Jump to content
Sign in to follow this  
kacper0058

Ferguson Ariva T50 czy Ariva T60.

Recommended Posts

Zamierzam właśnie sprezentować sobie tuner DVB-T fergusona lecz nurtuje mnie pytanie który wybrać. Oczywiście chodzi o wybór między tymi dwoma T50 i T60 a to dlatego że są dość małe, co za tym idzie nie zajmują dużo miejsca. O ich zaletach jak i wadach mam nadzieję że się dowiem od użytkowników tego sprzętu. Obiektywne opinie na temat tych tunerów na pewno pomogą w podjęciu decyzji o zakupie jednego z nich nie tylko mi ale i wielu innym chętnym.

Oba tunery wyglądają identycznie jednak mają np. inna grafikę ekranową. Przeglądając instrukcje obsługi które są dostępne na stronie producenta Ariva T50 ma grafikę tradycyjna w kolorze niebieskim jak w innych modelach Arivy, zaś T60 ma grafikę całkiem inną która akurat mi pasuje. Także odtwarzacz T60 obsługuje więcej plików w różnych formatach.

Najważniejsze jednak dla mnie jest jakość odbioru programu jak i działanie EPG czy też nagrywanie, więc prosiłbym użytkowników tych tunerów o szczere do bólu opinie w tym temacie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bierz T60 obsługuje dźwięk w E-AC3 (DD+) a taki format dźwięku ma być w Polsce wykorzystywany. Poza tym T60 to następca T50 więc wiadomo nowocześniejsza konstrukcja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

T60 to to samo co inne tunery na procesorze MSTAR. Klon ze zmodyfikowanym menu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygląda na to że niewielu użytkowników tego sprzętu zagląda na to forum. Patrząc na sprzedaż na allegro to tego sprzętu schodzi nie tak mało. Jednak w przewadze jest T60. Dlatego też skusiłem się na Arive T60 , chociażby z tych powodów które wymieniłem w moim poprzednim wpisie.

Właśnie kurier dostarczył mi przesyłkę z tunerkiem więc go troszkę przetestuję dziś a jutro w wątku o Ariva T60 postaram się obiektywnie coś napisać w tym temacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...