Skocz do zawartości

BOX+ (ADB ITI-2849ST / ITI-2850ST / ITI-2851S)


doris0075
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Można podłączyć max. 4 konwertery.Także kanały z Astry możesz sobie spokojnie wyszukać.Pamiętaj aby HB mieć na pierwszym miejscu gdyż wtedy dekoder pobiera automatycznie aktualizacje.Kanały wyszukujesz wybierając SETUP-DODATKOWE KANAŁY SATELITARNE(taka ikonka z satelitą).Kanały na liście głównej będziesz miał za HB.Masz do wyboru same niekodowane lub wszystkie.Stacje radiowe będą wymieszane z telewizyjnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie:

1. Te kanały z Astry w menu, to można wyszukać jeszcze przed aktywacją kanałów (od razu jak się podłączy dekoder) czy dopiero jak wszystko zaświeci? I w menu, aby wyszukać kanały z Astry, to trzeba wpisać jakieś parametry?

2. Czy ten dekoder w n ma od razu listę n czy też są jakieś problemy i po podłączeniu jest jeszcze lista TNK HD? Czy to może być, że ten dekoder w n ma inne oprogramowanie niż w TNK HD?

 

PS. Czy ktos może wrzucić instrukcję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie n nie ma instrukcji tego dekodera.

 

A jeszcze, wiem, że od razu po włączeniu trzeba zaktualizować oprogramowanie, aby to działało poprawnie. I czy informacja o dostępnej aktualizacji wyskakuje automatycznie? I po aktualizacji od razu jest cała lista n czy występowały u Was jakieś problemy, że wlączyła się lista tylko kanałów TNK HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

jako nowy posiadacz tego tunera, po przeczytaniu wątku na jego temat w dziale TNK i zajęciu prawie wszystkich w nim wejść (zostało tylko USB, bo myślę nad pojemnością dysku) nasunęły mi się takie pytania:

1. odnośnie właśnie dysku, jak jego pojemność przekłada się na czas nagrania? Dokładnie chodzi mi o to ile materiału (SD/HD) wejdzie na dysk np. 250 Gb, a ile na dysk 640 Gb, jakie są wasze doświadczenia?

2. w moim dekoderze mimo najnowszego oprogramowania nie mam możliwości ustawienia więcej niż 2 satelitów, ani ręcznego dodawania kanałów. Czytałem, że po jakimś czasie od aktywacji przychodzą jakieś uprawnienia, które dają możliwość ustawienia 4 satelitów i skanowania satelity (ikonka z anteną sat), a jak jest/było u was, może to tylko w TNK tak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ostatnio u brata wyskoczyła aktualizacja tego dekodera i nic by w tym dziwnego nie było gdyby nie to że zamiast listy N, pojawiła się lista N na kartę (TnK HD)

Wie ktoś może co zrobić aby zamiast listy z kanałami N na kartę (TnK HD), wczytała się lista N ( m.in. HBO HD czy Eurosport 2 HD). Brat Posiada pakiet Film HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...