Skocz do zawartości

BOX+ (ADB ITI-2849ST / ITI-2850ST / ITI-2851S)


doris0075
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam dekoder ITI-2850ST (srebrny). Po podlaczeniu pojawia sie ekran NC+ i napisy typu "nie odlaczaj dekodera od pradu" itp. i po zniknieciu tego ekranu dekoder zasypia. Swieci sie ikona zielona i dalej nic. Co robic? Jestem kompletnie zielony w tych sprawach.

Edytowane przez Barti
Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu forum i połączono z istniejącym już wątkiem dotyczącym tego modelu dekodera. Nie dublujemy wątków na forum. Poprawiono też fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

 

Zastanawiam się nad kupnem tego dekodera do odbioru TNK HD, lecz mam kilka pytań:

 

1.Na niektórych opakowaniach dekodera jest napisane, że dekoder współpracuje i z TNK HD i nc+ (oczywiście karty typu Conax, ze starej n-ki), .ale niektórzy twierdzą, że jest sparowany i działa tylko np. z TNK HD.

 

2.Czy może na nim zadziałać w przyszłości karta Smart HD+, która nie jest parowana (tak na wszelki wypadek :))?

 

Proszę o odpowiedź na moje pytania.

Pozdrawiam,

domban.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Na niektórych opakowaniach dekodera jest napisane, że dekoder współpracuje i z TNK HD i nc+ (oczywiście karty typu Conax, ze starej n-ki), .ale niektórzy twierdzą, że jest sparowany i działa tylko np. z TNK HD.

Dekoder działa z ofertą prepaid z którą został sprzedany i żadną inną. Ale na tą chwilę można przejść na abonament (powrotu do prepaid po takiej operacji nie ma).

 

2.Czy może na nim zadziałać w przyszłości karta Smart HD+, która nie jest parowana (tak na wszelki wypadek :))?

Dekoder jest parowany z kartą i z żadną inną nie zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam. Posiadam dekoder 2851s do multiroomu. Teraz przy przedłuzaniu umowy dostałem HBO z HBO GO do końca stycznia. Jednak na tym dekoderze w multiroomie nie działa opcja HBO GO. Pytałem W ICA i twierdzą, że jeżeli ten dekoder jest dekoderem dodatkowym to nic z tym nie zrobię.

W telewizorze niestety nie mam Smart TV. Mój główny dekoder to mediabox i tam usługa HBO GO z pozycji dekodera działa, chociaż i tak z tego nie korzystam bo telewizor jest ze Smart TV. Natomiast w sypialni mam właśnie mydelniczke. Pani w ICA doradziła korzystanie z HBO OD. Tak też robię, ale pojawia się kolejny problem. Podczas oglądania czy to filmu czy seriali dosyć często po prostu mnie wyrzuca z HBO OD do ekranu startowego nc+go. Łącze mam 20 mb/s więc wystarczające. Jakość jest nawet niezła, ale niestety nie można oglądać komfortowo przez ten problem. Ktoś miał podobnie można coś z tym zrobić?

Edytowane przez ShinobiQWE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam dekoder 2851s do multiroomu. Teraz przy przedłuzaniu umowy dostałem HBO z HBO GO do końca stycznia. Jednak na tym dekoderze w multiroomie nie działa opcja HBO GO. Pytałem W ICA i twierdzą, że jeżeli ten dekoder jest dekoderem dodatkowym to nic z tym nie zrobię.

W telewizorze niestety nie mam Smart TV. Mój główny dekoder to mediabox i tam usługa HBO GO z pozycji dekodera działa, chociaż i tak z tego nie korzystam bo telewizor jest ze Smart TV. Natomiast w sypialni mam właśnie mydelniczke. Pani w ICA doradziła korzystanie z HBO OD. Tak też robię, ale pojawia się kolejny problem. Podczas oglądania czy to filmu czy seriali dosyć często po prostu mnie wyrzuca z HBO OD do ekranu startowego nc+go. Łącze mam 20 mb/s więc wystarczające. Jakość jest nawet niezła, ale niestety nie można oglądać komfortowo przez ten problem. Ktoś miał podobnie można coś z tym zrobić?

Masz coś nie tak z dekoderem.HBO Go działa na nim bez problemu.Mam ten dekoder w multiroom i gdy miałem wykupiony HBO Go nie miałem problemów z korzystaniem z serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie HBO GO działa ładnie, ale tylko to co darmowe. Płatne kolekcje są niedostępne i pisze żebym wykupił. Na głównym dekoderze wszystko działa, na kompie działa i na SMART TV też działa. Oczywiście mógłbym podczepic laptopa, ale czasami człowiek chce obejrzeć odcinek serialu przed snem i nie za bardzo chce się podczepic laptopa podłączać kabel itd. Jak będę miał trochę czasu to postaram się go wymienić, ale ciekawe jak będzie z dostępnością tego dekodera w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

Odkopię trochę temat.

Posiadam białego 2850ST, który mi pozostał na własność po multiroom premium z Telewizji N. Leżał sobie całe lata w szafie. Teraz przy próbie uruchomienia wyświetla komunikat "problem z kartą". Mam pytanie, czy aktualnie jest możliwość przerejestrować ten dekoder do innej usługi, bądź też spowodować, by odblokowano go do odbioru kanałów FTA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się własnego sprzętu przerejestrować do oferty na kartę. Chyba jedyna szansa na wskrzeszenie tego dekodera, to przeróbka na Enigmę (m.in. wymiana procesora i pamięci). Koszt, z tego, co widzę ok 170 zł. Kilka lat temu można się było jeszcze zastanowić nad przeróbką, dziś to już nieopłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2020 o 14:23, maniek357 napisał:

Nie da się własnego sprzętu przerejestrować do oferty na kartę. Chyba jedyna szansa na wskrzeszenie tego dekodera, to przeróbka na Enigmę (m.in. wymiana procesora i pamięci). Koszt, z tego, co widzę ok 170 zł. Kilka lat temu można się było jeszcze zastanowić nad przeróbką, dziś to już nieopłacalne.

Zalogowałem się do BOK NC+ jako stary abonent i zapytałem o ten dekoder. Oto jaką otrzymałem odpowiedź:

"Witam,
informuję, że do dekodera może Pan dokupić nową kartę pre paid. W kwestii poznania szczegółów, zapraszam do kontaktu z Telewizją na Kartę pod numerem telefonu 22  430 77 77 (opłata według stawek operatorów). Biuro Obsługi Klienta jest czynne 7 dni w tygodniu w godzinach od 9 do 21."

 

Co sądzicie? Da się go ożywić? Da się mu wymienić kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witajcie. Chcialbym skorzystac z mozliwosci nagrywania na mojej mydelniczce. Mysle jednak nad podpieciem mini pendriva zamiast dysku. Czy taka opcja bedzie dzialac ? Jesli tak to jaki pendrive powinienem zakupic ? Kiedy podlaczylem jakis stary 512GB wyswietlil mi sie komunikat ze dysk jest zbyt wolny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maciekmm napisał:

Witajcie. Chcialbym skorzystac z mozliwosci nagrywania na mojej mydelniczce. Mysle jednak nad podpieciem mini pendriva zamiast dysku. Czy taka opcja bedzie dzialac ? Jesli tak to jaki pendrive powinienem zakupic ? Kiedy podlaczylem jakis stary 512GB wyswietlil mi sie komunikat ze dysk jest zbyt wolny...

 

Będzie działać, ale nie z każdym pendrivem.

Osobiście testowałem Samsung FIT plus i działał bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...