Nie wiem dlaczego ale na Topfieldzie 7700 nie udało mi się znaleźć tych czterech kanałów pomimo wpisania prawidłowych parametrów - jeszcze jutro nad tym posiedzę.

Moduł CP nie rozkodowuje tych testów.

Być może nie ma praw na karcie lub wogóle moduł nie potrafi poradzić sobie z transmisją w MPEG4.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie niepokoi, przedtem pisali że nowe kanały pojawią się w ciągu sześciu miesięcy od starty Polsatu Sport HD (więc można było się spodziewać że kolejne będą sukcesywnie dołączane z miesiąca na miesiąc), a teraz się okazuje że kolejne kanały HD będą dopiero "po" sześciu miesiącach, czyli w kwietniu? maju? :?

Mam nadzieję że dzięki temu będzie dłuuuższy okres promocyjny na kanały Polsat HD i Polsat Sport HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...