Skocz do zawartości

Telewizja Kablowa DIPOL - Białystok; Czarna Białostocka


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Dziś został dodany kanał TVR HD (proszę osoby które mają wykupiony pakiet 4 o info czy kanały tj. 13th Street, Sci Fi Universal, Universal HD i dziś dodany TVR HD są dostępne w pakiecie 4 czy dalej owe kanały są niedostępne dla wszystkich, o Polsat Sport Extra HD nie wspomnę prawie od roku jest ale go nie ma :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wymienionych przez ciebie programów w 4 ,ani też w żadnym innym pakiecie.Nie wiem skąd posiadasz informację że będą akurat w 4, gdyż operator w rozmowie nie potwierdził tego jednoznacznie.Uzyskałem informację że na chwilę obecną wszystkie kanały są przez nich testowane i niebawem? mają pojawić się w sieci.Jeśli chodzi o Polsat Sport Extra HD sytuacja faktycznie,zważywszy na okres kiedy pojawił się w kablówce (logo) jest patowa,tym bardziej że Dipol nie w stanie jednoznacznie powiedzieć kiedy w końcu będzie przekaz HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Musisz niestety udać się do BOK-u lub po prostu zadzwonić i dowiedzieć się czy dany dostawca jest u Ciebie dostępny, a tak humorystycznie odpowiem, a kto to wie, ja "jestem" w DIPOL-u a głównym dostawcą sieci (RTV+net+tel) jest TelekomunikacjaPodlasie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ;)

 

Słuchajcie mam takie pytanie odnosnie TVK Sav tam jest pakiet 2 który jest za 20 zł czy ten pakiet mozna wykupic by byl jako sam,bo tylko te kanaly mnie interesuja czy musze zakupic go wraz z pierwszym pakietem za 36 zl ? Pytanie do tych co tez maja Dipol bo Sav to jest siostra TVK Dipol wiec wiadomo ;)

 

Dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o kablówki (tj. SAV, Dipol, TelekomunikacjaPodlasie) Pakiet 1 jest obowiązkowy, do którego możesz dobierać kolejne pakiety (np. Pakiet 1 + Canal+Platinum), w CP na obu dekoderach masz taką samą ofertę którą wykupiłeś...dla mnie osobiście zależy na "dobrej" ofercie tv, gdybym miał możliwość instalacji sat, to w ogóle nie zadawałbym się z jakąkolwiek kablówką i wybrałbym nC+ (tj. Canal+Platinum + HBO do tego MultiRoom), osobiście zależy mi na kanałach dokumentalnych, sportowych i premium, przydałby się jeszcze pakiet HBO, ale trudno, nie ma i nie będzie. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

W sumie CBS Europa do niczego nam nie jest potrzebne, to kolejna zapchajdziura, TVP Seriale może kiedyś się pojawi. Mylisz się twierdząc, że PSE będzie tylko w SD otóż w pakicie 3 z nowych kanałów bedą Polsat Sport Extra HD; RT HD; RT Doc HD; DOMO+ HD; SciFi Universal; Discovery Turbo Xtra; Discovery Science. W pakiecie 2 nowością będzie 13 ulica i z 3 pakietu dorzucony zostnie ID Investigation Discovery, a w 1 pakiecie nowości to 24 bialorus; STARS.TV (nareście); TVR HD; TLC HD; Universal HD i z 2 pakietu dorzuconę zostaną National Geographic Channel HD i Discovery Channel HD.

 

Rozczarowanie: to, że osoby posiadający 3 pakiet (którzy pozostaną przy cenie 29 zł) nie będą mieli dostępu do byłych kanałów z pakietu 4 tj. Filmbox HD; Filmbox Family; Filmbox Extra; MTV Live HD; History HD; Polsat Film.

 

Oto jaką dostałem odpowiedź od TVK Dipol na temat 3 pakietu:

 

Witam,

Abonenci obecnego Pakietu 3, którzy nie będą dokonywali zmian w zakresie wykupionych usług będą opłacali abonament w takiej wysokości jak dotychczas (29 zł). Obecny Pakiet 3 będzie zawierał wszystkie programy z nowego Pakietu 3 z wyjątkiem tych, które były dostępne jedynie w Pakiecie 4.

 

Pozdrawiam,

Mariusz Karp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek w nocy doszło do "przetasowania" listy kanałów, duble SD zostały wycofane :jupi: , pozostały tylko odpowiedniki kanałów HD, moim zdaniem super pomysł, zwoliły się dwie częstotliwości (738 Mhz i 770 Mhz) i pozbyliśmy się dubli kanałów SD, i tak nikt ich nie oglądał, bo każdy "korzystał" z HD, ciekaw jestem czy są jeszcze posiadacze dekoderów SD, bo oni mają problem i to duży, brak jest nawet TVP 1 TVP 2 w SD i pozostałych kanałów. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...