Skocz do zawartości

VOD - oferta


LukWil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

asterix i wikingowie jest na dvd ,co do vod jest jeszcze jeden problem nie kazdy ma internet z radiowym moze byc problem nie zawsze jest stabilny poza tym duzo klientów mysli ze wszystko bedzie przez satelite jak słysza ze musi byc podłaczony internet jest wielkie rozczarowanie takie sa realia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narazie nie płace bo nie ma usługi vod a jak bedzie to zobaczymy kto ma racje opieram sie na pierwszej konferencji iti a co do internetu było kiedys na forum link dla osób do testowania n boxa i wymagania 512 chodzi o stabilnosc pobierania co do przelewu wybacz juz widze pliki przelewów za filmy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje nie ciagnąc tematu, cos mu sie najwyraźniej pomylilo :)

 

tak dla unikniecia przyszlych nieporozumien, szczegóły uslugo VOD są dostepne na niniejszym forum, wystarczy poszukac

oczywiscie ( przynajmniej na razie )- placimy abonament 30 PLN miesiecznie

filmy są przesylane drogą satelitarna. Internet nie jest konieczny, molo tego w obecnej wersji softu nie można podłączyc n-boxa ( tego zwykłego ) do internetu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saliwan1

Obudź się wreszcie!!!

Zastanów się co Ty wogóle piszesz!!!

N-box recorder ma wbudowane 2 tynery. Jednym oglądasz programy które lecą w danej chwili. A drugi ładuje filmy i seriale na tysk twardy N-boxa.

Do tego potrzebujesz konwertera twina (czyli takiego który ma w sobie wbudowane dwa konwertery - oba skierowane na Hotbirda) z którego wychodzą dwa kabelki które podłączasz do N-boxa recordera.

Filmy które będą dostępne w VOD ściągną się na dysk N-boxa w przeciągu 24 godzin, a miesięczny abonament to 30 zł/miesiąc - płatny tak jak abonament

Mam nadzieję że Cię oświeciłem :idea:

Nie pisz więcej bzdur!!!

Jeśli chodzi Ci o internet to w przyszłości będzie opcja podłączenia N-boxa do internetu oraz usług interaktywnych "TELE DOM"

tu masz linka: http://www.teledom.tv/

Podkreśle jeszcze tylko tyle że jest to oprogramowanie grupy ADB tej samej która tworzy N-boxy.

:idea:

PS Saliwan myślę że jesteś z konkurencji - dałeś się naciąć a teraz musisz płacić bądź to C+ bądź CP i zazdrościsz innym który mają N!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saliwan, Oni mają racje, nie potrzeba żadnego inetrneu do VOD. Co do płatności, to będzie na początku abonament. Ciekawe jak później to rozwiążął. Być może tak, że będzie przychodził rachunek z wyszczególnionymi, zamówionymi pozycjami z miesiąca poprzedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop to będzie PUSH VOD - czyli nie płacisz za każdy film oddzielnie tylko za udostępnienie biblioteki filmowej. Opłata jest miesięczna nie zależnie od tego co oglądasz i będzie doliczona do abonamentu.

Czyli min 20 zł abonament + 30 zł VOD = 50zł/miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nawet dla nas za bardzo wybiegles w przyszlosc.Jeszcze nie wiadomo jak maj wygladac umowy na Vod,o ile w ogole takie beda.Chcesz przez miesiac miec Vod to bierzesz,nie to nie bierzesz.Nie sadze zeby byla umowa np na rok Vod-u.Raczej bedzie jak z pakietami premium,ze mozesz brac,lub nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

push czy nie push- na poczatku 30 zl- pozniej pan sojka mowil ze po 5 mies. bedzie juz vod normalne - ogladasz to za co zapalcisz- te 5 mies. ma byc takie zachecie klientow do tej uslugi jakby jej rozreklamowanie a pozniej plac - jakos okolo 10 zl za film .pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miłość boską, czy tylko ja i richi słyszeliśmy, o tym że VOD będzie za stałą opłatą, ale przez pierwszych 5-6 miesięcy :?:

Ja równiez słyszałem że przez pierwsze 5-6 miesięcy ma być 30 zł a słuch mam dobry!

 

Edycja pitter: nie cytujemy posta, jeżeli odpowiadamy bezpośrednio pod nim!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miłość boską, czy tylko ja i richi słyszeliśmy, o tym że VOD będzie za stałą opłatą, ale przez pierwszych 5-6 miesięcy :?:

Jaki problem. Obejżyj jeszcze raz konferencję to się dowiesz, że opłata będzie stała 30 zł a tylko ZASTANAWIAJĄ się czy może ona wzrosnąć za pół roku.Co nie znaczy, ze wzrośnie. Nie będzie płacenia za pojedynczy film!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na miłość boską, czy tylko ja i richi słyszeliśmy, o tym że VOD będzie za stałą opłatą, ale przez pierwszych 5-6 miesięcy :?:

Jaki problem. Obejżyj jeszcze raz konferencję to się dowiesz, że opłata będzie stała 30 zł a tylko ZASTANAWIAJĄ się czy może ona wzrosnąć za pół roku.Co nie znaczy, ze wzrośnie. Nie będzie płacenia za pojedynczy film!!!

 

Jeśli tak - to co to za VOD ??? To żaden VOD - tylko jedna wielka kicha.

Praktycznie niczym się to nie różni od Canal+ czy HBO. Na tych kanałach filmy powtarzają na tyle często, że można sobie znaleźć odpowiednią porę do obejrzenia każdego z nich.

 

Ja się spodziewałem, że VOD będzie konkurencją dla wypożyczalni. Zamiast biegać po "Kod Leonardo Da Vinci" do wypożyczalni (by pożyczyć i oddać film) miałem nadzieję na ściągnięcie go na żądanie. Jeśli tak nie będzie - to całe to VOD jest tylko marketingowym chwytem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...