Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się tak zastanawiam czy to nie kolejny projekt, w którym koncesjonobiorca traci kontrolę nad koncesją. Niektórzy nazywają tą współpracą, ale jeśli koncesjonobiorca poza koncesją i paroma programami tzw. własnymi właściwie nie ma nic - ani zaplecza technicznego ani właściwie programu to jak to nazwać. Przypadek ATM Rozrywka(choć akurat oni mają takie możliwości) czy TTV czy już słynnego R.Hobby. To tak jakby p.Zdzisio z Zimnej Wódki zdobył koncesję a program nadawał i produkował Polsat (no bo p.Zdzisio jest kompletnie nieprzygotowany). To współpraca czy utrata kontroli nad koncesją?

Edytowane przez rotalplus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcą dać na tym kanale Lisa, to mogą tu odnieść duży sukces, jak na nową stację. Oczywiście nie ma na razie mowy o pokonaniu Wiadomości, na to by potrzeba było lat. Ale zawsze to lepiej mieć jakąś rozpoznawalną postać w stacji. A może gdyby Lisowi zaproponować tworzenie autorskiego dziennika? Wiem że to już raz było przerabiane (a nawet 2). Przy czym wtedy on byłby bardziej publicystyczny. Takiego programu w Polsce nie było.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był więc sposób stacji na zarobek - rosyjski nadawca absolutnie nie kontrolował Radia Hobby.

Wracając do Lisa to jego program Zoom TV byłby strzałem w dziesiątkę podobnie jak programy wszystkich innych (a zwłaszcza znanych) osób pracujących dla Onetu. Tym samym Zoom TV nawiązałoby ciekawą walkę z konkurencyjnym WP1 o widza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja tam jestem ciekaw jaka będzie oferta programowa stacji - szczególnie chodzi mi tutaj o podejście do lokalności. Napewno chyba o formie podobnej do TVP3 (w postaci pasm rozłącznych) chyba będzie można zapomnieć. Swoją drogą interesujące jest to w jaki sposób Onet będzie obecny w ramówce Zoom TV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam bardziej ciekawi oferta programowa tej stacji - na pasma rozłączne a'la TVP3 pewnie nie będzie można liczyć więc liczę na:

- filmy i seriale załatwione przez nadawcę Kino Polski (ale nie to samo co jest w Stopklatce TV)

- jakiś ciekawy mix programów ze stacji lokalnych

- programy produkcji Onetu

- wspólne programy nadawców zrzeszonych w PIKE

Gdyby te cztery kategorie programów zostały spełnione to mielibyśmy bardzo ciekawą stacje telewizyjną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zoom TV zostanie zaprezentowany 26 kwietnia na V Forum Telewizji Lokalnych.

Prezentacji dokona mi dyrektor programowa Barbara Bilińska. Wtedy pewnie pojawi się nieco więcej informacji.

 

Jeszcze niedawno informowano o starcie kanału 1 czerwca br. Ciekawe czy coś zostało z tych planów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...