Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy istnieje możliwosc (na codzien) odbioru stacji Korean Central TV, moje pytanie zarówno chodzi o przekaz satelitarny jak i internetowy :roll::?: w okolicach Katowic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oczywiście. Z satelity Thaicom 5. Potrzebna Ci będzie antena mniej więcej 2 metrowej średnicy i konwerter na pasmo C. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stron na których można ich oglądać w necie jest wiele ale to ciąle ten sam adres streamu który podałem wyżej kliknij na ekran WMP i wejdż we wlasciwosci lub skorzystaj ze URL Snoopera a przekonasz się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest gdzieś ramówka tego kanału? Bo interesuję mnie czy oni puszczają sport jakiś, bo bym sobie obejrzał jakąś ligę północnokoreańską.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podglądam sobie codziennie tę stację w pracy. Nadają od 8 do 16:10 naszego czasu. W weekend startują chyba o 2 naszego czasu.

Jest gdzieś ramówka tego kanału? Bo interesuję mnie czy oni puszczają sport jakiś, bo bym sobie obejrzał jakąś ligę północnokoreańską.

Codziennie są programy sportowe. W tym tygodniu widziałem siatkówkę. Można było podziwiać Koreanki (tak, tak... One oraz Chinki są naprawdę ładne).

Pewnie mało kto wie, ale KRT nadaje jeszcze dwie stacje. Emitują swoje audycje tylko w soboty i niedziele.

Dodano później:

Jeśli ktoś myśli, że ta stacje przypomina TVP z czasów PRL, grubo się myli. KCTV to totalna egzotyka. Praktycznie każda pozycja niefilmowa ma w sobie coś z życia prezydenta tego kraju lub jego syna (Kim Dzong Ila) bądź wnuka (Kim Dzong Una).

Ogólnie polecam. Choćby z ciekawości. Jak wspomniałem, stacja startuje o 8:00 naszego czasu. Jednak od 7:30 leci plansza kontrolna z całkiem przyjemną muzyką. I rzecz najważniejsza - nie ma reklam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli widzisz pasy łowickie to nie znaczy że nie działa ci stream, gdyż tv ma przerwę w nadawaniu. Nadaję ona w godzinach 8-16 czasu polskiego a w weekendy i święta koreańskie państwowe od 2-16 czasu polskiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dlaczego tak krótko nadają? nie mogą dawać cały czas pieśni kim ir sena i takich tam?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież to jest kraj, gdzie nie ma bezrobocia. Ludzie w ciągu dnia nie mają czasu na telewizję. Podobnie było w PRLu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedyś czytałem na wikipedii, że reklamowali piwo w telewizji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na wikipedii to ja mogę napisać że transmitowali t-mobile Ekstraklasę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat o reklamie piwa było głośno, ponieważ była to jedyna reklama w tej telewizji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A oto jak wygląda ramówka Centralnej Telewizji Północnokoreańskiej w dniach od poniedziałku do soboty:

10:00 Hymn KRLD

10:02 Pieśni Generałów Kim Ir Sena i Kim Dzong Ila

10:06 Program dnia

10:09 Dziennik telewizyjny

10:20 Przegląd prasy centralnej

10:30 Program dla dzieci, Aktywności kochanego Wodza Kim Dzong Ila, filmy dokumentalne, Magazyny

13:00 Dziennik telewizyjny, Pogoda, Myśli Towarzysza Kim Dzong Ila, Magazyn sportowy, Filmy fabularne

15:30 Ostatni dziennik, Program na dzień następny, Pożegnanie

Program telewizyjny z ramówką telewizji północnokoreańskiej znalazłem na stronie internetowej krld.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi