Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest nieco nieaktualny, coraz więcej jest pokazywany teraz Kim Dzong Un...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i stacja dłużej nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W stosunku do danych ze strony ambasady KRLD, startują 2 godziny szybciej i kończą 40 minut później.

W weekendy oraz święta nic się nie zmieniło i ruszają o 2:00 naszego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pod adresem http://112.170.78.145:50000/chosun wszystko działa jak należy. Od 7:30 będzie oryginalna plansza testowa z podkładem muzycznym.

Link należy wkleić w Windows media Player lub VLC.

Kliknąłem ten link i teraz (15:13) leci mecz siatkówki :shock:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Codziennie ok. 15 naszego czasu jest program sportowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio codziennie też pokazują ludzi pracujących w terenie. Czyli jak kraj się rozwija. Były roboty ziemne, były prace w kamieniach. Widziałem też huty i przedsiębiorstwa przemysłowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rewelacyjnie, że można ten kanał oglądać w Internecie. Można zawsze podejrzeć, co się dzieje w tym ciekawym kraju. Teraz leci jakaś parada wojskowa czy coś w tym rodzaju.

Mała ciekawostka: na stronie ambasady KRLD w Polsce można znaleźć film fabularny pt. "Pamiętnik uczennic", produkcji oczywiście północnokoreańskiej. Warto obejrzeć chociaż fragment, bo w Europie takich rzeczy nie puszczają.

Podobno w KRL-D są nadawane jeszcze dwa kanały tv, tylko w soboty i niedziele. Co one nadają?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeden edukacyjny, a drugi kulturalny. Przypuszczalnie nadają jedynie w Pjongjangu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stacja powróciła do swojego standardowego czasu emisji. Startuje o godzinie 10:00 naszego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekaw jestem czy min w hotelu w Pjongjangu można obejrzeć zagraniczne stacje telewizyjne, bo z tego co mi wiadomo że nie wolno w Korei Północnej oglądać ani słuchać stacji telewizyjnych czy radiowych np z Korei Południowej czy z Japonii co grozi zesłaniem do łagru.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, w pierwszym muxie naziemnej telewizji cyfrowej oprócz Korean Central TV jest jeszcze Voice of America; ostatnio w HD :lol2:

Jeden raz udało mi się złapać stację z 10.0E - przekaz do jednej ze stacji TV.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Frontowiec - oglądałem już sporo programów dokumentalnych i jak zawsze była poruszana kwestia krajowej telewizji, to zazwyczaj mówiono o góra trzech programach telewizji publicznej. Nie zdziwił bym się jednak, gdyby w ofertach sieci hotelowych umieszczano tam programy chińskie bądź rosyjskie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekaw jestem czy w Serwisach Informacyjnych Centralnej Północnokoreańskiej telewizji są pokazywane Wiadomości ze świata?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś na YT widziałem reportaż o powodzi w Polsce na Korean Central TV z 2010 roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie tak. Pożary lasów w Stanach. Katastrofy kolejowe i lotnicze z Europy zachodniej. Przegrana reprezentacji Korei Południowej :D Udany start chińskiej rakiety kosmicznej. Nowa odmiana trzciny cukrowej wyhodowana na Kubie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj miała miejsce wpadka podczas rozpoczęcia programu. Nie wyemitowano pieśni prezydenta. Od razu po hymnie i powitaniu poszła pieśń jego syna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt tego odnotował tego, że od pewnego czasu KRT znów nadaje w sieci. Adres, jak dawniej: http://112.170.78.145:50000/chosun

Stacja od poniedziałku do piątku nadaje od 7:30, a w weekendy najpewniej od 1:30.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe, na którym kanale. Jeśli w pierwszym programie, to w świat pójdzie FTA :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby ktoś chciał sobie pooglądać: http://121.167.43.161:50000/chosun?MSWMExt=.asf

O 7:00 pojawia się plansza kontrolna z muzyką (fajnie się słucha, więc polecam). Start programu 7:30. W weekendy sześć godzin wcześniej.

Edytowane przez paskud

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

KFA Polska zostało niedawno rozwiązane, a powyższy link nie działa, więc zapraszam do oglądania KCTV stąd: http://pl.exploredprk.com/kctv/.

Tak po za tym, to czy jest jakaś możliwość odbioru stacji przez satelitę w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi