Skocz do zawartości

VOD - oferta


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Edycja Burli: Wykasowałem wykrzykniki. Po co one? Następnym razem nadam ostrzeżenie.

 

Jaja sobie robisz?Za wykrzykniki chcesz dawac ostrzezenia?Chyba na prawde sodowa uderzac niektorym zaczyna....Mozesz mnie nawet wywalic.Lubie to forum,ale jestem z przyzwyczajenia i bardzo rzako sie udzielam,nawet sie zazwyczaj nie loguje.Nie zrobilem niczego nieodpowiedniego...Moze jeszcze za moje wielokropki dostane?Parodia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się z @michalem218 całkowicie zgadzam. Mam wrażenie, że część moderatorów chyba za bardzo się stara i wychodzi poza swoje kompetencje. Burli wykasował wykrzykniki a więc zmienił sens wypowiedzi forumowicza!!! Takie coś pisze się do usera na PW i wyjaśnia sprawę dlaczego tak napisał a nie inaczej a nie od razu ciach, cenzura, bo " Po co one?" Delikatnie mówiąc to przesada panowie.

O ile dobrze widziałem to przekleństw, czy obraźliwych słów, w tym poście nie było, więc co jest grane?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja nowej generacji n przedstawiła informacje i zapowiedzi dotyczące nowości filmowych w usłudze VOD w czerwcu. Pojawi się 10 premierowych pozycji z gwiazdorską obsadą. Nadal prezentowane będą także kolejne odcinki seriali: Odwróceni (w HD), Kryminalni i Magda M. W czerwcu abonenci będą mieli możliwość obejrzenia m.ni.:

 

- Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną (2003, USA)

- Straszny Film 3 (2003, USA)

- Hubert Zawodowiec (2002, Francja/Japonia)

- Hellraiser: Hellworld.com (2005, USA)

- Wszystko na Wierzchu (2002, USA)

- Mila Księżycowego Światła (2002, USA)

- Siódmy Braciszek (1991, Węgry)

- Krzyk 3 (2000, USA)

- Zakochany Paryż (2006, Francja/Niemcy/Szwajcaria/Lichtenstein)

- Zakochany bez Pamięci (2004, USA)

 

Nadal prezentowane będą kolejne odcinki seriali: Odwróceni (seria I, odc. 10 - 13 w HD), Kryminalni (seria VI, odc. 9 i 10), oraz Magda M. (seria IV, odc. 7 - 10).

 

żródło:satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
cenowo na pewno a oferta będzie taka jak dotychczas :D cosik im przestałem wierzyć. Jak Francuzi nas robili w konia to rozumiem ale widać nasi nie lepsi a ty płać człeku, płać no i nie wymagaj :cry:

A czy naszą firmą można nazwać, firmę zarejestrowaną w Luksemburgu i tam płacącą podatki? ITI z Polską oprócz ternu działania to nie ma nic wspólnego.

 

A co do usługi to polecam przejrzeć sobie przejrzeć tytuły wydane przez Universal Pictures na DVD w Polsce i śmiało można ich sie spodziewać w VOD.

http://www.film.gildia.pl/dystrybutorzy/universal/*dvds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na DVD za dużo tego nie ma ale jest to wielka wytwórnia i filmów ma sporo. Jednak ciekawe w jakiej rozdzielczości będą puszczać i jakim dzwiękiem cosik im nie wierzę że DD5.1 /tak jak w cyfrze/.

Na chwilę obecną N pożegnałem / za robienie w h.../ ale nie wykluczam,że może kiedyś wrócę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoj post napisalem z ironia, bo dokladnie czytam posty i wlasnie widze zbiorowy placz z powodu podnoszenia cen przez N oraz C+.

 

Wiec chodzi o to aby sie zdecydowac, a nie zachowywac jak typowy polski chlop na prowincjinalnej wiosce :lo i wiecznie sie uzalac ze mu nic sie nie oplaca :?

Dlatego też 3 dni temu pożegnałem bez żalu N i zostałem przy cyfrze+. Jak N nauczy sie szanować klientów i zdecydowanie poprawi ofertę HD i filmową to może wrócę :lol: a nie oferuje kanały niszowe ehhh. Z jakością też coraz gorzej. Zdziwłbym się gdyby oferta VOD zdecydowa nie się poprawiła ale życzę tego pozostałym klientom N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie zameirzam sie rozstawac z N-ka, wlasnie z tego powodu ze ma kilka :lol: kanalow w HD - oczywiscie VOD nie mam - bo nic ciekawego tam nie ma, no i ma dodatek firma ITI zyczy sobie jakies abstrakcyjne pieniadze za aktywacje tunerka z nagrywarka.

Wg mnie aktywacja obu tunerkow N-ki powinna byc za darmo, bo w koncu ta oplata to nic innego jak prowizja za posiadanie sprzetu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PictureBox w n

Zgodnie z zapowiedziami 1 lipca abonenci n posiadający odbiorniki nbox recorder będący jednocześnie abonentami usługi VOD uzyskali bezpłatny dostęp do PictureBox. W ofercie znajduje się 16 filmów. Przez pierwsze dwa miesiące usługa będzie oferowana bezpłatnie abonentom VOD.

więcej na Satkurier-n- PictureBox w n

satkurier.pl

 

Podalem tylko wstęp, bo po co całość wstawiać, więcej doczytacie na stronie

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Na początku września 2007 roku abonenci telewizji nowej generacji "n" będący użytkownikami nbox HDTV recorderów mogą spodziewać się nowej wersji oprogramowania, które zostanie wzbogacone będzie o kilka nowych funkcjonalności. Abonenci otrzymają dostęp do nowej usługi - TVOD.Nowa wersja oprogramowania dla nbox HDTV recorder telewizji "n" zostanie wzbogacona o więcej funkcji niż pierwotnie zapowiadano. Dodatkową funkcjonalnością jaka pojawi się wraz z nowym oprogramowaniem jest możliwość korzystania z nowej usługi tzw. transakcyjnego VOD (TVOD).

 

Dzięki TVOD od września abonenci telewizji "n" posiadający nbox HDTV recorder będą mogli dokonywać zakupu pojedynczych filmów z biblioteki filmów na życzenie - transakcyjnego VOD (TVOD).

 

Inne ulepszenia nowego oprogramowania to m.in. udoskonalona wersja EPG, przejrzysty interface, przeglądarka XION (umożliwi dostęp do specjalnie przygotowanych serwisów informacyjnych związanych z nadawanymi kanałami - m.in. tvn24 i nSport) oraz dostęp do nRadia czyli kilkuset internetowych rozgłośni radiowych, tworzonych przez gwiazdy, dostępnych po podłączeniu nbox HDTV do sieci.

 

żródło:media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...