Skocz do zawartości

Ferguson T60, prośba o opinie, spostrzeżenia


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto właśnie oficjalna odpowiedź Fergusona na migający wyświetlacz:

 

Wyświetlacz w Arivie T60 mruga. Czy odbiornik jest uszkodzony?

W tym modelu sytuacja taka może mieć miejsce i nie wpływa ona w żaden sposób na poprawne funkcjonowanie odbiornika i nie będzie miała wpływu w przyszłości. Powyższa właściwość nie podlega naprawie gwarancyjnej.

 

Brak słów na taką odpowiedź, ale cóż. Ja zostanę przy tej wersji bo wydaje mi się, że już tak nie pojawia się często ten czarny ekran przy reklamach Polsatu co właśnie w poprzednich wersjach mogłem obserwować, a wyświetlacz będzie mi mrugał :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jest nowe oprogramowanie dla T60 oznaczone numerem 1.045. Lista zmian po polsku dzięki Tom345 z forum.emitel.pl :

 

fix: po nagłej utracie prądu STB powróci do poprzedniego stanu (standby lub włączony)

fix: format obrazu dla anamorficznych filmów 2.35:1

dodane: więcej informacji na wyświetlaczu LED (REC, TIME, MENU, PLAY, FIND, TEXT, EPG)

dodane: zmiana formatu obrazu podczas oglądania filmów

dodane: regulacja jasności wyświetlacza LED

 

Co najśmieszniejsze, a zarazem tragiczne to wypuszczenie nowej wersji odbiornika Ferguson T65. Oznacza to, iż pewnie jest to wydany niedawno T55 + wyświetlacz, który jednak nie miga jak w T60. Pełen profesjonalizm - brawa.

 

EDIT: UWAGA, UWAGA. Ferguson wyszedł na wprost oczekiwaniom użytkowników T60 i wprowadził możliwość wyłączenia wyświetlacza :brawo:

A na uwagę zasługuje też fakt, że po wejściu w menu na wyświetlaczu świeci się nam nEnU :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam telewizor CRT podłaczony pod ten tuner.I chciałbym się zapytać czy macie cos takiego że jak włączam EPG to po prawej stronie danego programu jest opis programu ale jest urwany z prawej strony np opis ze bedzie mecz Puchar świata i czasami zmieści się jedno państwo a drugie już nie. Nie wiem czy to wina tunera czy telewizora 15 letniego ale ewidetnie w EPG jest urwany opis po prawej stronie mimo że jest miejsce w ekranie telewizora na dokończenie zdania.Ta wada jest tylko w tytule programu A może trzeba coś wyregulować w tunerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze nie wie to jest dostępna nowa wersja oprogramowania do T60. Oznaczona nr. 1.047. Lista zmian w folderze z oprogramowaniem do pobrania na stronie Fergusona.

 

EDIT: Z tego co zauważyłem:

-nie ma zer na wyświetlaczu przed nr kanału. Czyli np. nie ma 0005 tylko 5

-troszkę szybciej działa menu i zmiana kanałów szczególnie pomiędzy Muxami.

- w/g Fergusona 1: gdy są napisy na ekranie TV na wyświetlaczu powinien pojawić się napis TEXT

- w/g Fergusona 2: napisy są automatycznie wyłączone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

zelu przeczytaj to http://www.forum.emitel.pl/viewtopic.php?f=36&t=3051 i to http://www.forum.emitel.pl/viewtopic.php?f=36&t=1709 Wystarczą same pierwsze strony, aby wiedzieć, że T-65 to nie tylko inne umiejscowienie portu USB. Przede wszystkim pełne wsparcie 1080p, TXT(po aktualce zniknęła ta możliwość w T60), więcej wspieranych formatów video, itp. Ogólnie mam T60 z updatem 1.047 i mogę powiedzieć, że mi wystarczy. Na papierze lepszy jest T65, a użytkownicy są podzielenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, odbiornik jak w temacie nie reaguje na pilota. Przyciskami na panelu normalnie przełącza kanały, włącza się i wyłącza. Pilot i odbiornik ir w tunerze sprawdzone i są sprawne. Zastanawia mnie tylko jedno: dlaczego na wyświetlaczu zaraz po włączeniu do prądu pojawia się taki napis http://zapodaj.net/defaa37193b04.jpg.html a po jego zniknięciu tuner dopiero się uruchamia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...